t DOMMCUS BV Zoek, Vind... ifêi fllensen m .nl j Familieberichte; Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 12 I Maandag 2 april 2007 PZC Deelnemers en personeel van het ROC Zeeland, Maritiem Instituut "De Ruyter" hebben met grote verslagenheid ken nisgenomen van het overlijden van. Catharina Aarnoudse - Wieringa In haar verliezen wij een zeer enthousiaste en gewaardeer de collega en docente. Wij wensen haar echtgenoot en verdere familieleden veel sterkte bij het dragen van dit zware verlies. We zullen Catharina erg missen. A. Hofstede Teamleider Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat in stil geloofsvertrouwen van ons is heengegaan, mijn broer, zwager en onze oom Pieter Simonse Goes, 25 juli 1916 Vlissingen, 31 maart 2007 Heemstede: A. Verheese-Simonse f P. Verheese t M.J. Koens-Simonse J. Koens Neven en nichten Correspondentieadres: Thorbeckelaan 133 2104 XK Heemstede Pieter is opgebaard in de rouwkamer van Zorgcentrum St. Willibrord, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 5 april van 11.00 tot 11.20 uur. De uitvaartdienst zal om 11.30 uur worden gehouden in de kapel van voornoemd zorgcentrum. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Ze wilde nog zo graag in het zonnetje zitten... Helaas is dat haar, met al haar kracht, niet meer gelukt en is er aan het lange leven van onze mam, moe, oma en overoma een einde gekomen, 21 jaar na onze pap, pa en opa. Geertje Taekema-van der Hert Den Helder, 6 juni 1913 - Goes, 31 maart 2007 Ditta en Jaap Marjan en Roel Veerle, Esmée Jeroen en Juliette Isabel, Florien Sasja en Wim Twam, Ilse Willy en Huub Alex en Kim Bo. Mika Walter en Miranda Zo'è Wybe en Hanneke Sanne en Marlon Correspondentieadres: W. Taekema Zwanenburg 21 4472 BG 's Heer Hendrikskinderen Donderdag 5 april is er van 12.30-13.00 uur in Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium ge legenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwil ligers van Zorgcentrum 'Randhof voor de goede en liefde volle verzorging. Bedroefd delen wij u mede, dat na een kortstondig ziekbed, op 95-jarige leeftijd is overleden onze tante en oudtante A driana Buteijn 6 januari 1912 t 1 april 2007 Ovezande: Familie van den Dries Lewedorp, Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Mooymanstraat 13,4441 BC Ovezande Woensdag 4 april is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 5 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in 's Lands Welvaren" te Kwaden damme gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert' te Lewedorp, voor de goede en liefdei'olle ver zorging. Een licht gaat uit en schijnt niet meer. Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en 'kleintje' oma Francina )anna Hogesteger-de Keulenaar sinds 8 juni 1981 weduwe van Marinus Hogesteger Geboren, 10 september 1911 Overleden, 30 maart 2007 Goes: Corrie Hopmans-Hogesteger, in herinnering Vic Hopmans, in herinnering Kloetinge: Gerard Hogesteger Riet Hogesteger-Goedegebure Kloetinge: Henny de Koning-Hogesteger Rini de Koning Klein- en achterkleinkinderen Goes, Zorgcentrum 'Randhof' Correspondentieadres: Kon. Julianastraat 14 4481 AW Kloetinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 4 april om 11.00 uur in het 'Geerteshuis' aan de Jachthuisstraat te Kloetinge, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het 'Geerteshuis'. Dag lieve Oma We zullen je missen! Dyana Danny Marijn,Mariëtte Caroline Paul Dag lief omaatje Bedankt datje zolang bij ons was Doe iedereen de groeten daarboven Jacob, Jacintha, Noël, Jeannot, Felice Ollie Met verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze collega Catharina Aarnoudse-Wieringa Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. College van Bestuur Personeel en deelnemers Maritiem Instituut de Ruyter Personeel en deelnemers cluster Educatie M. Nieboer, directeur Maritiem Instituut de Ruyter M.C.F. Nelen, directeur Educatie ADIEU Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van, Catharina Aarnoudse - Wieringa We verliezen in haar een zeer enthousiaste en gewaardeer de collega. Mare en familieleden wensen we veel sterkte bij het dragen van dit zware verlies. We zullen Catharina erg missen. Namens deelnemers en personeel van het VAVO, ROC Zeeland Ineke Slager - van Waardenburg Teamleider SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Westkapelle Oude Zandweg 2 Goes Verri|n Stuartweg 2 www.dominicus.nl Dordrecht M.Curiestraat 10 vww.vnbdominicus.nl Rotterdam Burg van Walsumweg 530 www.aterneuzen.nl Zwanenburg Dennenlaan 81a w\ m 3 Dag "kleine omaatje" Veel liefs. Goes: John, Bianca, Romée, Just 's-Heer Hendrikskinderen: Coen, Monique, Francis f Milan, Eloy, Jessie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12