Familieberichten 10 I Maandag 2 april 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. - U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Geboren! Luuk en Siem Hendrik Comelis 23 maart 2007 Remco, Hanneke en Jannes Dommisse-Verburg Zonnebloemstraat 41 4461 PK Goes 11 f Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Gusta Lindenberg Gusta heeft vele jaren als vrijwilliger geholpen bij onze tussen-de-middagopvang. Wij voelen ons door dit verlies verslagen en wensen haar man en kinderen en verdere fami lie veel sterkte en kracht toe. Leerlingen Team Ouderraad Medezeggenschapsraad Theo Thijssen-Paauwenburgschool Medewerkers Kinderopvang Baloe Blijf bij mij Heer Als de pijn niet meer is te dragen en er geen toekomst meer is, is afscheid nemen soms een kleine troost. Samen met zijn vrouw Bianca heeft Peter ruim een jaar een dapper gevecht tegen de kanker geleverd. Ondanks zijn po sitieve instelling, grote wilskracht en levenslust moeten wij u verdrietig meedelen dat mijn lieve zoon, onze broer, zwa ger en oom Peter Rhebergen uiteindelijk de strijd heeft verloren. Maartensdijk, 30 maart 1947 Soest, 31 maart 2007 Middelburg: A.L. Rhebergen-van Aken Terneuzen: Marry van der Made-Rhebergen Jan van der Made Marjonne en Dirk fan Diderick en Fleur Annemarit en Alphons Pepijn Dishoek: Henk Rhebergen Caroline Rhebergen-Thijssen Tara Correspondentieadres: Van Speijkstraat 15 4535 BN Terneuzen Mieke Je mooie beelden en dappere lach blijven in onze herinnering Onze gedachten gaan uit naar allen die haar lief waren. Buurtjes van de Noordweg Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve mama en ons jongste zusje Miek Anna Maria Baljée-Weber Lemmer, 6 augustus 1956 Middelburg, 30 maart 2007 Jouw humoristische kwinkslagen en artistieke beeld van het leven zal ons blijven kleuren. Utrecht: Emmeke Rackwitsz Anne Rackwitsz Jan-Willem Rackwitsz Lemmer: Han Weber Rotterdam: Eeke Kiestra-Weber Oldenzaal: Jet van der Sluis-Weber Correspondentieadres: Jutfaseweg 97 3522 HH Utrecht Wij nemen afscheid van mama op woensdag 4 april a.s. om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid om de familie te ontmoeten en te condoleren. Ik wil je onderwijzen, je leren de wég die je moet gaan ik geef je raad, over jóu gaat mijn oog. Naardense bijbel, psalm 52 vers 8 Wij zijn dankbaar voor de fijne tijd die we samen mochten beleven. Voor alles wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft. In vast geloofsvertrouwen is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze liefdevolle moeder en oma Anne Marie Faasse-de Jonge op de leeftijd van 72 jaar. Kattendijke: Jan Faasse Lewedorp: Jos en Nico Merel Amber en Walter Nick Kapelle: Barbara en Kenneth Joanne en Danny Ronald 30 Maart 2007 Deltastraat 14474 AK Kattendijke Mijn vrouw, onze moeder en oma, is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen na telefonisch overleg. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 4 april om 13.30 uur in de korpszaal van het Leger des Heils, Ra velijn de Groene Jager 72 te Goes. Aansluitend zal om ongeveer 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd korpsgebouw. Neem rode bloemen voor haar mee. Alles maak ik nieuw (Opb. 21 vers 5) Onze zus, schoonzuster en tante Anne Marie Faasse - de Jonge "Annie is overleden. Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. haar zusters: haar zwagers: Nellie loop Sari Henk (in herinnering) Bab Leen (in herinnering Nici (in herinnering) Piet Corrie Rinie Jan Marjan Jozias Neven en nichten wa Met ontroering heeft de kerkenraad van de Hervormde Gemeente Yerseke kennisgenomen van het overlijden van de echtgenote van haar oud-predikant ds. A. J. de Bue Cornelia Romelia de Bue-Zandee Op woensdag 28 maart is zij in de leeftijd van 73 jaar ge storven te Witmarsum. Wij gedenken met dankbaarheid wat zij in de periode van 1968-1973 voor onze gemeente mocht betekenen. Wij bidden ds. De Bue, kinderen, kleinkinderen en verdere familie Gods troost toe. Namens kerkenraad en gemeente, H.I. Reinders, predikant E. Buringh, scriba Verdrietig, maar met dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een lang durige ziekte van ons is heengegaan onze lieve zus en tante Janna Dieleman Zaamslag, 6 mei 1935 t Terneuzen, 1 april 2007 (Othene) Terneuzen: Broers en zusters Dieleman Neven en nichten Brugstraat 2 (Othene) 4533 PG Terneuzen De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 5 april om 13.30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Geheel onverwacht is in zijn vertrouwde omgeving over leden onze vader en opa Willem Hendrik Huizen Ovezande, 21 maart 1932 f Goes, 31 maart 2007 Kamperland: Marian en Simon Erik Hoorn: Jeannette en Alie Jeroen, Willem Goes: Willem Chaville (Fr): Rob en Catharine Valckeslotlaan 61 4461 SB Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 3 april van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium Stengehof, Pastoor Fransestraat 12 te Ovezande. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 4 april om 12.15 uur in Dorpshuis "'t Trefpunt". Hoofdstraat 54 te Ovezande. Aansluitend zal de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats, Pastoor Franse straat te Ovezande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Verbijsterd melden wij U het overlijden van Ferry Versteeg echtgenoot van ons medelid Nel Onze gedachten zijn bij de familie Versteeg wij wensen hen veel sterkte. Dishoek initiatief groep Piet Koster, Jan van der Hoeven, Rob Goedbloed, Rob Herbers, Lodewijk van Hunnik, Els van Fraassen, Adrie van Donge Koudekerke-Dishoek 30 Maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10