Familieberichten in i Peter Butler 32 I Vrijdag 30 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl 5.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl "Nu denkt aan mij; de maande sterren en jij" Tot de laatste minuut heeft hij geknokt tegen het ziek zijn. Het is nog niet te bevatten. We zijn intens verdrietig dat Hendrik Gentenaar van der Landen op 40 jarige leeftijd is overleden. Hij blijft voor altijd in onze gedachten. Middelburg: Inka Gentenaar van der Landen - Jeroense Alexander en Charlotte Hans Burgh - Haamstede: Arie van der Landen Amsterdam: Dirk van der Landen en Bemadette Berkhoudt Sven, Milan Middelburg: Hans en Joke Jeroense Dordrecht: Anke Jeroense en Leon Goor Kirsten, Jorinde Middelburg: Jan Pieter en Wilma Jeroense Yvonne 27 maart 2007 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 2 april in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Ha- vendijk 3, aanvang 15.00 uur. Na afloop van de crematie is er gelegenheid tot condoleren. Bewondering hebben we voor de wilskracht waarmee jij ondanks je ziekte van het leven hebt genoten. Bedroefd zijn wij omdat je niet meer bij ons bent. Rust zacht Lieve Hendrik We hopen er voor Inka en de kinderen te mogen zijn. Pierre Priscilla, Ramon, Justin, Vincent Bestuur en medewerkers van de Vrijwillige Thuiszorg Zee land en Steunpunten Mantelzorg hebben met verslagen heid kennis genomen van het overlijden van Hendrik Gentenaar van der Landen echtgenoot van onze medewerker en collega Inka Wij wensen Inka en haar familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur en medewerkers, Paul den Boer Het Bestuur van het Platform Vrijwillige Thuiszorg Wal cheren en Steunpunt Mantelzorg heeft met verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Hendrik Gentenaar van der Landen echtgenoot van onze medewerker Inka Wij wensen Inka, Alexander, Charlotte. Hans en verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Joan van Dijk, voorzitter Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl "Rouwen is je realiseren dat het niet de dood is die ons scheidt maar de liefde die ons verbindt We zijn verdrietig en aangeslagen door het overlijden van Hendrik Gentenaar van der Landen echtgenoot van onze collega Inka We hebben veel respect voor de manier waarop Hendrik sa men met Inka omging met zijn ziekte. Wij wensen Inka, Alexander, Charlotte, Hans en verdere familie veel kracht bij het dragen van dit verlies. Mede namens de vrijwilligers Cobi, Conny,Tanja, Kitty, Mira, Janet Vrijwillige Thuiszorg Walcheren Steunpunt Mantelzorg Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Hendrik Gentenaar van der Lande Hij heeft gedurende een veel te korte periode met toewij ding zijn talenten ingezet voor de Adviesraad WMO van de gemeente Middelburg Wij wensen Inka, Alexander, Charlotte en Hans veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Joan van Dijk-Stuim Voorzitter Adviesraad WMO Diepbedroefd geven wij u kennis van het plotseling overlij den van onze allerliefste dochter, zus, schoonzus en tante Ina Leune-de Priester C. de Priester C.M. de Priester-Poortvliet Lenie en Karei Aleida Karin en Mirjam Oost- en West-Souburg Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in. ons hart Met een hart vol verdriet, maar intens dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, mijn oma en schoondochter Gusta Lindenberg-Hensen Oostburg, 29 juni 1949 t Vlissingen, 28 maart 2007 Kees Lindenberg Sandra en Marco Scholten-Lindenberg Moniek en Jan Dingemanse-Lindenberg Tessa A. Lindenberg Wilhelmina Druckerlaan 15 4385 JC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op za terdag 31 maart van 16.30 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op maandag 2 april om 10.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Dwars door de stille leegte klinkt de echo van jouw lach. Zachtjes, van een afstand alsof ik je daarnet nog zag. \7 Steeds denk ik aan jouw grappen I Steeds hoor ik weer jouw stem Dan voel ik weer die leegte omdat jij er niet meer bent. (LT~~ Rust zacht Met veel verdriet in ons hart hebben wij veel te vroeg af scheid genomen van mijn lieve vriendin, moeder, dochter, zus, schoonzus en tante Linda Wijne in leeftijd van 50 jaar. Philippine: Harry Vermeirssen Temeuzen: Rebecca Vermeirssen Ronny Zegers Philippine: Dora Wijne-de Wit Achiel Wijne t Curagao: Dorine Martina-Wijne Franklin Martina Melissa en Halim Syreeta Philippine: Ria Pauwels-Wijne Carlo Pauwels Meivin Peter Philippine: Anja Claeys-Wijne Sam Claeys Sam Philippine: Diana Rammeloo-Wijne Ronny Rammeloo Ricardo en Mischa Gianni Temeuzen: Sandra Wijne Clement van Damme Temeuzen, 29 maart 2007 Correspondentieadres: Kasteelstraat 12 4553 BB Philippine De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 3 april om 10.00 uur in de kerk van H. Maria Hemelvaart te Philippine. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend in besloten kring volgen in het crematorium, Bellamystraat 28c te Ter- neuzen. J) Onze dank gaat uit. naar Dr. Waalewijn, Dr. Olie, Dr. y van Reisen, de medewerkers van de Thuiszorg en Ter Schorrevoor goede en liefdevolle verzorging. 3s$wf Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het leven is watje overkomt, terwijl je andere plannen maakt Intens verdrietig moeten we plotseling afscheid nemen van ons jongste zusje en tante Gusta Lindenberg-Hensen Ze mocht maar 57 jaar worden Tineke Bruijnooge-Hensen Heieen en Bas, Ilona, Karin Leonard en Anneke Paula en Sjaak Merk-Hensen Mare en Saskia, Kelly, Maureen Hermien en Luuk, Iris, Sam, Jim Marleen en Rob, Carmen Piet en Ina Hensen-Doppegieter René en Karolina Christian en Fleur Breskens, 28 maart 2007 Heel verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve en zorgzame schoonzus en tante Gusta Lindenberg-Hensen Een verschrikkelijk verlies, wat zullen wij haar missen. Vollenhove: Jaap en Greet Lindenberg Karin en Fokko Sandro en Milan Remko en Karina Dani en Zoë Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden onze lieve vriendin Gusta We zullen haar warme persoonlijkheid voor alt- hart meedragen. Janneke, Sjef en kindo?a Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve vriendin Gusta We zullen haar warme persoonlijkheid voor altijd in ons hart meedragen. Janneke, Sjef en kinderen uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Dag en nacht bereikbaar. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44