Rawidjan is niet meer welkom bij Terneuzen Aan alle bewoners van Vlissingen Paauwenburg en omgeving Karters GSM-Shop lopen verder uit landbouw, natuur en voedselkwaliteit Kennisgeving abides Ons onderhoud vraagt even uw aandacht: '44 Woensdag 4 april 2007 pzc W middelburg - Tijdens de dertien de race in de hoofdklasse van het Zeeuws indoor kartkampioen- schap toonde GSM-Shop zich het snelste team. De formatie mocht vanaf pole-po- sition starten en dat had het mede te danken aan Daan Pas. Hij zette tijdens de kwalificaties de snelste tijd neer en verdiende daarmee een extra punt. De koplopers in het algemeen klas sement, GSM-Shop en Veersedam Auto 1, startten daardoor vanaf de eerste en tweede positie. Daarach ter kwamen Veersedam Auto 2 en Van Gilst/Hogeweg. Na iets meer dan een uur rijden kwamen de rij ders van Veersedam Auto en van Van Gilst/Hogeweg even stil te staan. GSM-Shop wist hiervan te profiteren en liep vanaf dat mo ment zelfs iets uit. Omdat de kart van Veersedam Au to bij de crash beschadigd raakte en het team Van Gilst/Hogeweg wegens een foutieve wissel werd binnengehaald, kon GSM-Shop naar de zege rijden. De snelste ron de kwam op naam van Ruud van Rooijen. Hij realiseerde een tijd van 45,92 seconden. Zondag-eersteklasser in laatste duels zonder razendsnelle aanvaller. door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Zondag-eersteklasser Terneuzen gaat het slot van de competitie in zonder Daryl Rawid jan. De razendsnelle aanvaller ont brak zondag tegen Nuenen (1-3) al om disciplinaire redenen en heeft nu te horen gekregen dat hij zijn spullen moet inleveren. Rawidjan is niet meer welkom bij Terneuzen, omdat hij vorige week de regels heeft overtreden. De aan valler meldde dat hij door werk niet zou kunnen trainen, maar speelde vrijdag wél een oefenwed strijd met het tweede team van Eeklo. Het was al langer bekend dat hij met ingang van het ko mend seizoen voor die club uit komt. „Als ik na mijn werk naar de training was gegaan, had ik nog een half uur mee kunnen doen", vertelt Rawidjan. „Daarom besloot ik in Eeklo mee te doen." De technische staf van Terneuzen kreeg er lucht van en besloot Ra widjan disciplinair te schorsen voor het duel met Nuenen. „Ik las het in de krant en dat heeft me ver baasd. Want ik kon zondag sowie- UITSLAGEN k- BILJARTEN Driebanden. Vierde divisie, poule 6. De Hee renstraat-De Reddende Engeltjes 4-4: Kim- mo Pankow-Kees Schiermanni 16-30, 46; Jan Westdorp-Stefan van den Diepstraten 17-25, 40; André Karelse-Henk de Snoo 25-23, 61; Jean Louis Smulder-Jan van Zundert 20-15, 61. Pool. Regionale eerste klasse. Cue Action 1-Discharge 7-2: Straight: Atong Wu-Ronald Jaspers 50-28; Johan van Oorschot-Ronald Jas pers 50-22. 9-ball: Atong Wu-Johan Kas 6-0; Mark van Wijngaarden-Darcos Pattinasarany 3-6. 8-ball: Abel van de Sande-Darcos Patti nasarany 5-3; Jeroen Koopman-Johan Kas 3-5. DAMMEN Soest. Nederlands kampioenschap. Negende ronde: Jeroen van den Akker-Gerard Jansen 0-2; Boudewijn Derkx-Kees Thijssen 1-1; Michiel Kroesbergen-Leopold Sekongo 1-1; Ron Heusdens-Auke Scholma 0-2; Alexander Baljakin-Peter Schuitema 1-1; Anton van Ber- kel-Bennie Provoost 1-1; Hein Meijer-Sven Winkel 1-1. Stand: 1. Thijssen 12; 2. Van den Akker en Jansen 114. Baljakin en Scholma 10; 6. Derkx, Heusdens, Kroesbergen, Meijer en Winkel 9; 14. Provoost 6. KARTEN Middelburg. Zeeuws Indoor kartkampioen- Daryl Rawidjan (rechts) in actie na mens Terneuzen. so niet meedoen, omdat ik moest werken." In een gesprek met trainer Ardian Lekaj kreeg de aanvaller vervol schap. Hoofdklasse, race 13: 1. GSM-Shop 151 ronden; 2. Veersedam Auto 1 150; 3. Veer sedam Auto 2 150; 4. RISA Mov'on 150; 5. Van Gilst/Hogeweg 149; 6. Frietuus/Zeecams 149; 7. Maximaal TV 149; 8. Klasse Noten 149. Stand: 1. GSM-Shop 249 punten; 2. Veer sedam Auto 1 239; 3. Van Gilst/Hogeweg 178; 4. Veersedam Auto 2 172; 5. 't Frietuus/Zeecams 153; 6. RISA Mov'on 150; 7. Maximaal TV 101; 8. Klasse Noten 98. SCHAKEN Dresden. EK. Mannen, eerste ronde, belang rijkste uitslagen: Bindrich (Dui) - Tiviakov (Ned) 0-1, Van Wely (Ned) - Jakubowski (Pol) 1-0, Maiwald (Dui) - Jakovenko (Rus) 0-1, Nisi- peanu (Roe) - Williams (Eng) 1-0, Zysk (Dui) - Eljanov (Oek) 0-1, Karjakin (Oek) - Akesson (Zwe) 1/2-1/2, Karpatsjev (Rus) - Malachov (Rus) 0-1, Vallejo (Spa) - Hera (Hon) 1/2-1/2, Stern (Dui) - Almasi (Hon) 1/2-1/2. TENNIS Amelia Island. Vrouwen. Eerste ronde: Danii- lidou (Gri) - Bartolid (lta/10) 6-0 6-4, Bammer (VSt/13) - Tanasugarn (Tha) 6-3 6-1, Sprem (Kro) - Shaughnessy (VSt) 6-4 7-6 (5), Santan- gelo (Ita) - Dominguez (Spa) 5-7 6-3 6-4, Sh- vedova (Rus) - Bremond (Fra) 6-2 3-1 opgave, Dechy (Fra) - Nakamura (Jap) 6-2 6-1, Oprandi gens te horen dat hij niet meer te rug mag keren in de eerste selectie. „Als je niet voldoet aan de voor waarden, is er geen plaats voor je bij Terneuzen", legt Lekaj uit. „je maakt voor het seizoen afspraken met elkaar en dan moet iedereen zich daar aan houden." Toch is het een opmerkelijke beslis sing, omdat Terneuzen Rawidjan in de strijd tegen degradatie prima kan gebruiken. Lekaj: „Hoe hard we iemand nodig hebben speelt voor mij geen rol. Als je op basis van emotie beslissingen gaat ne men, ben je in mijn ogen niet goed bezig." Rawidjan: „Ik vind het heel jam mer, maar moet de beslissing van de trainer respecteren. De laatste duels had ik graag nog mee willen doen, maar dat mag dus niet." Naast Rawidjan spelen ook de broers Kim en Niels Gommers vol gend seizoen niet meer voor Ter neuzen. Zij hebben aangekondigd naar Axel te vertrekken. Lekaj krijgt met Alex Dehulsters komend seizoen een nieuwe assis tent. Erik de Koeijer wordt vrijwel zeker de opvolger van de vertrek kende keeperstrainer lohn But. Als nieuwe oefenmeester voor de A-junioren is Jan Pleunis, ex-voor zitter van Steen, vastgelegd. (Ita) - Azarenka (WRu) 6-1 6-1, Peng Shuai (Chn) - Birnerova (Tsj) 6-2 6-1, Benesova (Tsj) - Morigami (Jap) 6-1 7-6 (4), Stosur (Aus/12) - Ruano Pascual (Spa) 7-5 6-1. Tweede ronde: Petrova (Rus/1) - Kanepi (Est) 6-4 6-0, Jie Zheng (Chn/15) - Santangelo (Ita) 6-3 6-3, Srebotnik (Slw/11) - Vakoelenko (Oek) 2-6 6-3 6-2, Safina (Rus/5) - Krajicek (Ned) 6-4 7-5, Cibulkova (Tsj) - Doesjevina (Rus) 6-1 6-3. WIELRENNEN Zottegem. Driedaagse De Panne-Koksijde, eerste etappe Middelkerke-Zottegem: 1. Paolini (Ita) 192 km in 4.30.37 (42,59 km/uur), 2. Ballan (Ita), 3. Hulsmans (Bel) 0.11, 4. Matvejev (Oek), 5. Posthuma (Ned), 6. Eichler (Dui); 20. De Kort 2.27, 22. Van Dijk, 41. Giling, 42. De Jongh, 47. Löwik. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl AGENDA WOENSDAG Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 5: Steketee Schilders-'t Pleintje. Locatie: Tapperij 's Lands Welvaren, Kwadendamme. Aanvang: 19.30 uur. Goedkeuringsbesluit Kustplan Zuidwest Walcheren ex artikel 19j van de Natuurbeschermingswet 1998. De minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Bij besluit van 30 maart 2007 heeft de minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit goedkeuring ex artikel I9j Natuurbeschermingswet I998 gegeven aan het besluit van 17 oktober 2006 tot vaststelling van het Kustplan Zuidwest Walcheren door Gedeputeerde Staten van Zeeland. Terinzagelegging Dit goedkeuringsbesluit ligt gedurende zes weken na publicatie van deze kennisgeving ter inzage in het kantoor van de directie Regionale Zaken vestiging Zuid van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, Keizersgracht 5 te Eindhoven. Het kantoor is op werkdagen geopend van 9.00 tot 17.00 uur. Een kopie van het goedkeuringsbesluit kan ook telefonisch worden opgevraagd bij de directie Regionale Zaken vestiging Zuid, tel. 070 - 8883281 Beroep Tegen dit goedkeuringsbesluit kan door een belanghebbende beroep worden ingesteld door een met redenen omkleed beroepschrift in te dienen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te 's-Gravenhage. De termijn voor het indienen van een beroepschrift bedraagt zes weken en vangt aan met ingang van de dag na de kennisgeving van het goedkeuringsbesluit in de Provinciale Zeeuwse Courant.Voor de behandeling van het beroepschrift is een griffierecht verschuldigd, dat voor natuurlijke personen I4I euro en voor anderen dan natuurlijke personen 281 euro bedraagt. DELTA levert in Zeeland Evides Water. op dinsdag 3 april t/m vrijdag 6 april 2007 Op bovenstaande dag gaat DELTA N.V. onderhoudswerkzaamheden verrichten in de omgeving van Vlissingen, Paauwenburg, Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Ook kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan normaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Wij informeren u over het juiste tijdstip van de werkzaamheden via een huis-aan-huis-bericht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http:Hwww.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DEITA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. fees mkhiel Sf,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46