DeMEl ZuidWest OJobTrack.nl Gemotiveerde pijpfitters en lassers BADHOTEL DOMBURG Allround Onderhoudsmonteurs Van de Velde Yerseke B.V. All-round elektricien voor werkzaamheden in voornamelijk woningbouw en kleine utiliteit; Onderhoudsmonteur die zelfstandig kan werken voor onderhoud aan Installatiemonteurs zowel beginnend als ervaren. Kwaliteit van het werk en werken in teamverband is voor u belangrijk. Kijk ook op PZC Zaterdag 31 maart 20071 63 ISS Industrial Services maakt deel uit van de ISS groep en is een toonaangevende industriële dienstverlener in België met 500 werknemers en een omzet van 40 miljoen euro. ISS Industrial Services staat voor dynamisch onderhoud, laswerken, piping, pompen- en kleppenrevisies, mechaniek, engineering, metaalconstructies en plaatbewerking. Om onze organisatie in Nederland verder uit te bouwen zijn wij op zoek naar gemotiveerde, dynamische en goed opgeleide werknemers. Momenteel willen we ons team te Bergen-op-Zoom versterken met (m/v): Je functie: Als pijpfitter zorg je voor het zelfstandig samenstellen van piping met bochtstukken, segmentbochten, flenzen, T-stukken, volgens ISO-normen. Daarnaast sta je ook in voor het aftekenen van buisstukken en T- en Y-verbindingen. ais lasser (tig, Elektrode) ben je verantwoordelijk voor het lassen van piping volgens de volgende specificaties: EN 287-1 lasproces, 141/gtaw, 111/smaw. Je profiel: Je beschikt over een opleiding LTS Mechanica, aangevuld met een vervolgopleiding of je bent gelijkwaardig door ervaring. Je bent flexibel en gemotiveerd. Je kan zelfstandig werken. Je levert kwalitatief werk en je bent je bewust van het belang van veiligheid. Je kan je vlot uitdrukken in het Nederlands. Je beschikt over eigen vervoer. Ons aanbod: Een contract van onbepaalde duur Voltijdse tewerkstelling Een goede verloning volgens de Nederlandse wetgeving en metaal-CAO Interne en externe opleidingen. Indien je geïnteresseerd bent, neem dan onmiddellijk contact op met ISS Industrial Services op het nummer (+32) 3 210 97 32 of stuur een mailtje naar kevin.aowaerts@be.issworld.com I ürnps'iirt Classic Badhotel Domburg ligt direct aan duin en bos en beschikt over 116 ruime kamers, diverse vergaderzalen, restaurant Carmen Sylva, Grand Café Het Atelier, bibliotheek, terras, wellness center en Vitaalinstituut Sakyno. Zie ook onze site www.badhotel.com Ter versterking van ons vaste team zoeken wij voor ons Grand Café Bar: een BARKEEPER m/v voor 4 - 5 dagen avonden per week. Deze nieuwe medewerker heeft een groot gastvrijheidgevoel en goede contactuele eigenschappen, kennis van zaken, aantoonbare ervaring in deze functie en spreekt goed Nederlands en Duits. voor ons restaurant: een MEDEWERKER BEDIENING m/v voor 4-5 dagen per week. Wij zoeken een medewerker met vakkennis, verantwoordelijkheidsgevoel en een goede spreekvaardigheid van de Nederlandse en Duitse taal. voor de huishouding: enkele MEDEWERKERS KAMERSCHOONMAAK m/v voor ca. 20 25 uur in de week. Wij zijn op zoek naar collega's die zelfstandig kunnen werken en precies zijn. Voor het komende zomerseizoen zoeken wij: een MEDEWERKER AFWAS m/v Wij zoeken een enthousiaste medewerker, die in principe overdag of in de middag avond ingezet kan worden. MEDEWERKERS KAMERSCHOONMAAK m/v Werk je graag zelfstandig en ben je precies, dan is dit een baan voor jou! een gastgerichte BAGAGIST/PICCOLO m/v Je bent representatief en spreekt goed Duits. gemotiveerde MEDEWERKERS BEDIENING m/v bar/terras «restaurant Goede spreekvaardigheid van de Duitse taal is gewenst. Jeugdige medewerkers kunnen wij een volwassen salaris aanbieden; wij laten je graag de voorwaarden weten. Voor alle functies geldt: eigen vervoer is gewenst. Vraag ons sollicitatieformulier tijdens kantooruren aan via telefoonnr. 0118-588804 of via hdevisserObadhotel.com of solliciteer 'on-line' via onze site www.badhotel.com vacatures. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Omschrijving Deli XL Burgh-Haamstede is op zoek naar 2 chauffeurs met een servicegerichte instelling. Het gaat om de distributie van food en non-food producten. Je levert aan cafés, restaurants, cateraars, snackbars, e.d. Zo'n 10-15 klanten per dag. Het gaat met name om "vaste" routes. Chauffeur met C rijbewijs en chauffeursdiploma Beschikbare vacatures: 2 Groeimogelijkheden: Standplaats: Opleidingseisen: Ervaringseisen: Benodigde rijbewijzen: Uren per week: Werktijden: Startdatum: Periode: Overige opmerkingen: Bij goed functioneren kans op een vaste aanstelling. Burgh-Haamstede CCV-B diploma Beroeps- en Eigen Goederenvervoer Koeriers ervaring of het rijden met een vrachtwagen heeft de voorkeur. rijbewijs C 40 Variabel en in overleg. Per direct Full time. In bezit zijn van een chauffeurspas is gewenst. Sollicitaties graag schriftelijk. Opdrachtgever: Deli XL Burgh-Haamstede Vestiging: De Roterij 18, 4328 BA, Burgh-Haamstede Contactpersoon: Jaap Kloosterman Telefoonnummer: 0111-652343 ZuidWest Personeelsdiensten heeft zich gespecialiseerd in het oplossen van capaciteitsproblemen in de personeelsbezetting. ZuidWest Personeelsdiensten biedt haar relaties detachering, werving selectie en online salarisadministratie in de regio ZuidWest Nederland personeelsdiensten Voor Mechanisatiebedrijf A.P. Gijssel BV te Wemeldinge, actief op het gebied van reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan tractoren en overige tuin bouw werktuigen, is ZuidWest Personeelsdiensten, wegens pensionering en uitbreiding met spoed op zoek naar twee gemotiveerde, ervaren en flexibele: Functie eisen: Bij voorkeur MTS werktuigbouwkunde werkervaring als onderhoudsmonteur is een pré Rijbewijs B Een klantvriendelijke instelling Zelfstandig, maar ook in teamverband kunnen werken. U gaat deel uitmaken van een klein hecht team, dat binnen de organisatie breed inzetbaar is. Creativiteit en oplossend vermogen dragen bij aan het succes van dit bedrijf. Klantvriendelijkheid en dienstbaarheid staan hoog in het vaandel. Het uitgebreide assortiment aan eigen- en machines van leveranciers biedt u een afwisselende baan. Naast het verrichten van onderhoudswerk kunt u, afhankelijk van uw werkervaring, ook ingezet worden bij de ontwikkeling van eigen machines. Sollicitaties kunt u vóór 14 april 2007 richten aan: ZuidWest Personeelsdiensten, mevrouw E.M. (Eveline) Schipper, contact@zwpd.nl of Postbus 21,4460 AR Goes. Telefoonnummer: 0113-25 63 40 06 - 23 10 59 44. Voor meer informatie over ZuidWest Personeelsdiensten verwijzen wij u naar onze website www.zwpd.nl. INSTALLATIEBEDRIJF Kreeft 5 Postbus 52 4400 AB Yerseke Tel. 0113 572120 Fax 0113 572761 info@van-de-velde.nl www.van-de-velde.ni Installatiebedrijf Van de Velde Yerseke B.V. is reeds 60 jaar een gevestigde naam in de Zeeuwse installatiebranche. In ons bedrijf werken 45 collega's die hoogstaande installaties op het gebied van CV, sanitair, elektra, luchtbehandeling en koeling afleveren. De opdrachtgevers komen zowel uit de particuliere sector alsmede de utiliteit. Door aantrekkende vraag zijn wij op zoek naar enthousiaste, initiatiefrijke en representatieve collega's voor invulling van onderstaande functies: verwarmingstoestellen in met name de particuliere sector; Wij bieden: Een uitdagende baan met veel ruimte voor eigen initiatief; Eigen bedrijfswagen en bedrijfskleding (indien van toepassing); Uitstekend salaris met winstdelingsregeling en goede secundaire arbeidsvoorwaarden; Fijne werksfeer; Volop mogelijkheden op het gebied van scholing. Wanneer u geïnteresseerd bent in één van deze functies, neem dan contact op met dhr. M. Meijboom, tel. 0113-572120. Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. STEK MVINSTAL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 135