Uitzendbureau wil zelf hotel bouwen Tweedehandsjes lonken in Goese Zeelandhallen i 3-gangen 23,50 PZC Vrijdag 30 maart 2007 I 35 Woonruimte nodig voor groeiend aantal buitenlandse werkers. door Harmen van der Werf goes - Uitzendbureau Groenflex Nederland wil in Midden-Zeeland een hotel bouwen voor de huisves ting van medewerkers uit onder meer Polen en Portugal. Om te be ginnen wordt gedacht aan 150 ka mers. Initiatiefnemer van het project is J. Goense, directeur van Eurocon tract in Goes dat deel uitmaakt van Groenflex. „Wij willen de huis vesting van onze medewerkers pro fessionaliseren", verklaart Goense. „De markt voor uitzendkrachten uit landen als Polen, Portugal en Hongarije groeit nog steeds. Wij moeten die mensen goede woon ruimte aanbieden." Negentig medewerkers van Groen flex zijn momenteel gehuisvest in oude, verbouwde hotels in Ovezan- de, Wolphaartsdijk en Hoedekens- kerke. Goense wil daar op termijn vanaf. Niet omdat er problemen zijn. „Omwonenden reageren in het begin vaak afwijzend, maar dat trekt bij als ze zien wie er ko men wonen: Hardwerkende men sen." 'Het beter beheersbaar maken van de huisvesting' is voor Goense de belangrijkste drijfveer. „Het is nu niet haalbaar om beheerders aan te stellen. In een hotel met 150 of meer kamers is dat wel mogelijk. En je kunt extra voorzieningen treffen, zoals een Pools restaurant en een winkel met bijvoorbeeld Portugese etenswaren." Wat Goense voor ogen staat, is on langs door Groenflex gerealiseerd bij Den Haag. Een vrij nieuw, on- Uitzendbureau Groenflex Neder land wil in Midden-Zeeland een hotel met minstens 150 kamers bouwen. Borsele wijst plek in Vlissingen-Oost af. Uw gastheer in Vlissingen, Middelburg en Goes! gebruikt kantoorpand op een be drijventerrein in Wateringen is omgebouwd tot hotel met 300 ka mers. De gemeente Den Haag ver leende graag medewerking, aldus Goense. „Den Haag wil af van huisjesmelkers die matrassen ver huren." Goense wil 't liefst 'zijn' hotel in Vlissingen-Oost hebben. „Dat ligt centraal in Zeeland." Hij heeft bij de gemeente Borsele gepolst hoe die over zijn idee denkt. Het colle ge van B en W van Borselse heeft er deze week over gesproken en het voorstel afgewezen. Wethou der M. de Bruijne (VVD, bouwen en wonen): „Een hotel hoort niet thuis in een industriegebied als Vlissingen-Oost." De enige moge lijkheid in Borsele is volgens De Bruijne dat oude boerderijen wor den omgebouwd voor huisvesting van uitzendkrachten. „Ook ander- re instellingen doen dat" Goense wil ook nog de gemeente Goes gaan benaderen. OA^ion jcArneville gulden Stroom cxclor-c HOTELS 4 RESTAURA». randcafé tefano s Jerrv's goes - Op de Occasionbeurs in de Goese Zeelandhallen staan vandaag en morgen 450 auto's van merken- dealers te koop. Wie inruilt, krijgt bovenop de officiële (Bovag-)taxatiewaarde nog eens 1250 euro cadeau. De Occasionshow is vandaag van 14 tot 21 uur open en morgen van 10 tot 17 uur. foto Willem Mieras Lezing over rouw en afscheid bij dementie middelburg - An Hooghe, psycho loge Universitaire Ziekenhuizen Leuven vertelt morgen in 't Gast huis in Middelburg over dementie, verlies en rouwverwerking. Zij is de gastspreker bij het Alzheimerca- fé in het verpleeg- en revalidatie centrum. Het café is open van 14.30 tot 17.00 uur. Vriendendienst met spelletjes in Trefpunt goes - De Vriendendienst van Enjergis houdt morgen een spelle tjesdag in activiteitencentrum 't Trefpunt in Goes. Er zijn bingo, darts, sjoelen, kaar ten en bordspellen tussen 13.00 en 16.45 uur. De spelmiddag staat in het kader van de Week van de Psychiatrie. Koinonia begint nieuwe praktijk hulpverlening goes - Stichting Koinonia heeft een praktijk voor psychosociale hulpverlening op christelijke grondslag geopend in Goes. De stichting is achttien jaar actief. De stichting geeft ook trainingen in communicatie en opvoeding. C. Verburg van Koinonia in Goes is bereikbaar via 0183-638595. WDR keert terug in Rillander betaalt 4 ton Cursus Eerste Hulp pakket Zeeuwse kabel aan drugswinst terug bij Kinderongevallen middelburg - Kabelexploitant Del ta zet de WDR weer terug op de kabel. Dat gebeurt na klachten over de verwijdering van deze Duitse zender uit het kabelpakket. De WDR krijgt voorlopig de plaats van het Mozaïekkanaal (542,25 Mhz of kanaal 30-). middelburg - Enkele handelaren in softdrugs moeten samen bijna een miljoen 'winst' betalen aan de Staat. Een inwoner van Rilland is ak koord gegaan met zijn deel, 400.000 euro, bleek gisteren voor de rechtbank in Middelburg. middelburg - Eerste Hulp bij Kin derongevallen heet de cursus van Zorgstroom die op 10 april in Mid delburg begint. In drie lessen leren ouders van nul- tot vierjarige kin deren om te gaan met noodsitua ties. De cursus is van 19.30 tot 22 uur, informatie 0118 - 684000. kletsen proeven drinken slapen lachen et^n Spareribs, zalmfilet of ons verras sende maandmenu. Lekker eten in een trendy ambiance. Laat u verrassen door de sfeervolle inrichting en het uitgebreide Menu Magazine. Bekijk de mogelijkheden alvast op www.raymondo.nl RESERVEREN 0113-230 066 Iedere zondag live muziek op de boulevard! Grand Café Raymondo en Brasserie Arion presenteren beurtelings de Hollandse Muziek Zondagen. Eerste sessie van 15.00 tot 17.00 uur de tweede sessie is van 19.00 tot 21.00 uur. Voor meer informatie kunt u kijken op www.amadore.nl. Heerlijk genieten en lekker eten! Een unieke lokatie voor uw bruiloft! Behalve de prachtige trouwruimtes en romantische bruidssuite met adembenemend zeezicht verzorgt Amadore excellente bruiloftsdiners en -buffetten. Daarnaast regelt onze weddingplan ner alles wat op uw dag de aandacht vraagt op het gebied van sfeer, decoratie en entertainment. Heeft u nog geen trouwvervoer? Wij hebben een luxe auto voor u klaarstaan! Het Amadore-team zorgt ervoor dat u een huwelijk lang op deze onvergetelijke dag terug kunt kijken. Maak nu een afspraak met onze weddingplanner. Vooraf: Tempura van scampi's op een bedje van safraanrisotto vergezeld door een boterzachte kreeftensaus Hoofdgerecht: Varkenshaas omwikkeld met krokant Zeeuws spek begeleid door een prikkelende mosterd honingsaus Nagerecht: Bavarois van rood fruit omringd door een frisse mintcoulis. Brasserie Arion tel.: 0118 - 410 502 Grand Café Stefano's tel.: 0118 - 418 019 Grand Café Raymondo Vlissingen tel.: 0118 - 441 441 Grand Café Raymondo Goes tel.: 0113 - 230 066 Restaurant Hotel Arneville tel.: 0118 - 638 456 Fax: 0118 - 416 362 E-mail: info@amadore.nl Zondag 1 april in Brasserie Arion te Vlissingen met een optreden van Twice!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 63