Total Raffinaderij Nederland vraagt: Logeren, dineren, confereren i QJobTrack.nl wmm m COST ACCOUNTANT (m/v) Spetterende uitdaging! HAKVO0I Medewerker bediening M/V Receptioniste voor de avonduren 8 I Zaterdag 31 maart 2007 PZC Kijk ook op Total Raffinaderij Nederland N.V. (TRN) is een dochteronderneming van de oliemaatschappij Total en het chemieconcern The Dow Chemical Company. Total is één van de grootste internationale petroleummaat- schappijen en is met zo'n 110.000 werknemers actiefin meer dan 100 landen. The Dow Chemical Company is een internationaal chemisch concern met ongeveer 46.000 werknemers, actiefin meer dan 180 landen. De raffinaderij, gevestigd te Vlissingen-Oost, beschikt over een aardolieraffnagecomplex en een hydrocracker. Deze installaties verwerken respectievelijk aardolie en stookolie tot LPG, nafta, benzine, diesel, vliegtuigbrandstof, stookolie, chemische producten en zwavel. Het naleven van voorschriften die gaan om de Veiligheid, Kwaliteit, Milieu en ARBO is van primair belang. TRN is één van de beste werkgevers van Zuid-West Nederland en heeft een personeelsbestand van 385 hoog en middelbaar opgeleide medewerkers. Voor de sectie Financial Controlling Reporting in het Finance Accounting Department zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van: Het betreft een fulltime functie voor onbepaalde tijd (proeftijd 2 maanden). In deze functie rapporteert u aan de Financial Controlling Reporting Leader. Uw functie: Verzorgen van maandrapportages aan aandeelhouders en management; Bijdragen aan maandafsluitingsproces; Verzorgen kostenallocatie naar interne verantwoordelijkheidsgebieden en externe partners; Bijdragen aan jaarlijkse budgetcyclus; Verzorgen van projectbeheersing; Actueel houden van grootboek, processen en procedures; Opstellen van diverse rapportages, zowel periodiek alsad hoe. Uw profiel: HEAO (BE/AC) of gelijkwaardige opleiding; Maximaal 5 jaar relevante werkervaring; IT-kennis (SAP/MS-Office/MS-Access); Teamplayeren klantgericht; Een resultaatgerichte en praktische instelling; Goede contactuele eigenschappen in zowel het Nederlands als het Engels. Geïnteresseerd? Voor algemene informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met Gerard Drost, Human Resources Officer, tel.nr. 0113-619 251. Voor inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met Wim-Paul Lievense, Financial Controlling Reporting Leader, tel, nr. 0113-619 628. Uw schriftelijke en bondige motivatiebrief inclusief recent en volledig Curriculum Vitae kunt u vóór 13 april 2007 richten aan:TOTAL Raffinaderij Nederland N.V., t.a.v. Gerard Drost, Postbus 210,4380 AE Vlissingen, of per e mail: gerard.drost@TRN.nl. Deze vacature is ook te vinden op onze website: www.totalraffinaderij.nl Voor deze functie zijn we geïnteresseerd in kandidaten met de ambitie en potentie om door te groeien. Wij bieden hiervoor uitstekende opleidingsfaciliteiten en ontwikkelingsmogelijk heden. De salariëring is zonder meer concurrerend en wij hebben een zeer uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs! Een prettige sfeer, veel afwisseling en een grote mate van zelfstandigheid bij 's lands toonaangevende totaalleve rancier voor de horeca non-food sector: een nieuwe job en spetterende uitdaging vind je bij het team van Hakvoort Horeca! Wanneer je ons enthousiaste team van medewerkers zou vragen wat ze het meest aanspreekt in hun werk, dan is dat ongetwijfeld de pretti ge sfeer en de no-nonsense cultuur. Werken bij Hakvoort Horeca staat voor afwisse ling en een grote mate van zelfstandigheid binnen een jonge en gezonde onderne ming. Met zes vestigingen in Nederland zijn wij toonaan gevend totaalleverancier binnen de horeca non-food sector en richten wij ons op kwaliteit, innovatie en expansie. Onze zeer geva rieerde klantenkring en het uitgebreide assortiment horeca- en grootkeuken- apparatuur zorgen er voor dat geen dag bij Hakvoort Horeca hetzelfde is. Zo blijven onze medewer kers geïnspireerd en gericht op kwaliteit en innovatie. Als ambassadeurs voor Hakvoort Horeca streven zij naar een duurzame relatie met onze afnemers. Hierbij zijn hun kennis van zaken, aandacht, en inlevings vermogen onontbeerlijke eigenschappen. .hakvoorthoreca.nl Allround Servicemonteur Aankomend Servicemonteur Voor de regio Zeeland/Noord Brabant zijn wij op zoek naar een gemotiveerde Allround Servicemonteur en een aankomend Servicemonteur. Uw werkzaamheden zijn, na een gedegen interne opleiding, zeer divers en omvatten elektra-, gas-, water-, lucht- en koeltechniek. Uw werkzaam heden bestaan uit: het zelfstandig verhelpen van storingen aan horeca- en grootkeukeninstallaties het verrichten van (preventief) onderhoud Voor deze veelzijdige functie zijn wij op zoek naar collega's die: leergierig zijn en bereid zijn tot het volgen van (interne) cursussen een (elektro-) technische opleiding op MBO-niveau hebben genoten bij voorkeur een STEK-opleiding hebben of deze willen behalen die in het bezit zijn van een rijbewijs B geen van 8 tot 5 mentaliteit Wij bieden u een uitdagende functie binnen een suc cesvolle en groeiende no-nonsense organisatie met een keurig ingerichte bedrijfswagen en alle daarbij behorende arbeidsvoorwaarden waaronder een goed basis salaris, ongevallen-, pensioen- en ANW-verzekering, een uitge breide spaarloonregeling, de keuze uit extra vrije dagen en een breed scala aan studiemogelijkheden. Hebben wij uw interesse gewekt? Schroom dan niet om contact op te nemen voor verdere informatie of een vrijblijvende rondleiding, telefoonnummer: (0118) 493222. U kunt vragen naar Marcel de Roos. Hij geeft u graag antwoord op eventuele vragen. Ook kunt u telefonisch een sollicitatieformulier aanvra gen. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan: Hakvoort Horeca Zeeland BV, Postbus 1080, 8300 BB Emmeloord of per e-mail: vacatures@hakvoorthoreca.nl Het Badhotel Renesse en Villa Westerduin zijn twee sfeervolle hotelbedrijven gelegen op een toplocatie in Renesse aan zee. De beide villa's ademen een sfeer uit van plezierige luxe en sfeer. Het restaurant Le Marquis is aangesloten bij de Kring van de Zeeuwse kreeft en heeft een eigentijdse kaart. We zijn op zoek naar nieuwe collega's in ons team. De volgende vacatures zijn per direct beschikbaar: In overleg 32 of 38 uur Wie zoeken we? iemand die een positieve eigen bijdrage kan leveren in restaurant Le Marquis iemand die in staat is plezier in het werk over te dragen op de rest van het team ervaring in soortgelijke bedrijven is noodzakelijk leidinggevende capaciteiten vooropleiding NHTV/MTRO/Schoevers in bezit van eigen vervoer ervaring noodzakelijk Wat bieden we? Een enthousiaste club collega's in een continu groeiend bedrijf Een aantrekkelijk salaris met goede sec. arbeidsvoorwaarden Doorgroeimogelijkheden Reageren: Schriftelijke sollecitaties mét CV verwachten we binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Je kunt ook solliciteren via email: hotelcoach@zeelandnet.nl Voor een impressie van het bedrijf bezoek je: www.badhotelrenesse.nl Badhotel Renesse, Laone 2-4, 4325 EK Renesse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 96