:amiiieberichten 24 I Woensdag 28 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze klein- en achterkleinkinderen Scarlett Catharina Roelofje en Willem Maximiliaan Albert 26 maart 2007 te Londen. Dochter en zoon van Wenda Adriaanse en Jan Karei Weststrate Oma Dini Weststrate-de Waardt M.J. de Waardt-Kole f.P. Weststrate-Jobse Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Lieke 26 maart 2007 Dick en Wendy de Graaf Savannah, Thijmen, Sterre* Wolfertlaan 3 4351 SPVeere 0118-502111 Dat één ogenblik kan doven waar een leven niet te lang voor is... Verbijsterd hebben wij kennisgenomen van het feit dat op 26 maart door een noodlottig ongeval om het leven is geko men Stanny zoon van Nicole en Cees van der Mee Wij wensen ouders en naaste familieleden heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. bestuur, directie, huisartsen en medewerkers van Huisartsenposten en de Huisartsenvereniging Zeeuws-Vlaanderen Enige en algemene kennisgeving In ZorgSaam ziekenhuis locatie "De Honte" is overleden Rita Schwenzfeier Oberhausen, 27 februari 1959 t Terneuzen, 26 maart 2007 Regulus 3 4501 GV Oostburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Rust zacht lieve Rita Ik zal je missen. Ik zie je in het leven hierna. Frank Dag lieve zwager van me, bedankt! Maaike André Bayle DagAndré, lieve vissenvriend. Marion Nanny, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte! Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker André Bayle We wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Troost Mechacon Terneuzen b.v. Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden Y7/Haicie/t oan lYor/W vrouw van ons bestuurslid, moeder, schoonmoeder en oma van onze leden. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens het bestuur, clubhuiscommissie en leden van Voetbalvereniging Nieuwland Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik nog veel kon.. Diepbedroefd geven wij u kennis dat, in het bijzijn van haar dierbaren, voor ons toch nog snel is overleden onze lieve ma, schoonmoeder en fantastische oma facoba Wilhelmina Lokerse-Spruyt sinds 17 januari 1972 weduwe van Adriaan Lokerse Driewegen, 7 mei 1932 - f Goes, 26 maart 2007 Lewedorp: René en Lia Esther, Anique, Ilse Lewedorp: Diana en René Rick Kamperland: Marijke en Michael Michelle, Nikki Heinkenszand: Anita en Rob Doortje Rickie Eendrachtstraat 21 4456 BV Lewedorp Onze moeder en oma is opgebaard in haar eigen huis, waar donderdag 29 maart van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 31 maart om 10.00 uur in verenigingsgebouw 'De Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Aansluitend zal om streeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in bovengenoemd verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Mama hield veel van bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve oma Koos Nooit meer logeren, nooit meer spelen met de cindy's, nooit meer even naar de stad, nooit meer even een belletje, nooit meer ons uit school halen. We zullen je nooit vergeten. Esther, Anique en Ilse Vandaag 28 maart 2007 60 jaargetrouwd! Leen Dekker en Laurina Dekker-Dommisse zaterdag 31 maart a.s. bent u van harte welkom om hen te feliciteren tijdens de receptie van 14.30 tot 17.00 uur in het Atrium van Zorgcentra Ter Reede, Vredehoflaan 370 te Vlissingen. "Maar aangaande mij en mijn huis, wij zullen de Heere dienen(Jozua 2415) 60 jaar geleden, 2 april 1947, traden Jacobus de Visser en Wilhelmina Pattenier in het huwelijk. Al die jaren hebben zij lief en leed gedeeld, met hun huwe lijkstekst als leidraad. We zijn dankbaar en blij deze dag met hen te kunnen vieren. Jaap en Petra Nelly Janneke en Jan tbeiden in liefdevolle herinnering Lenie en Joop Jakob en Jordi André en Anneke Judith, Ruben en Job Domburgseweg 59, 4356 NA Oostkapelle Met droefenis hebben we kennis genomen van het overlij den van de heer André Bayle echtgenoot van onze medewerkster Nanny Bayle-de Meijer We wensen Nanny, Valérie. Thierry, Sonja. Marjolein, Joël en overige naasten sterkte toe met het dragen van dit ver lies. SPIE Nederland B.V. Cluster Zuidwest Na een ernstige ziekte is heengegaan onze lieve vriendin rrmmcien oan t lYtafs- 6'aY/iY>en Ze is maar 66 jaar geworden. We zullen haar missen. Janny en Bram f van Melle Hans en Nel van de Guchte Nieuw en St. Joosland, 26 maart 2007 De kerkenraad van de Protestantse Gemeente van Nieuw en Sint Joosland heeft met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van r/'/Hf/icie/i oan )ZayW- Ga/Ziften Francien heeft op een warme manier en met veel inzet onze gemeente gediend ais ouderling en scriba. Wij wensen Wim, kinderen, kleinkinderen en verdere fami lie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens de kerkenraad W. P. Staat, preses E. de Haan-Roelse, scriba Lieve oma Elke maandag voor mij zorgen, samen pannekoeken eten, samen naar de lammetjes, bij de jongens, samen naar de boomgaard, lekker logeren, het kan allemaal niet meer! Je 'grote' knecht Rick Lieve oma Koos Nooit meer naar oma niet meer gezellig kletsen nooit meer even bellen nooit meer op zondag naar oma toe Ik zal je missen. Michelle Maar twee weken heb ik je mogen kennen. Veel te kort... Dag lieve oma Nikki Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve, zorgzame, onvergetelijke zus, schoon zus, tante en mijn nichtje Koos Lokerse-Spruyt Arnhem: M. Weststrate-Spruyt M. Weststrate (in herinnering) Borssele: P. Spruyt A. Spruyt-de Bue neven en nichten Middelburg: M. de Vos-Korstanje J. de Vos (in herinnering) 26 maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 36