PZC 25 Trainersduo van Hoek voelt zich bedrogen A W: 26 en 27 29 Italiaan Totti vindt Engels voetbal helemaal niks Maandag 2 april 2007 Gehandicapt PSV kan ook niet van NAC winnen Turners Van Assche en Van Minde plaatsen zich voor het EK Tip? sport@pzc.nl Li Jiao Europees kampioene tafeltennis belgrado - Li Jiao heeft in Belgra do de Europese titel tafeltennis ver overd. De 34-jarige Noord-Hol landse versloeg in de finale Ni Xian Lian uit Luxemburg met 4-2: 7-1111-711-7 9-1111-8 11-7. Het is voor het eerst sinds 1992, toen Bettine Vriesekoop goud won, dat een Nederlandse tafelten nisster een Europees kampioen schap wint. pagina 30: Sluipmoordenaar Li Jiao Kloetinge laat zege glippen bij Quick Boys goes - Kloetinge was zaterdag dicht bij een stunt. De Bevelandse zaterdag-hoofdklasser leidde bij Quick Boys dankzij een treffer van Bésar Xhoxhaj met o-i, maar moest vlak voor tijd alsnog de ge lijkmaker slikken. SSV'65 speelde eveneens gelijk. De nummer laatst van de hoofdklasse stond tegen Spakenburg bij rust met 2-0 achter, maar toonde flink wat veerkracht: 2-2. pagina 31: Zeeuwse hoofdklassers Sleutelbeenbreuk en medaille voor Schep palma de mallorca - De Neder landse baanwielrenners Danny Stam en Peter Schep hebben giste ren bij de WK baanwielrennen op Mallorca zilver veroverd op het on derdeel koppelkoers. Het Zwitser se koppel Franco Marvulli/Bruno Risi veroverde de wereldtitel, Tsje chië werd derde. Schep werd bij het uitrijden aange reden door een Oekraïense deelne mer. Hij kwam ten val en brak daarbij zijn sleutelbeen. Schep is afge voerd naar het ziekenhuis van Pal- ma de Mallorca. Houtepen wil doorgaan voor spelers, Van Huizen wil stoppen. door Frits Bakker SPAKENBURG - Cees Houtepen twij felt nog of hij wel trainer wil blij ven van Hoek. Zijn assistent Art hur van Huizen wil met onmiddel lijke ingang stoppen. De trainers van de hoofdklasser kregen afgelo pen donderdag te horen dat ze na dit seizoen moeten vertrekken. Hoek speelde zaterdag met 3-3 ge lijk tegen de heersende amateur kampioen IJsselmeervogels. En als het elftal ooit als één man achter de trainer(s) heeft gestaan, dan was het wel na de spectaculaire wedstrijd tegen de topclub uit Spa kenburg. Cees Houtepen hield er na twee rusteloze dagen een goed gevoel aan over. „Het zegt veel over wat er leeft", zei de trainer, die bij de late gelijkmaker werd bedolven on der juichende spelers. De steunbetuiging van de selectie kon de pijn niet verzachten. „Ik voel me bedrogen", ontstak Hou tepen in woede. „Ja, belazerd, zo voelen we ons", viel Arthur van Huizen hem bij. Het gedwongen vertrek van het trainersduo zou te maken hebben met een gebrek aan discipline en aan attractief voetal. Als het aan Houtepens rechterhand ligt, was het zaterdag de laatste wedstrijd van het duo. „Ik heb het gehad met Hoek", zei Van Huizen. „Het is in- en intriest hoe ze ons heb ben behandeld. We zijn het slacht offer van een oude vete gewor den." „Dit is een oude afrekening met Kees de Feijter, de vorige voorzit ter, die mij nog als trainer heeft aangetrokken", weet Houtepen ze ker. „Die haat zit kennelijk nog zo diep, dat ze ons nu ook westuren." Houtepen voelde al lang dat zijn ontslag werd voorbereid. „We heb ben nooit enige steun gevoeld van het bestuur of van Paul Telussa, de technisch manager. Dan weet je bij Hoek al wat er op komst is." Het meest pijnlijk voor de trainers was de hypocriete houding van be stuur en de technische commissie, die voor de winterstop zogenaamd Het trainersduo van Hoek krijgt zaterdag na een hectische week de morele steun van de spelers groep. Hoek speelt gelijk tegen IJsselmeervogels (3-3). nog het vertrouwen in de trainer uitspraken. Houtepen: „We voelden natuurlijk wel aan dat er dreiging was." Van Huizen: „Als Telussa niets meer tegen ons zegt, dan weet je al waar hij op zit te azen. Maar hoe achterbaks werd het gespeeld. Ik voel me zo belazerd door deze club, dat ik onmiddellijk wil stop pen." Houtepen twijfelt nog, in de eer ste plaats voor de spelers. Maar vol gens insiders ook, omdat hij het Telussa niet gunt om weer de spor tieve baas te spelen. pagina 31: Dominicus afmaker Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze kiantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800-0231231. ,1 het alfabet van Zeeland door onze sportredactie DEN HAAG/ROME - Francesco Totti, aanvoerder en aanvaller van AS Ro ma vindt het Engelse voetbal maar niks, zo verklaarde hij gisteren. Woensdag speelt de in Rome ra zend populaire Totti met zijn team de eerste wedstrijd van de kwartfinale van de Champions League tegen het Manchester Uni ted van Alex Ferguson. In een interview met Sky verklaar de hij: „Er spelen daar prima voet ballers, maar het Engelse voetbal zelf heb ik nooit wat gevonden. Trouwens, ik vind Engeland zelf ook niks. Want het is er altijd grauw weer." Totti is in zijn wiek geschoten, omdat Ferguson na de loting de volgende kwalificatie van AS Roma gaf: „Die club herbergt grote voetballers als De Rossi en Mancini." Hij vergat dus Totti te noemen. „Ach, die Ferguson denkt maar van me wat hij wil. Ik zal er alles aan doen dat hij mijn naam nooit meer vergeet."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 27