Familieberichten 28 I Donderdag 29 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Geschokt hebben wij vernomen dat de zoon van een collega, tevens oud-leerling van onze school Stanny Vereecken slachtoffer is geworden van een dodelijk auto-ongeval. Wij wensen zijn ouders en naaste familieleden heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Bestuur en personeel Reynaertcollege Hulst Intens verdrietig, maar vol wanne herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dochter, zuster, schoonzuster en tante Maatje Paulina Rejack-Reijnhout A. Reijnhout-Wisse Wim Reijnhout-Walraven Peter Reijnhout Goes, 27 maart 2007 Wij zijn verdrietig omdat onze fijne en gewaardeerde mede bewoonster Mevrouw Maatje P. Rejack-Reijnhout is overleden. Voor het door haar getoonde doorzettingsvermogen tijdens haar slepende ziekte hebben wij grote bewondering. Wij wensen jan en de kinderen veel sterkte toe om dit gevoelige verlies te verwerken. Namens de VvE Residentie Stadspark te Goes L. Kraak, voorzitter Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Koos Lokerse-Spruyt Aardenburg: M. Puyenbroek-Lokerse J.J. Puyenbroek 's-Heer Arendskerke: M.P. Lokerse-van Gorsel Oud-Gastel: W.L. Lindenbergh-Lokefse A. Lindenbergh Neven en nichten Bedroefd stellen wij U in kennis dat geheel onverwacht in Scotland-Canada is overleden, onze zwager en oom Jan Leendert Boot echtgenoot van J.G. Boot-Bom in de leeftijd van 78 jaar. Nieuwerkerk: j.L. Bom N.A. Bom-van Beveren Neven en nichten 28 maart 2007 "Mijn genade is u genoeg (2 Korinthiërs 12:9) Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij na een moeilijke tijd afscheid moe ten nemen van mijn geliefde man en mijn lieve, zorgzame vader Johannes Marinus Dekker echtgenoot van Johanna Koeman 's-Heerenhoek, 17 juli 1928 - f Goes, 26 maart 2007 Jo Dekker-Koeman Corrine Strandloperstraat 12 4451 DD Heinkenszand De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal ge houden worden zaterdag 31 maart om 10.00 uur in de 'Barbesteinkerk', Clara's pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandse- weg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Enige en algemene kennisgeving Mijn vrouw, moeder en oma, Anna Johanna Jacqueline Maria van der Meer is na een slopende ziekte overleden. Kloosterzande Lakewood USA 4 december 1944 27-03-2007 Lakewood USA: Benjamin Bright Howell USA: Karen Bright-Papeo Roger Papeo Mario Familie Bright Correspondentieadres J. van der Meer Markt 25 4531 EPTerneuzen Ver weg maar diep in ons hart, je was en zal altijd één van ons blijven. In Lakewood USA is op 27-03-2007, na een slopende ziek te, op 62 jarige leeftijd overleden: Anneke Bright - van der Meer Terneuzen: Jac en Corrie van der Meer Hans en Ella van der Meer Wim en Nora van der Meer Douwe en Marleen van der Meer Scharendijke: Marie-Louise en Pancras van Kralingen Amsterdam: Henk en Susanne van der Meer St-Gillis-Waas: Kees en Martine van der Meer Neven en Nichten Familie van der Meer Familie Duerinck Correspondentieadres: J. van der Meer Markt 25 4531 EPTerneuzen Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker de heer A. Nieuwdorp Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Advanta Nederland B.V. Rilland Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van mevrouw/. W. Lokerse-Spruyt Vrijwilligster van Stichting Poelwijck-De Kraayert Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe met dit ingrijpende verlies. Namens directie, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Poelwijck-De Kraayert Vaste rots van mijn behoud Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze goede vader, schoonvader, trotse opa en broer Jaap van Toor echtgenoot van Francien Verhage Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Francien van Toor-Verhage Lou en Anja - Maiky, Steffy Jerry Miranda - Joey Clara Sonneveld-van Toor Ziekenhuis De Honte, 26 maart 2007 Oostelijke Bolwerk 244,4551 GW Terneuzen Jaap is opgebaard in het mortuarium aan de Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Er is gelegenheid hier afscheid van hem te nemen op donderdag 29 maart tussen 19.00 uur en 19.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 30 maart om 09.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid de familie persoon lijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aan kondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa je was me alles je bent me alles je bent een deel van me leven nu ben je boven in de hemel ik heb je ballon opgestuurd je was hem vergeten doei en kusjes Maiky en Steffy Na een arbeidzaam leven en een ziekteperiode waarin zijn krachten steeds verder afnamen, is tot ons verdriet van ons heengegaan onze lieve oudste broer, zwager en oom Johannes Marinus Dekker Han 's-Heerenhoek: Marien Dekker Bergen op Zoom: Corry Dekker t Krimpen a/d IJssel: Leny Keus-Dekker Hans Keus Rotterdam: Martijn Keus Wouter Keus Amersfoort: Ina Dekker 26 maart 2007 Heden overleed onze geliefde, goede zwager en oom Han Dekker Wij zullen hem missen. Familie Koeman Met droefheid ontvingen wij het bericht dat op het aller onverwachts is overleden Jode Voogd Dankbaar gedenken wij de vele jaren van trouwe vriend schap. Middelburg: A. van Belzen W.C. van Belzen-Francke (in herinnering) Aagtekerke: C.L. Overbeeke A.P. Overbeeke-Verkerke Middelburg/Aagtekerke, 26 maart 2007 Ons bereikte het droevige bericht dat mevrouw J.N. Benjert medeoprichtster van onze Maatschap voor Fysiotherapie is overleden. Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe. Oud-collega's Maatschap voor Fysiotherapie Schoondijke Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32