Familieberichten 11 I Maandag 26 maart 2007 PZC wa Tot onze grote droefheid hebben wij, na een kort ziekbed, afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager, oom en vriend Jan van der Meule sinds 1984 weduwnaar van Sophia Wilhelniina van de Koppel Vlissingen, 31 -08-1924 Goes, 24-03-2007 Een goed en bescheiden mens heeft ons verlaten. Tegelen: W. van der Meule A. van der Meule-Beyer Vlissingen: S. de Wijze- van der Meule C. J. de Wijze Vlissingen: P. van der Meule Vlissingen: C. Pauli-van der Meule J. Ph. Pauli Goes: P. M. de Nooijer-Rijn Neven en nichten Wij zijn dankbaar voor de liefdevollle verpleging in het Oosterscheldeziekenhuis, afdeling te Goes Kapelle, Bruëlisstraat 60 Correspondentieadres: Corrie Pauli - van der Meule Bloemenlaan 62 4382 SH Vlissingen Jan is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Zuid- vlietstraat 37 te Goes, alwaar u afscheid kunt nemen op dinsdag 27 maart van 16.00 tot 16.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 28 maart om 13.30 uur op de Gemeentelijke Begraafplaats aan de Wibautstraat 282 te Zaandam. Voor de begrafenis is er een korte bijeenkomst om 13.15 uur in het gebouw van Crematorium en Uitvaartcentrum Zaanstad aan de Wibautstraat 282. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd gebouw. Enige en algemene kennisgeving Bedroefd delen wij u mede dat, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoe der, oma en oma-oma Germania Maria Hollebosch weduwe van Robert Camil Neyt 12 -11 - 1921 123-03-2007 Sas van Gent Terneuzen Sas van Gent: Margriet en Wim Vermeersch-Neyt Sven en Saskia Olaf en Gwendolyn, Jesp er Sas van Gent: Paul en Linda Neyt- Engelen Joris Anniek Mathijs Sas van Gent: Anne-Mieke en Carlo Roegiers-Neyt Oscar Victor Edward Sas van Gent, 23 maart 2007. Corr.adres: Stuartstraat 6,4551 HX Sas van Gent. Dinsdag 27 maart zal er om 18.30 uur in "De Redou te", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent een gebeds dienst plaatshebben, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. De crematieplechtigheid zal, op nadrukkelijk verzoek van moeder, in besloten kring plaatshebben. Psalm 23 De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets, Hij doet mij neder liggen in grazige weiden; Hij voert mij aan rustige wateren; Hij verkwikt mijn ziel. Sailing home Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid voor ons allen die hem gekend hebben, moeten wij na een korte ziek te afscheid nemen van mijn lieve zorgzame man, onze geweldige vader, schoonvader en opa De wereld werd kleiner en kleineren eindigde in een enkel kristal Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en overopa Anthonie Franciscus van Hese Anton echtgenoot van Johanna Ceulemans in de leeftijd van 89 jaar. Goes: Mevr. van Hese-Ceulemans Piet en Addie Martin en Rebecca, joran f Michel en Hanneke Leo en Ina Karin en Wil Nikki, Niels Sandra en Dennus Jordy, Lotte Ton en Jose Eveline en Edwin Judith Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van 'Sint Maarten in de Groe' en Zorgcentrum 'Ter Weel' voor de goede en liefdevolle verzorging. 24 maart 2007 'Sint Maarten in de Groe' (Kamer 201 Laantje van Westdorp 14462 AS Goes Dinsdag 27 maart is er van 18.00-18.30 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 28 maart om 13.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 14.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis dat is overleden mijn zus en onze schoonzus Geertruida Jacoba Vallenduuk-Brasser A.G. Sinke-Brasser f I.J. Sinke J.j. Brasser M. Brasser-Forrer H.C.I. van Meerendonk-Brasser J.H.W. van Meerendonk t Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van de heer Ad Drost medeoprichter en tevens erelid van onze tennisvereniging M.L.T.C. te Middelburg Leden en bestuur M.L.T.C. en bestuur Stichting De Veste Jan Kees Oorthuijs, voorzitter Narda Martens, secretaris Bastiaan Cornelis Verherbrugge echtgenoot van Sara Magdaleena de Visser Drager van het Bronzen Kruis in de leeftijd van 86 jaar. Oost burg: S.M. Verherbrugge - de Visser Breskens: Corrie en Sjaak de Hulster - Hoekstra Belinda en Rob Breskens: Wil en Ank Verherbrugge - Bronneberg Wendy en Ton Bart en Lieke Oostburg, 24 maart 2007 Correspondentieadres: Wulpenlaan 16 4511 XB Breskens De afscheidsplechtigheid waarvoor u bent uitgenodigd zal gehouden worden, op donderdag 29 maart om 15.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een zee van liefde gegeven Op de golven van liefde gestorven Verdrietig, maar trots om wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze vader en groot vader Gerrit Gort Oud-gezagvoerder van de betonning van het loodswezen Ridder in de orde van Oranje-Nassau Naarden, 13 juli 1918 t Vlissingen, 22 maart 2007 A. Gort-Cijsouw Marga en Cor Sanderse-Gort Menno en Lucy Marcia en Kasper Inka en Roel Coppejans-Gort Zazoe Zenno Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 27 maart van 11.00 tot 11.15 uur in de consistorie van het kerkge bouw de Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 11.30 uur de plechtige uitvaartdienst plaatsvinden in bovengenoemde kerk. Daarna zullen wij mijn man en onze pa begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Molenweg te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingszaal van Nieuw Bachten Poor te.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 11