fTlensen iq.nl Zoek, Vind... 'amilieberichten i Een bekende overleden? teken het condoleanceregister 30 I Donderdag 29 maart 2007 PZC be Want Uwe goedertierenheid is beter dan het leven. Psalm 63:4a Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en oudoma Sina Pieternella Allaart Sinds 17 september 2004 weduwe van Joos Cevaal 5 april 1920 t 27 maart 2007 Joke en Piet Wielemaker-Cevaal Robert Sandra en PeterEva, Lisa Wim en Janny Cevaal-La Grand Wouter en Jolanda. Eline en Ivo Jos en Conny Cevaal-Pietersz Christa, Meike, Etha en Milan Roland en Monique: Sebastiaan Irene en Johan; Esja, Kira Inge en Ron; Indy, Mylo Correspondentieadres: Fam. Wielemaker-Cevaal Noordweg 12 4353 AW Serooskerke Moeder is thuis opgebaard. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 31 maart om 11.00 uur in de Johanneskerk te Serooskerke. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rust plaats op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Verenigingsgebouw "De Zandput". Gij zijt mijn toevlucht en mijn vesting, Mijn God, op wie ik vertrouw. Psalm 91:2 Met een hart vol verdriet, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kenns van het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Adriaan Wilhelmus Kruijssen In de leeftijd van 86 jaar E.W. Kruijssen-Verhage Nella en Ad Wim en Anita Leen en Joke Klein- en achterkleinkinderen 27 maart 2007 Hogeweg 124 4382 RK Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 2 april van 13.00 uur tot 13.15 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal er om 13.30 uur een afscheidsdienst ge houden worden in het uitvaartcentrum, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Vlis singen. Na de begrafenis is er in genoemd uitvaartcentrum gelegen heid tot condoleren. 'n beetje sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze fijne, altijd zorgzame vader en opa Jacob Pieter Anthonisse echtgenoot van Maria Janna Koets Oud Vossemeer, f Heinkenszand, 11 februari 1919 28 maart 2007 Kortgene: M.J. Anthonisse-Koets Nieuwegein: Ella en Dick Frank Correspondentieadres: Wilhelminastraat 7, 4484 AB Kortgene De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 2 april om 13.15 uur in de Hervormde kerk te Kortgene, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30-13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de consistorie van de kerk. Na de begrafenis is er in dorpshuis "De Pompweie" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. In dankbaarheid nemen we afscheid van onze oudste broer Jacob Pieter Anthonisse echtgenoot van Marie Koets Nisse: K. Anthonisse Kortgene: C. Anthonisse-Filius Geersdijk: A. Anthonisse-Kramer J.P. Kramer Heemskerk: L.W. Anthonisse M.M. Anthonisse-van Waarde Goes: A.J. Anthonisse Kamperland: W.L. Anthonisse A.C. Anthonisse-Versluis Colijnsplaat: J. Anthonisse-Huige Zierikzee: J.A. Dalebout-Anthonisse C. Dalebout Neven en nichten Kortgene, 28 maart 2007 Droevig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Aat Schotel Wij wensen Ineke heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers PWG Bedrijfsveilige Kleding B.V. r i www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Geheel onverwacht overleed onze geliefde zuster, schoon zuster en tante Sina Pieternella Cevaal-Allaart op de leeftijd van 86 jaar. J. Allaart J. Allaart-Willemse en kinderen 27 maart 2007 Enige en algemene kennisgeving Heden is na een liefdevolle verzorging in Ter Schorre overleden Johanna Gerarda Brugman weduwe van Leendert Zegwaard in de leeftijd van 86 jaar. Zeeuwse stichting voor beheer en bewindvoering Terneuzen, 27 maart 2007 Correspondentieadres: Zeeuwse stichting voor beheer en bewindvoering Postbus 177 4330 AD Middelburg De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 2 april om 10.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Dankbetuiging Hartverwarmend was het medeleven, de vele kaarten en telefoontjes tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve wouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Hubertina Meijboom Hendrikse Hiervoor betuigen wij u onze oprechte dank. J.M. Meijboom Kinderen en kleinkinderen Breskens, maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50