ontroller L&M (site) Banen QJobTrack.nl Technisch/Commercieei medewerker Commercieel/Administratief medewerker Collega voor de boekhouding Kijk ook op PZC Zaterdag 31 maart 2007 I 45 beate uhse DE LEUKSTE EROTIEK CATALOGUS EN WEBSHOP! Als Europees marktleider beheert de beursgenoteerde holding Beate Uhse diverse dochter-ondernemingen. Eén daarvan is het succesvolle erotiek-postorder- bedrijf PABO, met miljoenen tevreden klanten in de Bene lux, Duitsland, Oostenrijk, Engeland, Frankrijk, Tsjechië. Ons concept is het aanbieden van een breed en prikkelend-assortiment, met respect voor ieders wensen en een hoogwaardige privacy- garantie. Dat maakt PABO al sinds 1985 dé toon-aangevende trendsetter op het gebied van erotiek per postorder. Bestellingen komen zowel via verschillende catalogi als per internet binnen op ons hoofdkantoor in Walsoorden, Zeeuws-Vlaanderen 30 autominuten van Antwerpen). Momenteel biedt PABO werk aan ca. 300 enthousiaste medewerkers. Wij zoeken op korte termijn kandidaten voor de functie van 38 uur p/wk Algemeen De controller is verantwoordelijk voor de correcte uilvoering van de pbnning, controle en analyse van diverse financiële processen. De managementinformatie wordt rechtstreeks aan de directie gerapporteerd. Ook participeer je in diverse projecten en rapporteer je de financiële status van lopende projecten. De functie Als Controller ben je verantwoordelijk voor: het initiëren, controleren en coördineren van alle financiële procedures en output van de verschillende (internationale) afdelingen binnen Pabo het coördineren en samenstellen van het budget analyse van de maandcijfers t.b.v. managementrapportages communicatie met de afdelingsmanagers over de budgetten en kosten van het onderhoud en juiste gebruik van het aulhorisatieproces Pabo zoekt Kandidaten die beschikken over: bedrijfseconomische opleiding op HBOniveau relevante werkervaring sterk ontwikkelde analytische capaciteiten goede communicatieve vaardigheden goede beheersing van Duitse en Engelse taal, in woord en geschrift grote mate van zelfstandigheid én capaciteit om in teamverband te werken Persoonlijkheidseisen Proactief met een sterke combinatie van analyse en pragmatisme gericht op het opbssen en afronden van zaken (resultaatgericht). Gestructureerde werkorganisatie (nauwkeurig) en planmatig (overzicht) in werkaanpak zonder de flexibiliteit te verliezen. Pabo biedt Een uitdagende groeifundie voor een ambitieuze, sterke persoonlijkheid in een internationaal en dynamisch bedrijf. Uiteraard bieden wij voor deze fundie een passend safaris en goede secundaire voorwaarden. Kortom Kun je jezelf vinden in het bovenstaande, stuurden je sollicitatiebrief voor 14 april a.s. naar Monique Hol afd. Personeelszaken, Postbus 274,4560 AG te Hulstofviaemail: moniquehol@pabo.nl Meer gedetailleerde informatie over deze functie kun je verkrijgen bij Bert Cok, lel.: 0114687 700. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs For an international dynamic and leading consultancy group, with a yearly turn-over 40 million euro in 2006 and 420 highly skilled technicians, we are currently looking for the next profiles for short or long assignments to develop projects in The Netherlands, Belgium and the South of France 1 Senior Electrical Engineer (At least 3 years experience required) As a member of the project team, you will be responsible for the specifications, the design and the purchase of the electrical scope of supply of the different projects. In this matter you will assist during the erection, start-up and trouble-shooting phase of the project. 3 Senior E/l Engineer (At least 3 years experience required) As a member of the project team, you will be responsible for the specifications, the design and the purchase of the electrical and instrumentation scope of supply of the different projects. In this matter, you will assist during the erection, start-up and trouble-shooting phase of the project. 4 Senior Mechanical Engineer (At least 3 years experience required) You have a profound experience in analysing, determining and specifying mechanical requirements and equipment. 5 Project Manager (At least 10 years relevant experience required) You have a very large experience in projects in the petrochemical industry, so as to manage a multi-technical engineering staff that will work as a team. The project team will design, build and commission the considered equipment. It will be the tasks of the project manager to maintain contacts with the customer, to make and update the planning and to control the project budget. You have a TU - or HTS Engineering profile, a degree in mechanical or electro mechanical discipline. If you want to be part of this international group, please send your CV to: J SERVICES L&M Services B.V., P.O. Box 17248, 2502 CE DEN HAAG or by e-mail to info@lenmservices.nl. EURO-MIT STAAL B.V. is een dochtermaatschappij van het Japanse handels huis Mitsui Co. Ltd. met als mede aandeelhouder Verbrugge Zeeland Terminals B. V. Het bedrijf is in 1991 opgericht als Service Center gespecialiseerd in het snijden van hoofdzakelijk dun transformatorstaai op maat ten behoeve van de diverse transformatorfabrikanten in Europa. In verband met het uitbreiden van het pakket te verwerken materialen, zijn wij op zoek naar een COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST Wij vertrouwen erop iemand te zullen vinden die: een commerciële studie op minimaal MBO werk en denkniveau heeft afgerond enige ervaring heeft in het onderhouden van internationale contacten flexibel is in doen en denken kennis heeft van de moderne talen (Frans is een pré) bekend is met MS Office Als medewerker in deze functie maakt u deel uit van de afdeling Marketing Sales. In samenwerking met de Salesmanager zorgt u ervoor dat gemaakte afspraken met betrekking tot ontvangen specificaties en opdrachten correct worden vastgelegd en uitgevoerd. U onderhoudt hiervoor ook zelf contacten met onze, hoofdzakelijk internationale, afnemers. Tevens voert u overleg met onze orderplanning en productie afdeling. Daarnaast bent u mede verantwoordelijk voor het maken van analyses en forecasts ten behoeve van het management. Indien u denkt dat u de juiste persoon bent voor deze functie en wilt u meer weten over de arbeidsvoorwaarden en wat wij u kunnen bieden, stuurt u dan uw sollicitatie brief en C.V. binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: Euro-Mit Staal B.V., Postbus 535, 4380 AM Vlissingen, t.a.v. de heer P.C.J. de Graaff of e-mail naar: pzems@euro-mit-staal.com Euro-Mit Staal B.V. is gevestigd aan de Duitslandweg 7 in het Sloegebied, Vlissingen Oost, havennr. 1153. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VAN DER BEND ELECTRONICA BV Distributie van elektronica componenten, materialen en gereedschappen Van der Bend electronica is onderdeel van de a-bc groep, en opereert in de marktsegmenten elektronica, elektrotechniek en consumenten elektronica. Als totaal leverancier van elektronica componenten, materialen en gereedschappen bedienen we o.a. overheden, producenten, serviceorganisaties, scheepvaart en industriële verbruikers De afdeling verkoop is het visitekaartje van ons bedrijf. Met een klantvriendelijke en persoonlijke benadering voorzien we onze relaties van de gewenste materialen, en zijn altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen in een markt die constant in beweging is met de laatste technologieën. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een: binnen/buitendienst REF: vacature 04 Na een gedegen inwerkperiode ben je verantwoordelijk voor de in- en verkoop van elektronische en elektrotechnische materialen in de Benelux. Je functioneert op MBO niveau, bent representatief en klantgericht, toont eigen initiatief en zoekt commerciële uitdagingen in de markt. In een later stadium bezoek je bestaande en nieuwe relaties. Ben je tussen de 25 en 35 jaar en heb je interesse in een uitdagende fulltime baan in een markt die continue in beweging is, met een passende beloning plus bonusregeling en uitzicht op een vast dienstverband? Dan nodigen we je uit te solliciteren op deze functie. Onze exportafdeling is actief op de wereldmarkt in elektronica onderdelen. Op vele aanvragen vanuit alle uithoeken van de wereld wordt door ons offerte uitgebracht, zowel telefonisch als per e- mail. Voor deze afdeling zoeken wij een export afdeling REF: vacature 05 Ben je tussen de 18 en 30 jaar, heb je redelijke kennis van de Engelse taal en heb je interesse in een baan waarin je de mogelijkheid krijgt je verder te ontwikkelen en de wereld jouw werkterrein is, dan zien we graag jouw sollicitatie tegemoet Stuur je sollicitatiebrief onder vermelding van de referentie naar Van der Bend Electronica BV Postbus 55, 3130AB Vlaardingen Afd. Personeelszaken Of per e-mail: vacature@a-bcgroep.nl http://www.a-bcgroep.nl Consult InSite Consult B.V. is een snel groeiend adviesbedrijf in Vlissingen. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: (m/v) voor 16 tot 20 uur per week De werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld. De taken zijn financieel-administratief: Coderen en inboeken van crediteuren- en debiteuren-facturen. H Bijwerken van Excel-overzichten. Archivering en postverwerking. Wij vragen een accurate en gemotiveerde instelling, en bieden een prettige, collegiale werksfeer. Sollicitaties kunt u (bij voorkeur via email) binnen 14 dagen richten aan: InSite Consult B.V. info@parkmanagement.EU InSite Consult B.V. Edisonweg 53k 4382 NV Vlissingen Tel. 0118-490 940 Fox. 0118-490 930 www.parkmanagement.EU Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met info@parkmanagementEU dhr. J.A.M.Willockx, 01 18 - 490 940.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 117