De Vlieger Familieberichten h.jobse 38 I Zaterdag 31 maart 2007 PZC Het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, schoondochter, onze geliefde zuster, schoonzuster en vriendin Maatje Bolle-Otte en de belangstelling bij de begrafenis heeft ons zeer goed gedaan. Daar het ons niet mogelijk is u hiervoor persoonlijk te be danken, willen wij op deze manier laten weten dat het ons in de afgelopen tijd veel steun heeft gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Uit aller naam: Sjaak Bolle Oostdijk, maart 2007 Dankbetuiging Bij het onverwachte overlijden van Dingenus Fieret hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen per soonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aan wezigheid bij de uitvaart. Het heeft ons duidelijk het gevoel gegeven het verlies van Dick niet alleen te hoeven dragen. mevr E. Fieret-de Jaeger kinderen en kleinkinderen Kees Houtepen kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, maart 2007 If tears could build a stairway And memories a lane I'd walk right up to heaven And bring you home again. Voor de hartverwarmende belangstelling in de vorm van een bezoekje, telefoontje, smsje, kaart, bloemetje, teke ningen, een knuffel of een handdruk, voor en na het over lijden van mijn lieve vriend, beloved son, brother en zwa ger Edward Peter Lucien Kelly willen wij jullie hartelijk bedanken. Al deze gebaren en woorden hebben ons goed gedaan en zijn ons nog steeds tot grote steun. Our sincere thanks. The memorial service and interment took place Friday 30th March at St. Luke's Church in Ullingswick (U.K.). 's-Gravenpolder (NL): Laura Ullingswick (U.K.): Diana en f Nicholas Peterborough (U.K.): Daniel Spijkenisse (NL): Paulien en Bob 's-Gravenpolder, april 2007 Voor uw blijk van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Willem Marinus van Liere zeggen wij hartelijk dank. Familie Moerman-Verrijzer Wolphaartsdijk, maart 2007 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Rinus Mieras hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Riet Mieras-de Gardeijn Ingrid Mieras Conny en Mark Migom-Mieras Gianni, Rico Terneuzen, maart 2007 Dankbetuiging Oswald Martens 10 september 1940 f 14 februari 2007 Als je overmand bent door verdriet De zon echt niet meer ziet Doet het je goed En geeft het je moed Dat zoveel mensen Je sterkte wensen En je laten weten Oswald nooit te zullen vergeten Het gemis zal altijd blijven, maar de grote belangstelling na het tragisch overlijden, de bloemen, vele brieven, kaarten, handdruk en woorden van troost en steun, alle mensen die aanwezig waren om Oswald de laatste eer te bewijzen doen ons beseffen dat wij niet alleen staan in ons intens verdriet. Een speciaal woord van dank gaat uit naar doktoren en ver plegend personeel van ziekenhuis "De Honte" en van het ZRT1 te Vlissingen, als ook naar pastor Katrien van de Wie- Ie. Wij willen u oprecht bedanken, Jobina Martens - Faes Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, maart 2007 Het hartverwarmend medeleven en de vele kaarten en brieven die wij ontvangen hebben tijdens haar ziek zijn en na het over lijden van Dini Houtepen-Witte hebben ons heel goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Het sterkt ons te weten hoeveel Dini voor velen betekend heeft. Geliefden, Als jullie een terrasje pakken of dansend wandelen aan de zee mag ik dan in jullie gedachten zo af en toe met jullie mee? Het is voor ons een grote steun geweest dat zovelen door troos tende woorden, brieven, kaarten, telefoontjes of een handdruk blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve dappere vrouw, ons lief moedertje en oma Henny Nagelkerke Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons heel goed gedaan. René Nagelkerke Kinderen en kleinkinderen Maart 2007 Hij is niet meer in ons midden. Maar in onze gedachten leeft hij altijd voort. Wij willen u hartelijk bedanken voor het medeleven, in wel ke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man Jozias Jacob Steketee Mede namens de familie, A.M. Steketee-Matena Vlissingen, maart 2007 Dank, goede vrienden voor al het mooie dat wij samen beleefd hebben Voor uw medeleven bij het overlijden van Cor Teelen zeg ik u hartelijk dank. Ondanks m'n verdriet, sterkt het mij om te weten hoeveel Cor voor velen betekend heeft. Ingrid Teelen-VeiTnoet Terneuzen, maart 2007 In plaats van kaarten Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, en vele kaarten die wij mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom Mark Tramper De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrok kenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Hans en Riet Tramper Jessica en Domingos Eva en Björn Dean en Indy Goes, 31-03-2007 Dankbetuiging Wij willen iedereen bedanken voor de warme woorden, het me deleven, de vele kaarten, telefoontjes en bezoekjes tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze broer, zwager en oom Ko Verhage Ze hebben ons veel steun en troost gegeven. Mede namens de familie, M. Verhage-Poleij Oostburg, maart 2007 Een hand. Een woord... Een kaart. Het doet zogoed... Als je iemand missen moet... Lieve mensen, Door de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Tammo Uil is het niet mogelijk eenieder persoonlijk te bedanken. De zeer vele blijken van waardering voor Tammo waren voor ons een grote steun. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Irma Uil-Minnaar Kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2007 Met liefde en dankbaarheid denken wij terug aan de warme belangstelling die u heeft getoond na het overlijden van Jan Cornelis de Waal Het was hartverwarmend en heeft ons enorm getroost. Diet de Waal-Punt Jan en Tineke Marleen en Lodewijk Petra en Carl Leon en Lijdie Kleinkinderen Maart 2007 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Hubert Johan van Waes betuigen wij u onze oprechte dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd heeft ons erg goed gedaan. Rolanda van Waes - Verbiest Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, maart 2007 ^KNA Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www. hamel i nknatu ursteenn I Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen UITVAARTZORG VOOrhpw. r.ï UITVftAfl TLEI D R S Jos Sijrier en Jaco Stëijn SCHOUW EN-DUIVELAND Wij zijn voor u dag en nacht bereikbaar OIII-4O2OOO uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54