'Jt, Wi hlM'flF*. PZC Familieberichten VLISSINGEN NABEZORGERS GEZOCHT IN 32 I Woensdag 4 april 2007 PZC Herinner mij, maar niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon. Hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar dankbaar voor alles waf zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder en schoonmoeder Johanna de Bokx-van de Guchte Jo sinds 19 augustus 1997weduwe van Adriaan Frans de Bokx Heinkenszand,28 juni 1924 Vlissingeo, 2 april 2007 Kamperland: Mark en Marjo Oost-Souburg: Appie Correspondentieadres M.J. de Bokx A. van Heestraat 1 8 4493 AK Kamperland Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag april van 10.45 tof 11.15 uur in het rouwcentrum aan de Buitenhove- laan 1 te Middelburg (Dauwendaele). Aansluitend zal om 1 2.00 uur de crematieplechtigheid plaats hebben in hef crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoieanceruimte van het crematorium. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer W.A.F. Marijt Wij zien terug op een periode van ruim 22 jaar waarin hij, laatstelijk als administratief hoofdambtenaar, bij de Provinciale Stoombootdiensten in provinciale dienst werk zaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs K.M.H. Peijs voorzitter mrdrs L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 3 april 2007 Enige en algemene kennisgeving. Wat de toekomst brengen moge Mij geleidt des Heren hand Moedig sla ik dus de ogen Naar het onbekende land. Na een kortstondig moedig gedragen lijden, is nog plot seling heengegaan, onze broer, zwager en oom Jan de Jager sinds 9 november 2003 weduwnaar van Francina van de Guchte in de leeftijd van 84 jaar Leiden: G. de Jager N. de Jager - Smallegange Kapelle: A. de Jager A. de Jager - Labruyére Neven en nichten Kapelle, 2 april 2007 Correspondentieadres: Stationsstraat 9,4421 AK Kapelle De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat da. I.D. Hogeweg, zal worden gehouden op donderdag 5 april om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Vooraf aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 12.30 uur in de familiekamer van het rouwcentrum. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum wa 'De Heer is mijn herder" Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons omringde, delen wij u mee dat van ons is heengegaan onze moeder, oma, overgrootmoeder en mijn zuster Janny Molenaar - Willemse weduwe van Lucas Molenaar Sint Laurens, Haarlem, ljuli 1914 2 april 2007 Nijkerk Piet en Geertje Overveen Daan en Margré Heerhugowaard Luuk en Erna Amsterdam Wim Castricum Jo Willemse kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie-adres W. Molenaar Sumatrakade 1329 1019 RM Amsterdam De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op vrijdag 6 april om 13.30 uur in de Vijverweg kerk, Vijverweg 14 te Bloemendaal. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Vijverwegkerk. v J Dankbaar voor haar delen wij u mede, dat heden onze lieve moeder, schoonmoeder, groot-en overgrootmoeder is overleden in de ouderdom van 92 jaar N.A.S. Tilroe-Huijsman Vlissingen: N. van den Berg-Tilroe H.M. van den Berg Vlissingen: E. Tilroe t (ingedachten) N. Tilroe-Stroo Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaaf uit naar de medewerkers van "Ter Reede" voor hun liefdevolle zorgen, aan haar besteed. Vlissingen, 2 april 2007 Vredehoflaan 462, 4382 CJ Vlissingen Correspondentieades: Strandwal 20, 4386 HK Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donder dag 5 april van 19.30 tot 20.00 uur in hef uitvaartcentrum Monuta "be Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 6 april om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur, is heden, temidden van zijn dierbaren, vredig van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Cornells Leendert van den Hoek in de leeftijd van 93 jaar. "Hij wordt nu herenigd met Cees. Zierikzee: C.J. van den Hoek-van den Berge Doornspijk: Willie en Dirk Zierikzee: Leen en Leny Maasdam: Catrien en Kees Zierikzee: Wim en Marja Cees (in herinnering) klein- en achterkleinkinderen 3 april 2007 De Cranestraat 60 4301 MK Zierikzee De crematie zal plaatsvinden vrijdag 6 april om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanaf het mortuarium aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee om 12.45 uur. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 13.45 uur in de ontvangstruimte van het cre matorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium gelegenheid de familie te condoleren. J 6V', te. i h r7 Jr De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wel een extraatje willen verdienen! Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076 - 531 23 14 Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te ideotifireren indien v toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34