familieberichten ARENSMAN "n 34 I Vrijdag 30 maart 2007 PZC be Tot ons groot verdriet moeten wij u het overlijden melden van onze geliefde Hanneke Dunn-Straks Middelburg, 5 oktober 1946 t Oegstgeest, 28 maart 2007 Martin Dunn en Song Hyun Harriet Dagnin-Dunn en Sean Dagnin Barrie Dunn Wil Straks-de Lugt Inge Corstanje-Straks Ton Corstanje Henk Straks Mary-Elaine Straks-Bantigue Erica Nonnekes-Straks Rein Nonnekes Neven en nichten En verdere familie Correspondentieadres: Swammerdampad 39 2334 DA Leiden Hanneke is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid om van haar afscheid te nemen voorafgaand aan de samenkomst die zal plaatshebben op maandag 2 april om 13.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de samenkomst willen wij u graag ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium, waar tevens gelegen heid is tot condoleren. Na de ongelijke strijd tegen zijn ziekte is op 26 maart 2007 overleden, ons lid André Bayle Binnen onze vereniging was André een kritisch lid, maar ook zijn eigen invalshoek t.a.v. onderwerpen aangaande de vereniging was opvallend. Zijn betrokkenheid was daarbij kenmerkend. Met respect denken we terug aan zijn inzet voor onze ver eniging. We zullen hem missen. Bestuur, leden en oud-leden Dow Rugby- en Petanque Club "Blue Diamonds" Terneuzen Bedroefd om het verlies, maar intens dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlij den van TT/nxnci/ia fJiaf/ni/v/ia oan SYfftys- (ni//i/>er Echtgenote van Wim van Sluijs In de leeftijd van 66 jaar Zij laat een onuitwisbare indruk achter en wij zullen haar heel erg missen. Onze diepste gevoelens van medeleven gaan uit naar haar echtgenoot, kinderen en kleinkinderen. Zwagers, schoonzussen, (achter-) neven en nichten 26 maart 2007 Intens verdrietig, maar vol wanne herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dochter, zuster, schoonzuster en tante Maatje Paulina Rejack-Reijnhout ARei j n hou t-W i sse Wim Reijnhout Ans Reijnhout-Walraven Peter Reijnhout Goes, 27 maart 2007 Rood is de avond als het zonlicht daalt ook in de dood hebt Gij hun lot bepaald, God die de moede strijders binnenhaalt. Na een arbeidzaam, liefdevol leven voor allen die hem dier baar waren, is na een kortstondige ziekte uit onze familie kringweggenomen onze lieve jongste broer, zwager en oom Jan Leendert Boot Lz. echtgenoot van J.C. Boot-Bom in de leeftijd van 78 jaar. Scotland Ont. (Canada) Zierikzee: C. Boot t N. Boot-Den Boert Manteca (Cal.): john. Boot N. Boot-Den Herder Zierikzee: S. Boot T. Boot-van Oostveen Zierikzee: C. Boot t Katwijk: J. van den Tol-Boot J. van den Tol t Correspondentieadres: S. Boot, Manhuisstraat 8 4301 BK Zierikzee Toen werden die ooit zo werkzame handen voor altijd tot rust gebracht Toen stond dat rijke, liefhebbende hart voor eeuwig stil Bedroefd, maar dankbaar voor de tijd die ze bij ons was, delen wij u mee, dat rustig is ingeslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Neeltje Kloosterman weduwe van Jacobus Kaijser 26-1-1924 f 27-3-2007 Schoonhoven: Cees Kaijser Corry Kaijser-van Sluijs Willemstad (Curasao): Dick Kaijser laneth Acevedo Haarlem: Ninet Kaijser Lillie Barbara Schoonhoven: Josée Okhuyzen-Kaijser Ron Okhuyzen Ruben David Oostburg, verpleeghuis "De Stelle" Correspondentieadres: Leeghwaterstraat 94 2871 PB Schoonhoven Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot af scheid nemen maandag 2 april van 12.30-13.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 2 april om 14.00 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "De Stelle afd. Klaverblad voor hun liefdevolle zorgen. Want Uwe goedertierenheid is beter dan het leven. Psalm 63:4a Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en oudoma Sina Pieternella Allaart Sinds 17 september 2004 weduwe van Joos Cevaal 5 april 1920 t 27 maart 2007 Joke en Piet Wielemaker-Cevaal Robert Sandra en Peter; Eva, Lisa Wim en Janny Cevaal-La Grand Wouter en Jolanda Eline en Ivo los en Conny Cevaal-Pietersz Christa, Meike, Etha en Milan Roland en MoniqueSebastiaan Irene en Johan; Esja, Kira Inge en Ron; Indy, Mylo Correspondentieadres: Fam. Wielemaker-Cevaal Noordweg 12 4353 AW Serooskerke Moeder is thuis opgebaard. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 31 maart om 11.00 uur in de lohanneskerk te Serooskerke. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rust plaats op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Verenigingsgebouw "De Zandput". Onverwacht werd uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoonzus en tante S.P. Cevaal-Allaart Domburg: J.J. Cevaal (in herinnering) N.J. Cevaal-Kodde Oostkapelle: E.C. Louwerse-Cevaal P.S. Louwerse Neven en nichten Vaarwel Opa Kruijssen Bedankt voor uw liefde, betrokkenheid, warmte en steun. Wij zullen u vreselijk missen. Arthur Floresse Helma lansen John Debby de Waardt ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM VAN DER WERF A BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging1 voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Heden overleed in de leeftijd van 88 jaar onze lieve zwager en oom Jacob Pieter Anthonisse echtgenoot van Maria Janna Koets Kortgene: A.W. Koets (in herinnering) A.B. Koets-Kouwer Vlissingen: W.M. Weststrate-Koets I. Weststrate Kortgene: A.P. Koets Neven en nichten 28 maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 38