Zoek, Vind... fllensen c.nl Jf Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! «fP 12 I Maandag 26 maart 2007 PZC Enige en algemene kennisgeving Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is plotse ling van ons heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Jozina Maria Manhave Sientje sinds 17 februari 1994 weduwe van Jacob Heyboer in de leeftijd van 92 jaar. Breskens: Kees en Jenny Heyboer-Dhondt Breskens: Bram en Sonja Heyboer-Dierx Johnny Willeke, Robbie Peter en Erica Anna Rianne en Jack Nina Aardenburg: Ria en Pierre Blondeel-Heyboer Ine en Rens Bram, Sopfie, Floor Perry en Cobie Lieke, Jelle Aardenburg: Jaap en Ria Heyboer-T emmerman Jaap Stephan Camille Marianne en Johnny Breskens: Johnny en Els Heyboer-de Rooy Kees en Veronica Robin Bertie en Martine Kim, Nick, Mika Guus en Kelly Sean, Reilly Breskens: Cobie en Daniel Humbert-Laprade-Heyboer Serge en Marsha Maxim- Ré gis Severine Breskens: Marianne Heyboer Nadine 4511 AP Breskens, 24 maart 2007. Spuiplein 43 De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op woensdag 28 maart om 15.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28 c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. m. '<:-f Mijn zuster Catharina Walraven-Gideonse is toch nog onverwachts heengegaan op de leeftijd van 95 jaar. M.C. Gideonse Middelburg, maart 2007 Psalm 121 Ik lief mijn ogen op naar de bergen Na een lang en rijk leven hebben wij afscheid genomen van onze unieke moeder en oma Pieternella Koster-Dey sinds 19 maart 1991 weduwe van Cornelis Koster Wij zullen ons haar herinneren als een ondernemende en belangstellende vrouw. Moeder werd 98 jaar. Terneuzen Corry en Toon t Spruijt-Koster Amersfoort Anneke en fan - Jip, Imke, Robin Terhole Marjon en Dirk - fob, Kas, Onno Kampen Leen en jeanne Koster-Schat Apeldoorn Mas en Jolanda - Deany, Tabitha, Edgar, Nathanja Amersfoort Hi 1de en Aart - Thomas, Art Utrecht Peter en Merit - Sem, Nikki Auckland (NZ) Dieneke en Claude - Ruby Axel Toos en Jos Tolhoek-Koster 's Gravenpolder Marco en Marjan - Cathleen, Dennis, David, Collin Accra (Ghana) Carlo en Helen Hoofdplaat Guido en Michèle-Luca Losser Nelly en Leo van den Broek-Koster Enschede Conny Christchurch (NZ) Elleke en Pryderi Enschede Léon en Maria Axel Marion en Rinus Maas-Koster Ammerzoden Lenie en Edwin Axel Petra en Dimitri Bergen en Zoom Jo en Mieke Koster-Verburg Rotterdam Loes en Niek Amstelveen Elske en Chiel Utrecht Maartje Waalwijk Vivian en Joop Etienne-Koster Waalwijk Judith en Daniel Bussum Barbara en Leroy Philippine Kees en Odette Koster-Wieme Hilversum Manon en Dimitri Philippine Linda en Niels Axel, 23 maart 2007 Verzorgingshuis "De Vurssche" Corr.adres: Familie Tolhoek-Koster van Middelhovenstraat 77,4571 AB Axel De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de Huisartsen Harskamp en Herweijnen voor de zorg en aandacht. r:>; -mb ..j&ÊÊk -r";-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12