Familieberichten 32 I Zaterdag31 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter: Britt Jobina Petronella 29 maart 2007, Utrecht YvonFilius& Jasper Boonman Verlengde Hoogravenseweg 120 3525 BK UTRECHT Hoera! Geboren op 29 maart 2007: Joost Ad en Annelies Brouwer-Vermuë Koen De Wittestraat 7 4301 MV Zierikzee atólW Zaterdag 7 april 2007 hoopt Maximilian Rötzer zijn 100e verjaardag te vieren. Tevens vieren wij onze Gouden bruiloft. Op zaterdag 7 april 2007 is er gelegenheid om ons te feliciteren van 15.00 tot 16.30 uur in zaal de Babbelaar van Verpleeghuis de Stelle Veerhoeklaan 7,4501 AE Oostburg Dhr. en Mw. Rötzer-Brakman Heel verdrietig zijn wij na het overlijden van onze goede vriend Hendrik Gentenaar van der Landen Wij wensen Inka, Alexander, Hans en verdere familie veel sterkte met het dragen van dit verlies. Henk, Sari, Derk en Koen van den Bosch Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer Hendrik Gentenaar van der Landen Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij, on danks zijn ziekte, zijn werkzaamheden voor de stafafdeling Financieel-JEconomische Zaken en de directie Infrastruc tuur Vervoer heeft uitgevoerd. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Drs. K.M.H. Peijs, voorzitter Mr. drs. L.J.M. Verduit, secretaris. We zijn verslagen door het bericht van het overlijden van onze oud-collega Hendrik Gentenaar van der Landen Met groot respect denken wij terug aan de wijze waarop Hendrik omging met zijn ziekte en aan de inzet die hij, ondanks zijn beperkingen, toonde bij de uitvoering van zijn werkzaamheden voor de stafafdeling Financieel-Economi- sche Zaken en de directie Infrastructuur Vervoer. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw, kinderen en verdere familie die we heel veel sterkte toewensen. Namens de collega's van de Stafafdeling Financieel-Economische Zaken en de directie Infrastructuur Vervoer, Drs. W. Meijer, Hoofd Stafafdeling Financieel-Economische Zaken Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hendrik Gentenaar van der Landen Hendrik was jarenlang werkzaam bij Rijkswaterstaat Zee land. Wij wensen zijn gezin en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het Directieteam Rijkswaterstaat Zeeland Drs. J.H.G. Jacobs Hoofdingenieur-directeur Geschokt en met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Hendrik Gentenaar van der Landen Wij verliezen in hem een toegewijd bestuurslid met hart voor de personeelsvereniging. Wij wensen Inka, Alexander, Charlotte en Hans, en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Het bestuur van de Personeelsvereniging Rijkswaterstaat Zeeland Carla Castel - Smeets Kees Deurwaarder Adrie Dingemanse Nicoline Eisma - Reichenfeld Frits Lefèvre Flora van Liere - van der Vliet Betrokkenheid, positieve geestkracht en humor zijn woor den die hoorden bij de wijze waarop hij heeft geleefd. Hendrik Gentenaar van der Landen vader van onze leerling Hans uit groep 7 Aan hem hebben wij veel goede herinneringen. Wij wensen Inka, Hans, Alexander en Charlotte en allen die verdriet hebben veel warmte en liefde van mensen om hen heen. Bestuur, ouders, leerkrachten en leerlingen van CBS Wilgenhof. Terug bij de Bron. Rust zacht Linda Marc, Sonja, Nick, Hanneke Met droefheid geef ik u kennis dat is overleden mijn lieve man Malcolm Taylor in de leeftijd van 53 jaar. Carol Taylor - Clark 4382 TC Vlissingen, 30 maart 2007 Mesdaglaan 2 Malcolm is overgebracht naar het uitvaartcentrum h. jobse te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 4 april om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Geen bloemen Lieve Gusta De wereld stond stil. Vol ongeloof zijn we nu jij niet meer bij ons bent. We zullen je ontzettend missen. Jo en Anneke Marijs Gerrit en Marijke Bertijn En ineens.. stond de wereld stil.... Gusta Bedankt voor al die jaren van echte vriendschap. Wij zullen haar missen en wensen Kees en de kinderen veel sterkte toe. Frans de Nooijer t Diny de Nooijer-van der Wekken Onno, Karin, Kevin en Jerry Angelien, Silco, Yaël en Justin. ...Lieve Gusta we zullen je missen... Wij zijn diep getroffen door het onverwachte overlijden van onze lieve vriendin Gusta Onze gedachten gaan uit naar Kees, Sandra en Marco, Moniek en Jan en Tessa. Corry en John Richard Angelo t Zo plotseling overleden onze lieve buurvrouw Gusta Lindenberg-Hensen Nooit meer een praatje op straat of in de tuin Nooit meer een snoepje voor de kinderen We wensen Kees, Sandra en Marco, Moniek en Jan, Tessa en overige naasten veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Jolanda en Eric Toonen Lisanne en Dylan Hans en Monique van Belzen Kir sty en Dennis Marleen en Theo de Leeuwen Katja en Luuk Nel en Reynold Maenhout Simon en Lia de Meij Faye en Louis Piet en Mieke Verpoorte Annelie, Emma en Elvire Hans en Jolanda Boomstra Chantal. Bianca en Kristel Eddie en Dini Oosterveen Jos en Lylian Clemens Nico Dekker Zoals hij leefde. Is hij heengegaan. Hierbij geven wij u kennis dat is overleden onze broer, zwa ger en oom. Willy Johan de Glopper -Willy - op de leeftijd van 63 jaar uit aller naam: Fam. de Glopper 27 maart 2007 Fam. de Glopper De Haaymansweg 14328 PV Burgh - Haamstede De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Na zware jaren met toenemende zorg is ons op woensdag avond ontvallen onze lieve, wilskrachtige Corrie. Cornelia Romelia de Bue - Zandee Zij is 73 jaar geworden. De vele mooie herinneringen aan haar bewaren wij als een geschenk van liefde, warmte en bezieling. A.J. de Bue Astrid en Lieke Johan en Sarah, Mikhail Paul en SilviaDon, Jerome en Enia Arnold en Cathérine Witmarsum, 28 maart 2007 De Muonts 8a, 8748 BE De dienst van herinnering en verwachting wordt gehouden in de kerk van Lutkewierum op dinsdag 3 april. De dienst begint om 13.30 uur. Na de dienst begraven we Corrie op het kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Op zondag 1 april is er van 16.00 - 18.00 uur gelegenheid om thuis afscheid van haar te nemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48