www.steunbartimeus.nl Zoek de baan die past bij jouw talent! r HEIFER Banen O JobTrack.nl Giro 4663 22 I Zaterdag 31 maart 2007 PZC Kijk ook op Stichting Arduin: een dynami sche organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl Wie ben je, wat kun je? Stichting Arduin Wij bieden: Spreekt de functie je aan? Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden In een aantal woningen op Walcheren en Noord- en Zuid-Beveland zijn vacatures met uiteenlopende contractgrootte, waardoor wij op zoek zijn naar: Zorgmedewerkers vaar jongvolwassenen m/v Er is een toename van cliënten, jongvolwassenen, met een lichte verstandelijke beperking, met een intensieve ondersteuningsvraag op basis van uitdagend gedrag. Arduin wil tegemoet komen aan deze ondersteuningsvragen, waarbij sprake kan zijn van gedragsproblematiek. Vanuit de visie Arduin staat ook voor deze cliënten genormaliseerd wonen en werken centraal. Er worden op korte termijn weer nieuwe woningen geopend om aan deze vragen te kunnen vol doen. Arduin biedt medewerkers coaching en training om specifieke kennis en vaardigheden op te doen of bij te houden, gerelateerd aan de ondersteunings vragen van deze jongvolwassenen. Je bent inventief en creatief in het zoeken naar ondersteunings- en ontplooiingsmogelijkheden van cliënten. Je hebt een afgeronde opleiding SPW4, SPH, verpleegkundige of vergelijk bare opleiding op niveau 4. Met respect en doorzettingsvermogen zet je je vakkennis en ervaring in voor cliënten. Evenwichtigheid, zelfstandigheid en een positieve instelling zijn eigen schappen die kenmerkend voor je zijn. Je bent in het bezit van rijbewijs B en bereid te werken in onregelmatige diensten. Een dienstverband van 16 tot 28 uur gemiddeld per week op basis van een jaar contract bij Stichting Arduin, met de mogelijkheid tot een vast dienstverband in de toekomst. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Laat dat dan schriftelijk weten voor 18 april 2007. Stuur je brief met daarin je motivatie met je CV naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 85, 4330 AB Middelburg, of mail naar P0&0@arduin.nl o.v.v. ZM Arduin. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Isabella Goeree of Maurits van Luijk, personeelsfunctionarissen, 0118-434535, of kijk op www.arduin.nl. QJobTrack.nl 't Betere werk! iSAVE Interlashing BV is een nieuw Havenbedrijf waar je volop kansen krijgt je talenten te ontwikkelen. Interlashing is op zoek naar nieuwe medewerkers; - HAVENWERKERS - LASHERS HAVENWERKERS - OBJECTLEADERS - MAGAZIJNMEDEWERKER Stuur binnen 14 dagen uw sollicitatiebrief voorzien van CV naar: Interlashing BV, t.a.v. dhr. R. Brandon, Personell Officer, Duitslandweg 2, 4389 P) Ritthem of per e-mail naar rens.brandon@inter|ashing.com bartiméus sonneheerdt VERENIGING Vereniging Bartiméus Sonneheerdt Postbus 60 3940 AB Doorn \^l Telefoon (0343) 52 68 52 Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Zie je het zitten om in de haven te werken en ben je bereid je handen flink uit de mouwen te steken? Bereid om ploegendiensten te draaien! Dan ligt hier je kans! Denk niet omdat je geen ervaring hebt dat je toch "geen kans maakt". Wanneer jij gemotiveerd leergierig en serieus bent bieden wij je de mogelijkheid bij ons ervaring op te doen. Laat deze kans niet liggen en reageer! Wij zoeken: - Personen met werkervaring in de Havensector. - Personen met opleidingsniveau LBO/MAVO. Schoolverlaters. Wij bieden: - Een aantrekkelijke, uitdagende baan binnen een ondernemend en dynamisch bedrijf met een uitstekende wericsfeer. - Mogelijkheid opleidingen te volgen. - Een goed start salaris met doorgroei mogelijkheden. Ons bedrijf is voortdurend in beweging en groeiend, mensen krijgen nieuwe functies en wij hebben voortdurend behoefte aan nieuwe mensen. Bent u toe aan een uitdaging en herkent u zichzelf in bovengeschetst profiel, dan nodigen wij u van harte uit om te reageren. Voor meer informatie over de vacatures kunt u op onze website kijken www.interlashing.com. L Doneer ter ere van je moeder een toom kippen en diverse bomen, training en nazorg aan een moeder in Afrika. De vruchten eieren leveren gezonde voeding en een extra inkomen op. Elke moeder geeft kuikentjes en zaailingen door, dus jouw gift herhaalt zich vanzelf! Een "kippen bomen-cadeau" kost€ 33,50. Bel 0165-520123 voor een gratis moederdagkaart. Of kijk op www.heifer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 22