familieberichten •34 I Zaterdag 31 maart 2007 PZC 'Ik moet heden in uw huis blijven Lucas 195b Verdrietig, maar dankbaar voor qlle fijne jaren met haar, delen wij u het onverwachte overlijden mee van onze zachtmoedige, lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Eva Bastiaantje van Ooijen-Bast weduwe van Antonie van Ooi jen Leerdam, 3 juni 1928 t Dordrecht, 29 maart 2007 Barendrecht: Jaap en Ruth Lisa Wageningen: Johan en Anne-marie Middelburg: Bert en Carla Saskia, Lisanne en Alexander Correspondentieadres: J. van Ooijen Rozemarijnsingel 3 2991 HM Barendrecht Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg op dinsdag 3 april a.s. om 12.45 uur. Daarna wordt aldaar de rouwdienst gehouden om 13.00 uur met aansluitend de teraardebestelling. De dienst wordt geleid door ds. B. Beijer. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze lieve schoonzuster en tante Neeltje Kloosterman weduwe van Jacobus Kaijser J. de Pooter-Kaijser N. Kaijser-Bakker W. Verhelst A. van den Bergen- van Dorsselaer H. de Blaey-Kaijser M.van der Top-Kaijser H.van der Top Terneuzen 27 maart 2007 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Quinten van de Vrie echtgenoot van A.A. Geluk in de leeftijd van 83 jaar. Dronten: M. v.d. Vrie M.L. v.d. Vrie-Weststrate Goes: W. v.d. Vrie A. v.d. Vrie-de Lijser Bennekom: A. v.d. Vrie t A. v.d. Vrie^Servaas Biezelinge: P. v.d. Vrie t A. v.d. Vrie-Rottier Hoogvliet: M. v.d. Plassche-v.d. Vrie t C.J. v.d. Plassche Neven en nichten Heerenveen, 29 maart 2007 Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Psalm 234 Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Jacobus Anthonie Riedijk in de leeftijd van 87 jaar. Janny Riedijk-van der Endt Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 29 maart 2007 de Capellerie 2 4401 DZYerseke De dank- en afscheidsdienst, geleid door de kleinzoon Ds. G.J. Hollestelle, wordt D.V. dinsdag 3 april om 14.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. -Psalm 43b Dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Thona van Doeselaar-Vermeulen sinds 23 mei 2003 weduwe van Jan Cornelis van Doeselaar in de leeftijd van 90 jaar. Uit aller naam, Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Middelburg, 29 maart 2007 Correspondentieadres: Saffier 38 4337 MP Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 3 april a.s. om 11.00 uur in het rouwcentrum 'Middelburg' aan de Bui ten hovelaan 1 Aansluitend zal de crematie om 12.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd rouwcentrum. Liever geen bloemen. Dag lieve Mevr. T. van Doeselaar Bewoners en het Team van het "Zeepaardje" Zorgstroom Buitenrust Met droefheid geven wij kennis dat, na een kortstondig ziekbed, door de HEERE van ons is weggenomen onze lieve moeder, oma en overoma Maatje Lou werse -Job se sinds 25 juni 1991 weduwe van Cornelis Louwerse in de leeftijd van 91 jaar. Goes: S. Louwerse L.G. Louwerse-van Velzen Zierikzee: L. Louwerse Goes: J.F. Deij-Louwerse P.A. Deij Klein- en achterkleinkinderen 30 maart 2007 Zorgcentrum 'Rehoboth' (kamer 20) Bergweg 1Goes Correspondentieadres: Leliestraat 29,4461 PC Goes. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dinsdag 5 april om 10.00 uur in de zaal van de 'Sionkerk', ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Tot onze droefheid is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Marinus van Doorn Nisse: P. van Doorn A. van Doorn-Nieuwenhuyse Bergen op Zoom: M.M. van Doom-Almekinders St. Maartensdijk: D. Jasperse-van Doorn Ellewoutsdijk: A. van Doorn Neven en nichten Heden overleed ons Erelid: Marien van Doorn Véle, véle jaren trouw bestuurslid van onze Fanfare. Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen en kleinkinderen. P Muziekvrienden "Con Amore" - Hoedekenskerke Hoedekenskerke, 31 maart Enige en algemene kennisgeving Diegenen die ik liefheb verlaat ik, om diegenen die ik liefhad terug te vinden. Na een leven vol zorg en aandacht voor haar gezin en mede leven met velen, is in alle rust ingeslapen, onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Marie Elizabeth d'Hont weduwe van Marinus Jacob Verbrugge 26 april 1912 t 29 maart 2007 Waterlandkerkje: Rini Verbrugge (in herinnering Hoogstraten: Adri en Els Verbrugge-van Hoeve Marco en Liliane Eric, Paul Reindert en Sabine Noor Waterlandkerkje: Herman en Annie Verbrugge-de Smet Geert Martin Fam. d'Hont Fam. Verbrugge IJzendijke, 29 maart 2007 Correspondentieadres: Turkeijeweg 2 4508 NW Waterlandkerkje De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden te Waterlandkerkje. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van W.Z.C. "Emmausvoor hun liefdevolle zorgen aan haar besteed. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Theo Aerssens betuigen wij onze hartelijke dank. De wijze waarop u heeft meegeleefd door een kaart, tele foontje of een medelevend woord hebben ons goed gedaan. Familie Aerssens IJzendijke, maart 2007. CON AMORE Met dankbaarheid, omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd, omdat hij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan, onze lieve vader, opa en overgrootvader Marinus van Doorn sinds 21 oktober 2005 weduwnaar van Adriana van Doorn-den Dekker in de leeftijd van 92 jaar en 11 maanden. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 29 maart 2007 Correspondentiead res Spoordijk 14433 BC Hoedekenskerke Op maandag 2 april is ervan 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst, waarvoor u van harte wordt uitgeno digd, zal worden gehouden dinsdag 3 april om 14.00 uur in de Protestantse kerk 'De Ark' te Hoedekenskerke, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Griend' gelegenheid tot condoleren. Dankbetuiging Het deed ons goed dat wij zoveel blijken van vriendschap en medeleven mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve De David (De) Aronson Wij hebben dat zeer gewaardeerd. Puck Aronson-Gobitz Henriëtte Nancy en Elja Yoram Yaël en Alon Hulst, maart 2007 Dankbetuiging wn| Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en 1M' na het overlijden van onze lieve tante Maatje Harte-Leijs betuigen wij u onze oprechte dank. Cocky Remijnse-de Smidt Tony Schoolmeester-de Smidt en familie Temeuzen, maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40