Familieberichten 28 I Woensdag 4 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsiuittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Bedroefd hebben we vernomen dat onze geliefde Theo Lorier van ons is weggenomen. Rust zacht en bedankt voor alles wat je voor ons en mij hebt gedaan. Wij wensen Margriet, de kinderen, kleinkinderen en verde re familie en vrienden veel sterkte toe. Erwin en lolanda Rijckaert Zuidzande, 3 april 2007 Mijn dochter en onze zus Mieke is overleden. In onze herinnering leeft zij voort. Mam, Pim, Hans, Lucas, Peter, Vera Het bestuur van het Openbaar Primair Onderwijs Walcheren en alle collega's van de Archipelscholen hebben met leedwezen kennisgenomen van het toch nog plotselinge overlijden van me vrouw Mieke Lemmens onderwijsgevende aan de openbare basisschool De Vossenburch te Middelburg. Dankbaar zijn wij voor de wijze waarop zij zich altijd op creatieve wijze en met hart en ziel voor de leerlingen en het onderwijs in ruime zin heeft ingezet. Vooral de bijdrage die Mieke leverde aan het Walchers Archipeldictee was altijd waardevol. Wij wensen haar dierbaren, verdere familie en vrienden troost toe. Cor Kuyvenhoven, Voorzitter Raad van Bestuur Archipelscholen Bedroefd zijn wij door haar overlijden, maar dankbaar voor de fijne samenwerking Dag Mieke Karin, Ingrid, Petra, Yvonne, Danielle, Jacqelien, Mireille, Angela, Nelly en Ellen Ouderraad Vossenburch Middelburg 2 april 2007 Mieke Lemmens Mieke werkte sinds augustus 2005 bij RPCZ op detachering basis (via het bestuur van de Archipelscholen) aan het corri geren en schrijven van teksten. Ze was vaak hard aan het werk en tegelijk bescheiden, stil op de achtergrond aanwezig. Zij was een zeer gewaardeerd collega: vol belangstelling voor ons, ons werk en RPCZ als organisatie. Haar laatste redactiewerk voor onze Educatieve Uitgaven was het boek 'Meervoudig Intelligent het jaar rond'. Zeker met deze bijdrage is onze herinnering aan Mieke onuitwisbaar. Wij zijn begaan met het verdriet van haar partner, familie en dierbaren. Bestuur, directie en medewerkers RPZC Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons en vele anderen, nemen we afscheid van onze lieve ma, schoonmoeder en oma Rina Wolfert-van Harn weduwe van Jaap Wolfert 6-12-1938 1 3-4-2007 Koudekerk aan den Rijn: Isabella en Wilt Yannick en Inge Steffan Spijkenisse: Philip en Kitty Darcy Collin Axel: Robin en Ilona Femke Singel weg 77 4571 KC Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 7 april om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Ma is thuis. Uit de familiekring is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Rina van Harn Weduwe van Jaap Wolfert Johan en Maureen Theo Gerdy Anneke en Bert Adri en Cathrien Corrie Henk en Golda Liza (in herinnering) en Corrie Marius en Ina Piet en Carla Ko en Anita Neven en Nichten Axel, 3 april 2007 "De Heer is mijn herder" Bedroefd geef ik u kennis dat geheel onverwacht van mij is heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw Annegina Jacoba Cijvat - de Bunje Den Helder Zoutelande 6 maart 1936 3 april 2007 P. Cijvat Willibrordusplein 34 4374 AX Zoutelande Annie is overgebracht naar het uitvaartcentrum h. jobse te Middelburg, alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden za terdag 7 april om 11.00 uur in de Catharinakerk, Willibror dusplein 3 te Zoutelande, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in hotel "Willibrord", Smidsstraat 17 te Zoutelande. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze schoonzus en tante Annie Cijvat-de Bunje echtgenote van onze broer en zwager Piet Cijvat Zoutelande: Keetje en Bram t de Wolf Westkapelle: Chris en Miene Cijvat Naarden: Nout en Corrie Cijvat Zoutelande: Jan en Mine Cijvat Biggekerke: Wil en Adrie Geschiere Zoutelande: Kees en Bets Cijvat Westkapelle: Wim en Dé Cijvat Zoutelande: Henk t en Mientje Cijvat Neven en nichten Zoutelande, 3 april 2007 sd If ever you feel alone may thoughts of our friendship bring peace to your mind and warmth to your heart Met een hart vol verdriet, en dankbaar voor alle liefde die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve Johanna Schuijlenburg - van der Mijle -Han - weduwe van Carel Schuijlenburg Middelburg t Amsterdam 7 juni 1935 30 maart 2007 Norbert Engelberts Tessa Sander Correspondentie-adres: Randweg 197, 1403 XT Bussum Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 6 april van 12.30 uur tot 13.00 uur in Uitvaartcentrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91 te Amsterdam. Aansluitend zal om 13.30 uur de Heilige Mis worden opgedragen in de kapel van de R.K. begraafplaats Buitenveldert, Fred. Roeskestraat 103 te Amsterdam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Vertrek vanaf Uitvaartcentrum Zuid om 13.15 uur. Tot onze droefheid is overleden onze lieve zwager en oom [an Jakob Kleinepier Jan en Hennie Cor en Sien Piet en Lenie Jo en Nelly Henk en Moniek Anton en Koos Ad en Liesbeth Neven en nichten Zoutelande, 1 april 2007 Uit onze familiekring is weggenomen in de leeftijd van 75 jaar onze geliefde zwager en oom Cornelis Biesheuvel Cor Gehuwd met Willy van den Berg Krabbendijke: C.F. van den Berg-Blok Houten: D. van den Berg-Vulpen Goes: M. van Doorn-van den Berg Amersfoort: M. Schreuder Neven en nichten Zaltbommel, 31 maart 2007 Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCËNTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeioozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227525 Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Cotijnsptaat en 's-Gravenpolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56