Familieberichten wa Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere, voor ons op het aller onverwachts, van onze zijde heeft weg genomen onze innig geliefde, zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Dina Jacomina Nijsse-Nieuwenhuize sinds 4 juli 1990 weduwe van Pieter Nijsse in de leeftijd van 78 jaar. Mocht de Heere ons willen ondersteunen en deze roepstem heiligen aan ons aller hart. Burgh-Haamstede: Mariet Landman-Nijsse Kees Landman Yerseke: Laus Nijsse Yerseke: Annie Keurhorst-Nijsse Jan Keurhorst Nieuwerkerk: Corrie Kik-Nijsse Jaap Kik Dirksland: Ina Nijsse Yerseke: Kees Nijsse Plonie Nijsse-Ridders 's-Gravenpolder: Lia Paauwe-Nijsse Johan Paauwe Yerseke: Leni Meeuwsen-Nijsse Boudewijn Meeuwsen Klein- en achterkleinkinderen 1 april 2007 Papaverlaan 1 4401 HC Yerseke Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke, alwaar dinsdag 3 april van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 5 april om 15.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemde kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze diepe droefheid is onverwachts, in de leeftijd van 78 jaar, overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Dina Jacomina Nijsse-Nieuwenhuize Sterke de Heere de kinderen, klein- en achterkleinkinderen in dit grote verlies. Goes: J.D. Elenbaas-Nieuwenhuize J.J. Elenbaas Yerseke: J.B. Nieuwenhuize C. Nieuwenhuize-Schot Middelburg: G.C. Nieuwenhuize-Hovestad Yerseke: P. Nieuwenhuize J.M. Nieuwenhuize-Butijn Yerseke: A. Nieuwenhuize C.H. Nieuwenhuize-Jopse Yerseke: L. Nieuwenhuize C.K. Nieuwenhuize-Moeliker Scherpenzeel: M. Linge-Nieuwenhuize A.M. Linge Norwich (Canada): J. Butijn-Nieuwenhuize C. Butijn Goes: S. Moerdijk-Nieuwenhuize J. Moerdijk Neven en nichten Yerseke, 1 april 2007 'Ik moet heden in uw huis blijven Lucas 195b Verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne jaren met haar, delen wij u het onverwachte overlijden mee van onze zachtmoedige, lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Eva Bastiaantje van Ooijen-Bats weduwe van Antonie van Ooijen Leerdam, 3 juni 1928 t Dordrecht, 29 maart 2007 Barendrecht: Jaap en Ruth Lisa Wageningen: Johan en Anne-marie Middelburg: Bert en Carla Saskia, Lisanne en Alexander Corresponden tieadres: J. van Ooijen Rozemarijnsingel 3 2991 HM Barendrecht Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg op dinsdag 3 april a.s. om 12.45 uur. Daarna wordt aldaar de rouwdienst gehouden om 15.00 uur met aansluitend de teraardebestelling. De dienst wordt geleid door ds. J. B. Beijer. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Bedroefd om het verlies, maar met bewondering voor de wijze waarop zij met haar ziek-zijn is omgegaan, delen wij u mee dat overleden is onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Leonie Beatrix Grashuis-Boslooper weduwe van Coenraad Adrianus Grashuis 21 januari 1927 30 maart 2007 Lenie Grashuis (in herinnering) Ton Grashuis en Lian Clarisse Nel Grashuis Marijke Grashuis Leo Grashuis en Anna Grashuis-Hooi kleinkinderen Correspondentieadres: Ton Grashuis Hovenierstraat 20 4486 CJ Colijnsplaat Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van de afdeling Watertoren van 't Gasthuis te Middelburg voor de liefdevolle en hartelijke zorg. Onze moeder is overgebracht naar het uitvaartcentrum h. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid, die geleid wordt door ds. A. R. van der Deijl, zal worden gehouden op woensdag 4 april om 12.50 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid is er van 12.30 uur tot 12.45 uur gelegenheid om van haar afscheid te nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. We staan niet altijd stil bij het woord "samen" maar het is een groot gemis, als "samen" uitje leven is Na alle fijne jaren die wij met haar samen mochten beleven, hebben we afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jenny Wijkstra-Stroo 28 maart 1925 f31 maait 2007 echtgenote van Jan Wijkstra Henny en Jan Jan en Wilma Henk en Geraldine Jozien en Ko Madeleen en Ron Klein- en achterkleinkinderen Schutterijstraat 53 4381 GLVlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 4 april van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Ga nooit heen zonder te groeten, ga nooit weg zonder een kus Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. PZC Maandag 2 april 2007 I 11 Op de grens van het verleden en heden stond de tijd even stil. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, levenslust, goedheid, zorgzaamheid, wilskracht en ijver, hebben wij tot onze diepe droefheid volkomen onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve papa en opa Piet Roelands weduwnaar van Marie Breepoel in de leeftijd van 86 jaar. Axel: Diana Amber Terneuzen: Ronald 30 maart 2007 Beatrixstraat 38 4532 AW Terneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 4 april om 16.00 uur in crematorium "Terneuzen", Beilamy- straat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het cre matorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn diep getroffen door het onverwachte overlijden van Piet Roelands Als waarnemend voorzitter, secretaris en beheerder van Speeltuin Oranjekwartier was hij een voorbeeld en grote in spiratiebron voor ons. We wensen Ronald, Diana en Amber veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Het bestuur van speeltuin "De Miertjes" te Sluiskil Geschokt en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Piet Roelands secretaris en beheerder van Speeltuin Oranjekwartier te Terneuzen. Bijna 50 jaar heeft hij zich met hart en ziel ingezet voor onze speeltuin. Wij zullen zijn dagelijkse inbreng heel erg missen en wensen Diana, Ronald en Amber veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en vrijwilligers Stichting Speeltuin Oranjekwartier te Terneuzen Enige en algemene kennisgeving Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering. Salvador Dali Tot het eind toe liefdevol verzorgd in Zorgcentrum Ter Weel Goes is op 90-jarige leeftijd overleden ons aller moeder, oma en overoma Hendrika Engels weduwe van Jan Goedvolk eerder weduwe van Leendert Zwanink Nijmegen, 2 juli 1916 Goes, 31 maart 2007 Goes: Betty Zwanink Middelburg: Reindert en Riekv Hofland Terneuzen: Koos en Loes Zwanink Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Johnsonlaan 32 4463 GW Goes De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 5 april om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 11