Sport BC Vlissingen slaat in laatste minuten toe TTCM niet verder dan gelijkspel Pzt Vlissingen kan in ogen van arbiter niets goed doen en verliest met 1 -0 ZOUTELANDE e KOUDEKERKE éF* JL 341 Maandag 2 april 2007 PZC Basketbalmannen bekronen inhaalrace tegen Dunatos: 80-78. door Jeremy Deug VLISSINGEN De basketballers van BC Vissingen versloegen in een spectaculaire slotfase Dunatos met 80-78. Uitblinker was U20 spe ler Michel Bosters met 32 punten. Vlissngen begon slecht, en moest lange tijd achtervolgen. In het laat ste kwart blies Vlissingen de tegen stander echter omver. Pas in de laatste minuut scoorde de ploeg de winnende treffer. Vrouwen: BC Vlissingen-Barons 72-57: In de wedstrijd om de derde plaats had Barons lang het beste van het spel. Na een 0-7 opening ging BC Vlissingen rusten met een 26-29-achterstand. De ploeg uit Breda behield de voorsprong tot 40-48. BC Vlissingen voerde de druk steeds verder op en ging erop en erover. Via 68-53 won het team van coach Tom loziasse verdiend met 72-57. BV Schijndel-BC Vlissingen 2 53-57: In Schijndel speelde BC Vlis singen 2 een zwakke wedstrijd. Bij rust had BC Vlissingen een 23-29- voorsprong, maar Schijndel kwam bij 33-33 weer langszij. Tot 51-51 was er evenwicht, waarna de Vlis- singse vrouwen in de slotfase aan het langste eind trokken: 53-57. Vrouwen: BV Souburg-Spring- field 56-51: Souburg kwam matig uit de startblokken. Pas in hetr der de kwart begon het te draaien, waarna de inhaalrace in het vierde deel werd bekroond. Jongens U20: Mosquito's-BC Vlissingen 85-62: Het duel ging tot halverwege het derde kwart ge lijk op. Daarna zette de thuisploeg meer druk, wat tot veel Zeeuws balverlies leidde. Het gat dat de thuisploeg in die fase sloeg, kon BC Vlissingen nadien niet meer dichten. De Zeeuwse basketbalteams doen het goed. Alle teams die in actie komen winnen, met uitzon dering van de jongensploeg tot 20 jaar van BC Vlissingen. Tweedeklasser moet zichzelf overtreffen in laatste wedstrijden. door Ron de Waal VLISSINGEN - Als Vlissingen zich ook volgend seizoen tweedeklas ser wil noemen, dan zal het de laatste drie wedstrijden uit een an der vaatje moeten tappen dan gis termiddag tegen het reeds gedegra deerde Zierikzee. Na de i-o-neder- laag op eigen veld komt de ploeg van Ruud Pennings in een lastig parket terecht. Niet alleen Zierikzee was op het sportpark aan de Irislaan de tegen stander van Vlissingen. De thuis ploeg speelde nog veel meer tegen zichzelf en tegen scheidsrechter Senders uit Veldhoven. „Het had er veel van weg dat wij niets goeds konden doen in de ogen van de arbiter", was de milde reactie van Ruud Pennings na af loop. Toch was de Vlissingse trai ner ook wel zo reëel om te bea men dat er niet echt een ploeg bin nen de lijnen stond, die streed voor het behoud van het tweede klasserschap. Aanvallend was er bij Vlissingen weinig overtuiging te bespeuren, terwijl er diverse spelers ogen schijnlijk al met hun gedachten bij hun nieuwe club leken te zijn. Zelfs Zierikzee-trainer Ronald van Oeveren toonde medelijden. „Ik vind dit zonde voor Vlissingen, maar er was wel degelijk te zien dat het niet helemaal goed zit daar", aldus Van Oeveren, die wel tevreden was met het optreden van zijn eigen ploeg. „We hebben gedaan wat we altijd moeten doen, alleen is in teveel wedstrij den gebleken dat we te moeilijk scoren." Moeilijk scoren was gistermiddag ook het grote euvel bij Vlissingen. Al vroeg in de wedstrijd treuzelde Abubakar Kourouman veel te lang om de trekker over te halen. Na een halfuur stuitte Mervin Nie- mantsverdriet op de sterk keepen de Peter Brussé van Zierikzee, waarna ook de rebound niet aan Kourouman was besteed. Een minuut later kon Mark Min- derhoud alleen op Brussé af maar ook Minderhoud toonde in de af ronding niet de benodigde overtui ging- Zodoende werd Zierikzee keurig in de wedstrijd gehouden door Vlissingen. De Schouwse bezoe kers kregen aan het begin van de tweede helft dan ook prompt enke le kansen. Patrick Roggeband zag eerst een kopbal nog van de doel lijn gehaald worden, maar daarna Het al gedegradeerde Zierikzee verslaat VC Vlissingen met 0-1 en brengt de Walcherse zon dag-tweedeklasser in zware de- gradatiezorgen. was het met behulp van scheids rechter Senders wel raak. Een over treding op Peter de Jong werd door Senders compleet over het hoofd gezien, die daarna wel con stateerde dat De Jong ongelukkig met zijn handen op de bal viel. Gevolg was een penalty, die door Mathijs Hage feilloos werd benut: o-i. Aan de andere kant werd een overtreding op Chiel Maranus in het strafschopgebied weggewuift door Senders, die het daarna nog bonter maakte door een treffer van Mervin Niemantsverdriet om onbegrijpelijke redenen af te keu ren. De ergernis van Vlissingen nam met de minuut toe, maar de thuis ploeg moest toch ook de hand in eigen boezem steken dat het zover was gekomen. Zierikzee bleef in de slotfase tamelijk eenvoudig overeind en had in de slotfase zelfs nog enkele uitstekende mogelijkhe den om Vlissingen nog meer pijn te doen. Ruud Pennings overwoog al snel na de nederlaag zijn spelers met de Paasdagen vrijaf te geven. „Ho pelijk worden ze dan weer wat fris ser in het koppie." Vlissingen-Zierikzee 0-1 (0-0): 54. Mat hijs Hage 0-1 (strafschop). Scheidsrech ter: J.J.M. Senders (Veldhoven). Gele kaart: Peter de Jong, Johan de Goederen, Mervin Niemantsverdriet (Vlissingen), Bar ry Hage (Zierikzee). Aantal toeschouwers: 150. Arbiter brengt Mare Hackenberg uit spel door afkeuren services. door Kim 't Hooft GOES - In de eerste divisie van de tafeltenniscompetitie kwamen de mannen van TTC Delta/ Middel burg tegen Vice Versa niet verder dan een gelijkspel. Ook de man nen van SAR konden geen over winning vieren. Met 3-7 gingen de Kloosterzandenaren in de tweede divisie ten onder tegen Kluis 2. In Oudenbosch kon TTC Middel burg geen afstand nemen van de als laatst geklasseerde mannen van Vice Versa. Jan-Henk Bomhof won driemaal. Wesley Wegman kon hier nog een partij aan toevoe gen. Mare Hackenberg kwam niet tot scoren. De scheidsrechter keur de een groot aantal services van de Middelburger af waardoor deze niet in zijn ritme kwam. De mannen van SAR hadden geen kans tegen koploper Kluis 2. Den nis Verdunnen, Wim 't Hooft en Leon van Boven wonnen allen één wedstrijd. Degradatie naar de derde divisie lijkt onvermijdelijk. In de derde divisie verloor TTC Middelburg 2 met 7-3 van het ster ke Dordrecht. Rini Kasse speelde een sterke wedstrijd door twee wedstrijden te winnen. Ook de ex-eredivisie-speler Roy Visser werd geklopt. Het derde punt kwam uit het dubbelspel. Het tweede vrouwenteam van SAR verloor in eigen huis met 3-7 van het Wateringse Salamanders. Marieke Munne won twee keer. Chantal Remorie wist hier nog één punt aan toe te voegen. Het derde vrouwenteam van SAR ging met 6-4 onderuit tegen koploper Tavernie. Liselotte Fassaert won twee keer. Judith Morcus en Marjo lein Sey scoorden éénmaal. In de hoofdklasse speelde SAR 2 gelijk tegen Red Star uit Goirle. Jo han 't Hooft was opnieuw de gro te man met drie winstpartijen. In dezelfde klasse boekte TTC Middel burg 3 een keurige 7-3-overwin- ning op Hotak. Smash ging met 9-1 hard onderuit tegen koploper Belcrum. Christian van 't Hof red de de eer. In de kampioenspoule ging het eerste jongensteam van TTC Delta/Middelburg zonder de ge blesseerde Wouter van de Mark met 7-3- onderuit in Nijmegen. Sö- ren de Witte won tweemaal en in valler Marco Louisse wist ook knap een wedstrijd te winnen. TTC Middelburg 2 is in de lande lijk B-klasse dichtbij de titel. Met 7-3 moest ATTC er aan geloven. TTC Middelburg 3 versloeg FVT met 7-3 In de landelijk C klasse boekte Reijnaert in Brielle een ge lijkspel. Henk Magnus wist drie wedstrijden te winnen. Ook Scaldi- na speelde gelijk, tegen Dordrecht. De mannen van TTCM pakten in de eerste divisie slechts vijf pun ten in het duel met rodelantaarn drager Vice Versa. De Middelbur gers staan op de vierde plaats. BEZORGERS GEZOCHT De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wei een extraatje willen verdienen! Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076 - 531 23 14 Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebiibaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren, indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36