iZoek, Vind... jfêt fllensenlinq.nl j Familieberichten Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 28 I Woensdag 28 maart 2007 PZC De zon scheen De vogels floten De bloesem nog in knop Toen zverd liet stil Met grote droefheid geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn innig geliefde en zorgzame man, onze pa en opa Hubregt Adriaan Schrier Huib in de leeftijd van 83 jaar. Waarde: Maria Adriana Schrier-Koster Waarde: Jan en Lianne JarnoTzuan Waarde: Peter en Ella Romy, Leonie Waarde, 26 maart 2007 Havenoordseweg 1,4414 RK Waarde Mijn man, onze pa en opa is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen. De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. W.F. van de Woestijne, zal worden gehouden op vrijdag 30 maart om 13.15 uur in het Herv. Centrum, Koninginneweg 2 te Waarde. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Herv. Centrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Voor altijd onze lieve Opa Waarde Jarno en Twan Dag lieve Opa Romy en Leónie Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begra fenis van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Marinus van den Adel betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. A.M. van den Adel-Koster Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Krabbendijke, maart 2007 Dankbetuiging Voor het vele medeleven en de belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader PieterKoole zeggen wij u hartelijk dank. Axel, 28 maart 2007 G.J. Koole-de Feijter Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 1 1 Geheel onverwacht werd uit onze familiekring weg genomen mijn broer, zwager en oom Huib Schrier Waarde: Jan en Corrie Schrier Kapelle: Jan en Marian Ilvan, Valeska Waarde: Ria Kapelle: Ella en Jos Jurrian, Robin Wij geven met droefheid kennis dat de Heere uit onze fa miliekring heeft weggenomen, onze zwager en oom Huib Schrier echtgenoot van M.A. Schrier-Koster Vlissingen: A.P. Buteijn-Koster J. Buteijn Burgh-Haamstede: M.T. Fierloos-Koster C.J. Fierloos Waarde: P.J. Koster S. Koster-van Iwaarden Waarde: J.M. Koster R.J. Koster-Christiaanse Neven en Nichten Waarde, 26 maart 2007 Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vader, schoonvader, onze opa en ouwe-opa Amandus Sigvart Pihl in de leeftijd van 93 jaar. Sigvarda Steketee-Pihl Anton Steketee Kleinkinderen Achterkleinkinderen 26 maart 2007 Correspondentieadres: S.E. Steketee-Pihl Verdilaan 30 4384 LE Vlissingen Mijn vader is overgebracht naar het uitvaartcentrum 'Overtoom-Groen' aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 30 maart om 15.00 uur in het crematorium 'Middelburg' aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. v-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40