Familieberichten 36 I Vrijdag 30 maart 2007 PZC be Hierbij delen wij u mee, dat mijn vrouw, onze moeder en oma, in de leeftijd van 88 jaar is overleden Anna Jacoba Volkers - Huijsman Hopelijk vindt zij nu haar rust. Kapelle: L. Volkers Wateringen: Annie Volkers Ede: Ineke en Sijtze Roosjen - Volkers Biezelinge: Ad en Addy Volkers - Smallegange en kleinkinderen Kapelle, 28 maart 2007. Correspondentieadres: Kapellerie 16,4421 KZ Biezelinge Dankbaar zijn we voor de jarenlange liefdevolle verzorging van het personeel van zorgcentrum "Cederhof" te Kapelle. De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat da. I.D. Hogeweg, zal worden gehouden op maandag 2 april om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in de familiekamer van het rouwcentrum. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Mijn genade is Ugenoeg". Diepbedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons mid den mocht zijn, delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen, onze geliefde zus, schoonzus en tante Anna Jacoba Huijsman echtgenote van Lein Volkers in de leeftijd van 88 jaar Moge de Heere deze roepstem Heiligen aan ons aller hart. Middelburg: I. J. Huijsman J. H. Huijsman - van de Kreeke Oud-Vossemeer: Adrie en Jannie Izak, JohanEgbert Amersfoort: Harry en Monica Ralph en Kizi Kontich(België): Rien en Marleen Elise en Maria Simon en Joël 28 maart 2007 Na een liefdevolle verzorging van bijna tien jaar in verpleeghuis "Vliedberg" is zacht en kalm van ons heen gegaan onze lieve tante Maatje Meerman-Bliek sinds 15 april 1988 weduwe van Pieter Adriaan Meerman Middelburg, 7 mei 1912 Koudekerke, 28 maart 2007 Uit aller naam: M. Paauwe-Bliek Met dank aan ieder die haar verzorgd heeft. Correspondentieadres: Anne Schot Dampoortstraat 6 4332 AV Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 2 april van 13.30 tot 13.45 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar om 13.45 uur de crematieplechtig heid plaatshebben. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen - in welke vorm dan ook - na het overlij den van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Andries Cornelis den Beer Kees We hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. J.C. den Beer-Moerland Kinderen en kleinkinderen Axel, maart 2007 De hartelijke wijze van medeleven tijdens het ziekzijn en de grote belangstelling die we van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Pieternella Jacobse-Minderhoud heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Veere, maart 2007 Na jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van Mevrouw Meerman C. de Wolf Jan en Erna Besuijen Lennart Ivo en Elise Martin en Anne Schot Sanne Tim 28 maart 2007 Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed als je iemand die je lief hebt verliezen moet. Dit alles is voor ons een grote steun en troost geweest, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Elizabeth Cornelia van de Velde-Roskam Hiervoor onze hartelijke dank. Ella en Flip van de Velde-van de Velde Maaike en Cees Davidse-van de Velde Krijn-Jan en Ger van de Velde-de Wilde Bruinisse, maart 2007 Geschokt hebben wij vernomen dat onze oud-leerling Nico Legemaat slachtoffer is geworden van een dodelijk auto-ongeval. Wij wensen alle nabestaanden veel kracht om dit ver lies te dragen. Bestuur en personeel Reynaertcollege Hulst ^§|j Van der Hooft Uitvaartzorg Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl telefoon: 0113 311517

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40