familieberichten 30 I Woensdag 4 april 2007 PZC sd Er zijn geen woorden vooreen zieke, van wie je weet, hij redt het niet. Je streelt zijn wang, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om-het verlies, geven wij u kennis dat in zijn ver trouwde omgeving is overleden Petrus Charles Ludovicus Hamelijnck echtgenoot van Marguerite Alice Robert Rijckaert in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: M.A.R. Hamelijnck-Rijckaert Guust Hamelijnck Terneuzen: Ingrid Hamelijnck en Hans Braat Antoinette en Maarten Dennis en Chantal Terneuzen: Harry Hamelijnck en Tatyana Maxymenko Axel: Diana en Cor Schot-Hamelijnck Joost 5 april 2007 Diepenbrockstraat 179 4536 GM Terneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 7 april om 10.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum. Vrijdag 6 april is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Enige en algemene kennisgeving Alleen wie in wonderen gelooft is een realist in de beste zin van het woord In de leeftijd van 77 jaar is op 3 april 2007 overleden Pieter Janse weduwnaar van Christina Wilhelmina Neetens Atyna Janse Greetje Pruijssers-Janse Correspondentieadres: M.C. Pruijssers-Janse Boulevard de Ruyter 262 4381 KJVlissingen Pieter is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom/ Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 6 april om 16.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtig heid in de ontvangkamer van het crematorium. Tot ons groot verdriet is voor ons veel te vroeg na een korte ernstige ziekte van ons weggenomen onze lieve broer, schoonbroer en oom Peet Hamelijnck Breskens: Herman Hamelijnck Betsie Hamelijnck-Manhave Breskens: Ivonne Verstraaten-Hamelijnck Corre Vers traa ten t Nieuwvliet: Clara v.d. Broeke-Hamelijnck Jan v.d. Broeke Neven en nichtjes Wij wensen Margriet, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Peet we zullen je missen. Na een ernstige ziekte is overleden onze zus, schoonzus en tante Hendrika Alida Nieuwenhuize Henny Den Haag, 22-09-1927 - Middelburg, 03-04-2007 Amersfoort: F. Nieuwenhuize P. Nieuwenhuize-Steketee Goes: J. Nijsse-Nieuwenhuize J.J. Nijsse Kruiningëh: W.G. Nieuwenhuize G.W. Nieuwenhuize-Minnaard Neven en nichten Correspondentieadres: J.J. Nijsse 's-Gravenpolderseweg 9/511 4462 CD Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 7 april om 10.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noord- landseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een bijzonder woord van dank aan personeel en vrij willigers van het Sint Jans hospice De Casembroot te Middelburg voorde liefdevolle verzorging. Nooit klagend, nooit vragend Je lasten in stilte dragend Je wilde nog zoveel Maar had niet meer de kracht Je ziekte had je in zijn macht Na een dapper gevecht dat zij zo moedig heeft gestreden is in haar vertrouwde omgeving rustig ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Theodora Maria Elisabeth Schimmel weduwe van Reinder Dik Arnhem, t Vlissingen, 26 november 1930 2 april 2007 Corry Snoep-Dik John Snoep Richard Angelo (in liefdevolle herinnering) Bosjeslaan 20 4382 PT Vlissingen Correspondentieadres: Hendrick de Keijserstraat 2 4383 BV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op don derdag 5 april, van 19.00 tot 19.30 uur in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 6 april om 15.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren. Liever geen bezoek. Dr. Kerkhofs en assistente Carla Temmerman bedanken wij voor hun goede zorg en begeleiding. Degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons gewaardeerd bestuurslid Johan van den Abeele Zijn inzet voor de stichting zullen wij altijd in herinnering bewaren. Wij wensen zijn vrouw, familie en vrienden veel sterkte toe. Stichting Gehandicaptenbeleid Terneuzen Ik heb een mooi leven gehad. Wim Wij geven u kennis dat in de leeftijd van 80 jaar is overle den mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Willem Hendrik van Hanegem Wim Wij bewonderen hoe hij het onvermijdelijke aanvaardde. Hanny Leendert en Ria Max, Casper Ab en Marja 2 april 2007 Kenau Hasselaarstraat 163 4382 AH Vlissingen Wim is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom/ Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 6 april om 13.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtig heid in de ontvangkamer van het crematorium. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij heden, geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Pieter Cornelis de Witte echtgenoot van Johanna Jacoba Scheers 30 april 1926 t 3 april 2007 Goes: J.J. de Witte-Scheers Wemeldinge: Peter de Witte Marja van Dansik Vaals: Chris de Witte Brigitte Eussen Maaike en Marcel Maarten Beukenstraat 80 4462 CA Goes Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum van "Monuta", Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op vrijdag 6 april van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 7 april om 12.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Toch nog snel en onverwacht is overleden onze zwager en oom Piet de Witte Dag lieve Piet, rust zacht Wolphaartsdijk: Jan en Coby Sinke Wolphaartsdijk: Kees en Janine Manon en Kim Oud-Sabbinge: Ellen en Peter Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij ontbreken van kracht Ik heb het leven geleefd dat jullie nog moeten gaan Huil daarom niet geliefden ik ben in vrede gegaan. Tot ons groot verdriet, is toch nog plotseling van ons heengegaan onze lieve zorgzame ma, oma en overoma Helena Maria Rijk-Verbeem sinds 10 februari 2006 weduwe van Johannes Rijk in de leeftijd van 81 jaar. God, blijf mij nabij wanneer het duister daalt. Goes: Anja en Eddie (in herinnering) Maas-Rijk Renate en Sjako, Jeffrey, Melissa Ursula en Martin, Sanne, Qp Ingeborg en Michel Kapelle: Marlies en Frans Theunissen-Rijk Stefan en EvelynJens, Fenna Bianca en Arjan, Dominique, Of) Lisa en Jeroen, Lucas*, Nina Ovezande: André en Marianne Rijk-Koens Mariëlla Jamie Larissa Kapelle, 3 april 2007 Bruëlisstraat 79,4421 CN Kapelle De H. Eucharistieviering, waarvoor u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op zaterdag 7 april om 10.00 uur in de parochiekerk O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Na de viering is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "Trefpunt" Hoofdstraat 54 te Ovezande. De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Lieve Oma We zullen je missen, maar de mooie herinneringen blijven. Renate en Sjako Ursula en Martin Ingeborg en Michel Stefan en Evelyn Bianca en Arjan Lisa en Jeroen Mariëlla Jamie Larissa Lieve Oma Nu ben je ook een sterretje, net als Opa. Jeffrey en Melissa Sanne Jens en Fenna Dominique Lucas* en Nina

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 112