oanen (QobTrack.nl CORPORATE RAW PLANNER mat MONTEUR STORINGSDIENST M/V Student duale MBRT opleiding Radiologie en Nucleaire Geneeskunde sociaal cultureel werker? M/v a/(ëvo www.allevo.nl Verzorgenden nivo 3/IG 14 I Zaterdag 31 maart 2007 PZC Kijk ook op Lamb Weston Meijer V.0.F is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 mede- 'l werkers en 16 productielocaties, nummer één in Amerika op het gebied van aardappel verwerking. Meijer startte in 1985 met aardappelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis met o.a, zelf ontwikkelde rassen Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van 4 diepgevroren aardappelproducten voor klanten, die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innova tieve producten, sterke marketing ondersteuning, zelfontwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston Meijer grote interna tionale fastfood-, restaurant-, catering- en retailbedrijven in alle Europese landen, het Midden-Oosten, Verre Oosten en Zuid-Amerika tot haar klantenkring rekenen www. lambwestonmeijcr. nl Voor de afdeling Corporate RAW Logistics, vestiging Kruiningen, zijn wij op zoek naar een: Als Corporate RAW Planner ben je verantwoordelijk voor het opstellen van de grondstofbehoefte voor de diverse fabrieken van onze organisatie Dit dient zodanig te geschieden dat er rekening gehouden moet worden met de diverse labels en kwaliteitsaspecten van ons eindproduct. De dagelijkse coördinatie tussen de fabrieken met betrekking tot tekorten, overschotten en/of externe handelingen van grondstof behoort ook tot je takenpakket. Je onderhoudt verder zowel de logistieke als kwalitatieve aardappelpositie in het SAP-systeem. Je bewaakt de kwaliteitsdata van de grondstof en geeft aan wanneer en welke partijen bemonsterd moeten worden. Ook de aan- en afvoer van de goederenstroom wordt in deze functie door jou bewaakt. Je verzorgt verder de grondstofdata voor de diverse rapportages. Je bent tevens SAP key-user voor het logistieke gedeelte van de RAW afdeling. Je rapporteert in deze functie aan de Manager RAW Logistics en hebt regulier overleg met collega's van de diverse plants, buitendienstmedewerkers en leveranciers. Deze functie wordt in dagdienst vervuld, waarbij je ook regelmatig een beschikbaarheidsdienst buiten kantooruren draait Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die door opleiding en ervaring kunnen functioneren op HBO- niveau, bij voorkeur met relevante werkervaring en/of een agrarische achtergrond Goede kennis van de Engelse taal alsmede het kunnen werken met Word, Excel en het SAP-systeem is een vereiste Kennis van de Duitse en/of Franse taal is een pré Tevens zijn wij ter versterking van onze afdeling Technische Dienst op zoek naar een ervaren Als Monteur Storingsdienst verricht je diverse voorkomende controle-, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan onze productielijnen zodat een goede voortgang van het productie proces gewaarborgd blijft. Je bent op diverse afdelingen van ons bedrijf inzetbaar. De werkzaamheden verricht je zelfstandig, of in samenwerking met collega's van de technische dienst. De werkzaamheden vinden in 4-ploegendienst plaats, waarbij je een gemiddelde werkweek van 33,75 uur hebt. Dooreen combinatie van opleiding en werkervaring functioneer je op MBO-niveau Je hebt bij voorkeur ervaring op het gebied van werktuigbouw als elektrotechniek, opgedaan in een verge lijkbare functie waarin je hebt gewerkt aan elektrotechnische en industriële installaties. Uiteraard zijn onze kernwaarden - klantgerichtheid, aanpas singsvermogen, motivatie, initiatiefname en samenwerking - op.beide functies van toepassing. Wc "vracjen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelf standige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijJ en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden Als je geïnteresseerd bent, verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen Deze kun je richten aan Lamb Weston Meijer VO.F, tav. afdeling Human ResourcesPostbus 17, 4.Hó ZG, Kruiningen. Acquisitie wordt niet op priis gesteld OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN liZiekenhuis Walcheren Voor de Oosterscheldeziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren zijn we op zoek naar een: Heeft u een diploma HAVOIVWO met profiel Natuur en Gezondheid of Natuur en Techniek (of MBO 4 diploma met natuurkunde en wiskunde). U wilt werken en leren tegelijk en bent minimaal 18 jaar? Wellicht heeft u dan interesse voor de 4-jarige duale HBO opleiding Medisch Beeld vormende en Radiotherapeutische Technieken (MBRT). U krijgt een leer-/arbeidsovereenkomst voor de duur van de opleiding. Neem voor meer informatie contact op met mevrouw D.A. de Schipper vakspecialist/ praktijkbegeleider Beeldvormende Technieken te Goes, tel. nr. 01 13 - 23 43 60 of met mevrouw J. van den Hil, afdelingshoofd, tel. 01 18 - 42 55 80 of 01 13 - 23 43 67. De volledige vacaturetekst kunt u ook vinden op www.SOZ.nl en www.ZWV.nl STICHTING PALLADIUM Stichting Palladium is een welzijns organisatie in de gemeente Vlissingen. De taken van de organisatie liggen op het gebied van leefbaarheid, jeugd-, jongeren- en ouderenwerk. Daarnaast worden binnen de verschil lende taakgebieden projecten ontwik keld en uitgevoerd. Tevens beheert de organisatie 5 wijk- en 3 jongerencentra. Bij Stichting Palladium zijn 23 mede werkers en 200 vrijwilligers werkzaam. Stichting Palladium Postbus 51 4380 AB Vlissingen tel. 0118 - 420 460 fax 0118-431 871 www.stichtingpalladium.nl Ben jij een En wil jij het team van Stichting Palladium komen versterken voor 20 uur per week? Dan komen wij graag met jou in contact en nodigen wij je uit te solliciteren. Voor functie-informatie, medewerkersprofiel, salarisindicatie en overige informatie verwijzen wij je graag naar onze website www.stichtingpalladium.nl Geen internet? Vraag dan de informatie telefonisch tijdens kantooruren op. Advertentieacquisitie wordt niet op prijs gesteld Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je op werkdagen contact opnemen met Leni Maaskant, teamleider afdeling Hoge Duin, of één van de andere teamleiders via telefoonnr. 0111 - 439980. Je schriftelijke reactie dient inclusief vermelding van het vacaturenummer 070022 op de envelop, uiterlijk 14 april 2007 in ons bezit te zijn. Interne kandidaten genieten voorrang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Allévo staat naast. u. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin in- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezondheidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverlenings sector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met een passie voor hun vak. in een dienstverband van gemiddeld 24-32 uur per week voor diverse afdelingen in verpleeghuis Cornelia Allévo te Zierikzee. Taken Het accent van de werkzaamheden ligt op het verrichten van verzorgende en begeleidende taken welke in overleg met de cliënt in het zorgplan zijn afgestemd. Wij verwachten minimaal kwalificatieniveau 3, IG of gelijkwaardig: aantoonbare werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een verpleeghuis: bij vaste uren de bereidheid volgens rooster te werken, in wisselende diensten. Wij bieden arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Overeenkomsten op oproepbasis zijn bespreekbaar voor de functies medewerker hotelvoorziening (weekenden), verzorgende nivo 3/IC en medewerker dagbehandeling. Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes T Tel. 0113 - 24 92 00 E:mail PenO@allevo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 102