259.- BOLDERMAM v35 PZC Zaterdag 31 maart 2007 Slapen bij dolfijnen in het Dolfinarium. met 20 augustus staat ze drie keer per dag in het Zomertheater met een spectaculaire show. Dolfinarium Open: tot en met 28 oktober open. Prijs: 23,50, kinderen van 3 tot en met 11 jaar 20,50, kinderen tot 3 jaar gratis. www.dolfinarium.nl Wat gebeurt er in het Dolfinarium als de gewone mensen weg zijn? Speciaal voor kinderen tot en met twaalf organiseert het Dolfina rium in Harderwijk het program ma Dromen bij Dolfijnen. De kin deren ontdekken alles over de die ren, mogen op plaatsen komen waar anders geen bezoekers mo gen komen en kunnen slapen waar de dolfijnen slapen, onder water. Per keer kunnen 25 kinderen deel nemen aan het programma dat voor hen begint rond sluitingstijd. Het programma is te boeken in de mei-, zomer- en herfstvakantie. Het Land van Ooit Open: 28 april. Prijs: vanaf 3 jaar 18 euro, tot en met 2 jaar gratis. www.ooit.nl In Het Land van Ooit wordt nog hard gewerkt aan de voorbereidin gen voor het nieuwe seizoen. Het Drunense park gaat ook iets later open dan de meeste accommoda ties. De investeringen voor dit jaar wor den vooral gebruikt voor kwali teitsverbeteringen. Nieuw zijn in ieder geval het Raknest van Rak de Reiger, met een zeer spannen de voorstelling en het restaurant Eten Keten, waar kinderen ook zelf koekjes kunnen bakken en ver sieren. Ponypark Slagharen Open: vanaf 30 maart. Prijs: 18 euro, tot en met 3 jaar gratis. www.ponypark.nl Het attractiegedeelte van het Pony park in Slagharen biedt dit jaar weer het vertrouwde amusement. Nieuw is wel dat via de E-motion- cam opnamen kunnen worden ge maakt van de achtbaanrit in de Looping Star. Via een cd-rom kun je de rit daarna thuis nog een keer beleven. Movie Park Germany Open: vanaf 31 maart. Prijs: 29 euro, kinderen van 4 tot 11 jaar 26 euro, kinderen onder 4 jaar gratis. www.moviepark.de Movie Park Germany in Bottrop heeft twee nieuwe attracties: Nick- land en de Santa Monica Pier. In Nickland staan de kinderhelden van nu, SpongeBob en Jimmy Neu tron centraal. De Santa Monica Pier roept het gevoel van Califor- nië op met vijf nieuwe attracties, zoals het reuzenrad Santa Monica Wheel, waterwerken en carrou sels. Phantasialand Open: vanaf 1 april. Prijs: 29,50 euro, kinderen tussen de 1 meter en 1,45, 26 euro, kinderen kleiner dan 1 meter gratis. www.phantasialand.de Talocan wordt de nieuwe attractie van Phantasialand. Het park doet er nog een beetje geheimzinnig over, maar op de plek waar eerst de Condor stond, wordt druk ge bouwd. Op de website van het pretpark zijn de vorderingen te vol gen. Het zou gaan om een zogenoemde Suspended Top Spin met speciale effecten. Het verschil tussen een normale top spin en een suspended versie is dat je benen los bengelen in de lucht. Tijdens de rit zullen vuurfontei- nen en watereffecten te zien en worden diverse geluidseffecten ten gehore gebracht. Op 15 juni bestaat 40-jaar. Bobbejaanland Open: vanaf 1 apri.l Prijs: volwassenen en kinderen vanaf 1, 40 meter 27 euro, kinderen van 1 meter tot 1,40 21 euro, kinderen kleiner dan 1 meter gratis. www.bobbejaaniand.be Sittah, de wereldkampioene Illusie. Bobbejaanland heeft voor het sei zoen 2007 geïnvesteerd in het 4D- theater waar dit seizoen de film Haunted House te zien zal zijn. De film neemt je mee op een leuke griezeltocht door een oud huis vol verrassingen en vreemde bewo ners. Opletten dus, want niks is wat het lijkt in dit behekste spookhuis. Ie dereen kent 3D of driedimensio- neel beeld: dankzij een bril met rood-groen gefilterde glazen zie je de geprojecteerde beelden in drie dimensies: in de hoogte, de breed te en de diepte. 4D voegt hier nog een dimensie aan toe, namelijk die van de zintuigen. Wie naar een film in 4D kijkt, zal de zaken dus niet enkel in drie dimensies zien, maar ook voelen wat er gebeurt. Dit gebeurt door middel van effec ten in de stoel (vibraties) en effec ten in de zaal (wind die in de zaal geblazen wordt, bliksem die ge creëerd wordt door middel van lichteffecten en voorwerpen die uit het plafond vallen). Walibi België Open: vanaf 1 april. Prijs: 30 euro, kinderen van 3 tot 11 jaar 26 euro, kinderen onder 3 jaar gratis. www.walibi.be Walibi België heeft de komende twee jaar extra geld te besteden. Het park kiest niet direct voor nieuwe attracties, maar vergroot de capaciteit. Zo gaat de Calminity Mine met drie treinen rijden. De Flash Back krijgt er vier boten bij, waardoor ook hier de wachttijden korter worden. En ook Challenge Of Toutankhamon krijgt drie nieu we karretjes. Walibi België investeert in extra treinen. Öivnrse vflttrakdai# 5 DAGEN MOEZEL ZWARTE WOUD ROTHEN8URG H slechts v.a. Voor brochure en boekingen: (0318) 58 09 58 www.bolderman.nl Industrielaan 8 3903 AB VEENENDAAL Telefoon 0318-580958 BIJ DE PRIJS INBEGREPEN 2 nachten in Zuid-Duitsland 5 nachten in een comfortabele 2-pers. kamer Dagelijks ontbijt 3-gangen diner Excursies met bus (excl. entreegeld) Comfortclass touringcar chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet Toeristenbelasting 2-persoonskamers met faciliteiten Ontbijtbuffet Excursies zoals omschreven (excl. entreegeld) Stadswandeling o.l.v. gids Luxe touringcar met chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN 2 nachten in Zuid-Duitsland 7 nachten in het 4 sterren hotel Marolt Dagelijks ontbijtbuffet en 3-gangendiner Dansavond I* Excursies met touringcar (excl. entreegeld) Comfortclass touringcar chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN 4 nachten in een goed middenklasse hotel in een comfortabele kamer Dagelijks ontbijt en 3-gangen diner Excursies met bus (excl. entreegeld) Luxe touringcar chauffeur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet Toeristenbelasting

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 107