26 I Woensdag 28 maart 2007 PZC Zij was een voorbeeld voor ons allen. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en mijn lieve oma Maatje Paulina Rejack-Reijnhout Kloetinge, 15 januari 1934 t Vlissingen, 27 maart 2007 Jan Rejack Anja en Dick Sondervan-Rejack Sharon Wilma Rejack en Jurgen van der Velde Residentie "Stadspark" Anna Paulownaplein 29 4461 RC Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 29 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum, Zuid- vlietstraat 37 te Goes. De crematieplechtigheid, welke geleid wordt door ds. A.A.R. Kamermans. zal plaatsvinden op vrijdag 30 maart om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien wij u vergeten hebben een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zie des Heren oog is op hen die Hem vrezen, die op Zijn goedertierenheid hopen. Psalm 33: 18 Geheel onverwacht is, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem omringden, over leden mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa PietervanHarn Wilhelminadorp, 25-8-1928 t Kattendijke, 26-3-2007 Kattendijke: M. van Harn-Mol Kattendijke: Hans en Wanda Emma Bart en Jasmijn Willemijn Kattendijke: Jan en Jessica Alyzza Dorpsstraat 3,4474 AA Kattendijke Mijn man, onze vader en opa is thuis, alwaar u op donder dag 29 maart afscheid van hem kunt nemen van 14.00 tot 15.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden op vrijdag 30 maart om 13.00 uur in de Hervormde Kerk te Kattendijke. Aansluitend zal om plm. 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Nisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd kerkgebouw. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aan kondiging als zodanig beschouwen. Nooit meer samen naar de paarden Nooit meer samen op de trekker Nooit meer samen even om een koek Nooit meer even naar opa Heel verdrietig maar met zoveel fijne herinneringen hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze fantastische Opa Emma Bart en Jasmijn Willemijn Alyzza Geheel onverwacht overleed onze geliefde broer, zwager en oom Pieter van Harn Broer, zussen en zwagers Neven en nichten Goes, 26 maart 2007 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepao 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 H Ook voor bemiddeling en advies bij de aanschaf van een gedenkteken www.uitvaart zorgcentrum. Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht is overleden onze zwager en oom Piet van Harn echtgenoot van Marie Mol Middelburg: J.F.J. van Gilst-Mol J. van Gilst Heinkenszand: I. Mol L.C. Mol-van de Guchte Leens: F.J. Otte-Mol C. Otte Calgary (Canada): 1. Mol E. Mol-Morrison Sherwood Park (Canada): Joh. Mol t L. Mol-Hulschebos Calgary (Canada): P. Mol A. Mol-van Beek Neven en nichten Plotseling is overleden onze buurman Piet van Harn Ronald en Els Dick en Leny Wilko en Karin Robert en Janine Jan en Betty Sjaak en Ingrid Herwin en Ankie en alle kinderen We zullen hem missen en wensen de familie veel sterkte. Kattendijke, 26 maart 2007 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Maggie Timmerman-Dirven Lid van onze tennisclub T.C. Animo Meer dan 35 jaar was zij lid van Animo. Naast het tennis was Maggie ook actief binnen de club, o.a. organiseerde zij de tossmiddagen. Wij zullen haar en haar hulp missen. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Bestuur en leden T.C. Animo "Bij U schuil ik" Ps. 143 9) Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit onze familie kring heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom Marinus de Munck Dankbaar zien we terug op zijn toewijding en zorg, in het bijzonder tijdens het leven van onze ouders. M.Hartog-Schot; C.J. Hartog J. Schot; M. Schot-de Priester W.T. v.d. Toorn-Schot; A. v.d. Toorn nichten en neven 25 maart 2007 Met droefheid ontvingen wij het bericht dat op het aller onverwachts is overleden Jode Voogd Dankbaar gedenken wij de vele jaren van trouwe vriend schap. Middelburg: A. van Belzen W.C. van Belzen-Francke (in herinnering) Aagtekerke: C.L. Overbeeke A.P. Overbeeke Middelburg/Aagtekerke, 26 maart 2007 uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Psalmi 1:7 Want de Heer is rechtvaardig, gerechtigheid heeft Hij lief. Wie eerlijk leven, zullen hem zien. Na te hebben gestreden tegen een ondraaglijke ziekte, heeft onze lieve Heer mijn lieve zorgzame man. vader, opa, zwager en papa-tua op 25 Maart 2007 tot zich geroepen. Willem Mahulette Latuhalat, 24 Maart 1927 t Middelburg, 25 Maart 2007 Middelburg: J. Mahulette-Salhuteru Naftalie Stella en Giovanni Sheyera Kayra Middelburg: O. Salhuteru J.K. Salhuteru-Oostenenk Manu en Karen Resa Suzzy en Sjaak Middelburg: F. de Fretes (in herinnering) S. de Fretes-Salhuteru Angelo Liza Stephanie Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van de afdeling de Watertoren van 't Gasthuis te Middelburg voor de liefdevolle zorg. De rouwdienst geleid door Ds. P. Leiwakabessy, wordt ge houden op donderdag 29 maart om 20.00 uur in de Beth Cherem kerk. Burgemeester Stemerdinglaan 123a, te Oost- Souburg. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 30 maart om 09.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij zouden je willen troosten met dit verlies maar we kunnen alleen maar zeggen Veel sterkte en medeleven, Wij vergeten je niet! Wij als vriendinnen wensen Stella, Giovanni, Sheyera Kayra, tante Dani Naftalie en verdere familie veel sterkte toe met het verlies van oom/opa Wim. Djacintha Annet Herinner mij zoals ik was... Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat haar dierbaar was, is vrij onverwachts overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Maatje Catharina Groenevelt-Roose (Mathilde) weduwe van Hans Groenevelt 12 april 1925 26 maart 2007 Ton en Jorien Groenevelt Jessica en Erwin JoyceManon Ruben en Xantha Chendo Nel en William Debbaut Leonard en Ingrid Milan Stefanie en Asse Asse Johan en Janneke Groenevelt Peter Groenevelt Hilde Groenevelt en Poul Meijers Een woord van dank aan de medewerk(st)ers van Zorgcentrum "De Zoute Viever" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: A. Groenevelt Platanenstraat 63,4388 PB Oost-Souburg Overeenkomstig haar wens zal de crematieplechtigheid in familiekring plaatshebben. AFWEZIG op 30 maart en 2, 4 en 6 april Deze dagen is er geen inloopspreekuur. Wel op dinsdag 3 en donderdag 5 april. De assistentes zijn normaal aanwezig en voor noodgevallen is er waarneming De apolheektijden zijn zoals gebruikelijk. G.A.C. Aarnoutse, huisarts te Nieuwdorp

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 38