Hoek speelt voor trainer Tennisteam De Schelde is favoriet Aan alle bewoners van Oost-Souburg Middelburgsestraat en omgeving ot/ides Ons onderhoud vraagt even uw aandacht: 52 Zaterdag 31 maart 2007 PZC W Pieter de Munnik verwacht geladen ploeg in topper. door Frits Bakker HOEK - Het aangekondigde ontslag van Cees Houtepen heeft ook de selectie van Hoek donderdaga vond verrast. Pieter de Munnik (aanvoerder), aan de vooravond van de belangrijke wedstrijd tegen IJsselmeervogels: „Wij hebben een hartstikke goede band met de trai ner." Hoek reist vanmiddag met een ge havend elftal naar de uitwedstrijd tegen de onbetwiste kampioens kandidaat. Houtepen twijfelt of hij het seizoen bij Hoek zal afmaken, maar is er zeker nog bij tegen IJs selmeervogels. Hij mist een vijftal spelers: Jeroen van de Broeke, Sam Ysebaert, Ramazan Kesikbas, Dja- mel Buyse en Dennis van der Wel le. Mamadouba Gueye is naar het tweede elftal gezet. Volgens Pieter de Munnik zal er vanmiddag een geladen elftal in het veld staan. „Ik ben er zeker van dat we met zijn allen voor de trainer gaan voetballen", verwacht hij. „Het is jammer voor hem dat het zo moet lopen. Ik had het an ders verwacht, zeker niet na die twee gewonnen wedstrijden, maar de beslissing zal wel al eerder zijn genomen." Het voetbal, vindt de aanvoerder, moet vanmiddag voor rang krijgen boven de randzaken. „Ik ben er eerlijk gezegd helemaal nog niet mee bezig wie de nieuwe trainer moet worden. Het is veel belangrijker dat we tegen IJssel meervogels goed presteren. En ik ben na mijn terugkeer in het elftal ook nog veel meer met mezelf be zig. Het is heerlijk om weer te kun- Nipte zege snookeraars MIDDELBURG - Het snookerteam van The Roadhouse boekte eerste klasse een nipte zege op Michiel- sen: 5-4. Alleen Danny Cheuk a Lam won zijn drie partijen. Chris van Rens- woude won er twee en Marcel Mouwen had een off-day. Hij ver loor drie keer. nen spelen." De Munnik maakte zijn comeback twee weken gele den tegen Huizen, nadat hij in de voorbereiding op het seizoen door een 'doodschop' was geveld. Tegen SSV'65 begon hij zaterdag als cen trale verdediger, maar schoof hij na de rust op naar de linkerflank. Daar speelde De Munnik ouder wets aanvallend en met de van hem bekende bezieling. „Ik voel me centraal achterin niet thuis", geeft hij aan. „Mijn spel heeft ruimte nodig, ik wil een man voor me hebben die ik kan uitspelen. Wat dat betreft was SSV'65 zaterdag een heerlijke te genstander om er weer in te ko men." Hoek treft vandaag de meest ge vreesde tegenstander uit de klasse. IJsselmeervogels leidt in de rang schikking met acht punten voor sprong op nummer twee Nunspeet. Hoek staat zesde, op twaalf punten. Jurriëns maakte enige goal Hoek heeft nog nooit gewon nen bij IJsselmeervogels. De drie voorgaande ontmoetin gen tussen beide ploegen gin gen verloren voor de Zeeuws-Vlaamse club, met 1-0, 4-0 en 2-1. Het enige doelpunt dat Hoek in die drie duels heeft gemaakt kwam van Ludwig Jurriëns. Die goal dateert van december 1989. Koploper IJsselmeervogels is dit seizoen op eigen veld nog ongeslagen. Van zijn negen thuisduels won het er zeven en speelde het twee keer gelijk. Poolbiljarters winnen MIDDELBURG - De poolbiljarters van The Roadhouse Blues versloe gen in eigen huis de nummer twee van de regionale eerste klasse Distroj uit Roosendaal: 7-2. Man van de wedstrijd was Jeroen Damman die in het straight pool indruk maakte. Hij vocht zich in zijn tweede partij knap terug. Vlissingse ploeg is na titel vorig jaar nog verder versterkt. door Sven Bakker VLISSINGEN - De eerste speeldag van de districtscompetitie tennis voor mannen staat vanaf vandaag op het programma. Het team van De Schelde uit Vlissingen is de fa voriet. Het is niet de vraag of de Vlissin- gers kampioen worden, maar wan neer. Vorig jaar werd De Schelde met overmacht kampioen en dit jaar is het team zelfs nog versterkt met Rogier van Housselt, in janua ri nog winnaar van het Walchers Open. „We zijn er ten opzichte van vorig jaar inderdaad niet zwakker op ge worden", zegt captain Michel Ko kelaar met gevoel voor understate ment. „Maar op het kampioen schap wil ik nog niet te ver voor uitlopen. Ik bedoel, we hebben van de week nog met elkaar inge speeld en het was brandhout." Hoe je het wendt of keert, op pa pier is het verschil met de rest van de teams groot. „In de sterkste op stelling zijn we inderdaad erg sterk. Maar kijk naar vorig jaar, de einduitslag was steeds 5-1 en 6-0, toch waren de setstanden waren vrij close. We hebben er ontzet tend veel zin in." Indeling mannen, hoofdklasse: Vogelvlucht, De Schelde, Sjefj Sluis kil, Zierikzee, MLTC, Westerschou- wen en Drive. DELTA levert in Zeeland Evides Water. op dinsdag 3 april 2007 Op bovenstaande dag gaat DELTA N.V. onderhoudswerkzaamheden verrichten in de omgeving van Oost-Souburg, Middelburgsestraat. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen in Souburg, Middelburg: Dauwendaele, Reijershove en Stromenwijk. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Ook kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan normaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Wij informeren u over het juiste tijdstip van de werkzaamheden via een huis-aan-huis-bericht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nll e-mail: info@delta.nl DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. VERKRIJGBAAR BIJ: Rijwielcentrale Fietsplus - TREK Dealer Koudekerkseweg 51 4382 EG Vlissingen Tel.: 0118-412544 Afgebeeld. Trek Madone

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 84