PZC Ossenisse krijgt vakantiepark NU 15%N EXTRA ZONDAG GEOPEND KORTING Brug/man ZEEUWS-VLAANDEREN 47 29 42 en 43 PHAR Asiel kan er XTl/x rV weer tegenaan www.brugman.nl Cafés Axel en Sas langer open Kwijt 'Van Bij Ons' viert jubileum met volle zaal in Den Dullaert Oproep: wat zijn uw herinneringen aan Johan Cruijff Extreem-rechts stelt in Zeeland weinig voor Zaterdag 31 maart 2007 Tip? redtern@pzc.nl door Frank van Cooten Vakantiewoningen en chalets aan de boorden van de Westerschelde. OSSENISSE - Het bedrijf Selekt Re- sorts uit Veenendaal bouwt bij Os senisse op zestien hectare een va- kantieresort. Dit resort komt op de plek van camping Mussenist. Het resort bestaat uit een groot aantal vakantiewoningen, chalets en stacaravans. De vijftig vakantie woningen worden ook te koop aangeboden. „Dit is een fantastische try-out voor ons plan Perkpolder", zegt een enthousiaste wethouder Paul Weemaes van de gemeente Hulst. De wethouder benadrukt dat Wes terschelde Resorts, zoals het vakan tiepark aan de boorden van de Westerschelde gaat heten, geen concurrentie is van plan Perkpol der. „De initiatiefnemer speelt in op onze plannen om het gebied een economische en toeristische im puls te geven." Selekt Resorts heeft het Mussenist gekocht. „Deze camping zal in zijn huidige vorm over anderhalf jaar niet meer bestaan", zegt Wee maes. Westerschelde Resort zet in op een grote kwaliteitsverbetering van het toeristisch product. Het re sort wordt door Selekt Resorts in eigen beheer ontwikkeld. Het ziet er echt gelikt en fantastisch uit. Wij zijn daar heel blij mee." De artikel 19 procedure, nodig om De kop van Ossenisse krijgt een recreatieve impuls met de komst van vakantiepark Westerschelde Resorts. Mensen kunnen een va kantiehuis ook kopen. het bestemmingsplan te wijzigen, is al met succes doorlopen. „We zit ten nu in de fase om de bouwver gunningen te gaan verlenen. Drie modellen van de vakantiewonin gen zijn al in de welstandscommis sie aan de orde geweest." Weemaes weet nog niet wanneer de bouwvergunningen verleend gaan worden en wanneer de bouw dus daadwerkelijk kan gaan begin nen. Volgens Weemaes is het niet de be doeling dat op het resort perma nent gewoond gaat worden. Op het vakantieresort komt ook een zwembad en een speeltuin. Selekt Resorts ontwikkelt samen met andere recreatie-ondernemers en de gemeente Hulst tevens plan nen om de recreatie aan de Schel de te verbeteren. Ook deze plannen passen in het project Perkpolder. Een van de ideeën is de plaatsing van een be tonnen bak buitendijks waar met vloed zout water in loopt. Dan heb je een zoutwaterzwembad", zegt Weemaes. Directeur Edwin Nieuwenhuys van Selekt Resorts was gisteren niet bereikbaar voor een reactie. door Peter Oggel HULST - Natuurlijk was Ambras er, en Frans de Schepper. En Termenieke kon natuurlijk evenmin ontbreken. Kortom: 'Van Bij Ons', gisteravond in Den Dullaert in Hulst, was weer als vanouds. Een volle zaal, en het recept van het streekevene- ment staat nog altijd garant voor veel amuse ment én waardering van het publiek. Het was gis teravond wel een speciale voorstelling: de twin tigste editie van 'Van Bij Ons', een jubileum dus.. Vanavond is er nog een tweede voorstelling in Den Dullaert. foto Camile Schelstraete terneuzen - Het door een inbraak gedupeerde dierenasiel in Terneu- zen is gered. Kantoorgroothandel Office 1 in Terneuzen heeft het asiel een nieuwe computer met toebehoren gedoneerd. Ook heeft het bedrijf wat tips gegeven over het maken van een back-up, zodat bij een nieuwe calamiteit de gege vens niet verloren gaan. Het asiel is nu ook beter beveiligd tegen in braak. Ook loopt er nu 's nachts al tijd een waakhond los. „Die heb ben we namelijk genoeg." van 11.00 tot 17.00 uur Uitsluitend keukenshowroom Van 12.00 tot 18.00 uur op complete keukens en badkamers Breda Kruisvoort 32 - Woonboulevard, Telefoon 076-5202058 Hulst* Absdaalsewea 19 Telefoon 0114-320080 KEUKENS BADKAMERS Actie loopt t/m 1 april door Eugène Verstraeten terneuzen - Als de gemeente Terneuzen een sluitingsuur voor de horeca voert, kunnen ook kroegen in Axel en Sas van Gent ontheffing voor het weekeind aan vragen. Burgemeester en wethou ders geven gehoor aan kritiek van de commissie Bestuur en Midde len. Als de gemeenteraad akkoord gaat, moet de horeca in Terneu zen de deuren om 4.00 uur slui ten. In eerste aanleg zouden enkel de bedrijven in Terneuzen een ontheffing kunnen aanvragen om op vrijdag- en zaterdagavond tot 5.00 uur open te blijven. Dat von den de meeste commissieleden niet eerlijk ten opzichte van de ho- reca-ondernemers in Axel en Sas van Gent. Nu kunnen kroegen in die plaatsen ook een speciale nachtvergunning aanvragen. Het college heeft - na opmerkin gen van diverse fracties - een streep gezet door het plan om het terrasseizoen te beperken van april tot september. zEEüV't- s i!22c3222HB86 Tip? redactie@pzc.nl Hij is een verstokte vrijgezel die de eenzaamheid verdrijft door da gelijks te verpozen in zijn stamca fé in Terneuzen. Dat kost geld, vaak meer dan hij op zak heeft. Maar geen nood, hij gaat nooit de deur uit zonder bankpasje. Hij koestert het als een kroonju weel. Door omstandigheden gedwon gen, begeeft de man zich vaak na thuiskomst direct naar bed. Naar gewoonte ontdoet hij zich op de slaapkamer van zijn schoei sel. Zo gebeurde het ook laatst weer. De volgende dag, vlak voor hij de deur weer uit wilde, stelde de Terneuzenaar tot zijn afgrijzen vast dar hij het pasje miste. Een week lang worstelde hij zich door het leven. Tot hij op een ochtend z'n schoenen aan trok en op iets hards stuitte. Hij had het pasje de hele week op een uiterst veilige plaats meege dragen: in z'n schoen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 45