Familieberichten 36 I Zaterdag 24 maart 2007 PZC Een zee van liefde gegeven Op de golven van liefde gestorven Verdrietig, maar trots om wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze vader en groot vader Gerrit Gort Oud-gezagvoerder van de betonning van het loodswezen Ridder in de orde van Oranje-Nassau Naarden, 13 juli 1918 t Vlissingen, 22 maart 2007 A. Gort-Cijsouw Marga en Cor Sanderse-Gort Menno en Lucy Marcia en Ka sper Inka en Roel Coppejans-Gort Zazoe Zenno Er is gelegenheid tot afscheid nemen van 11.00 tot 11.15 uur in de consistorie van het kerkgebouw de Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg. De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden om 11.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zullen wij mijn man en onze pa begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Molenweg te Oost-Souburg. Er is gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingszaal van Nieuw Bachten Poorte. Zie uit naar de Heer en zijn macht zoek voortdurend zijn nabijheid. (Psalm 1054) Uit ons midden is weggenomen op de leeftijd van 93 jaar onze moeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Walraven-Gideonse weduwe van Pieter Adriaan Walraven Middelburg: Maaike en Henk van Sluijs Christof en Jolan Eline, Jesp er Pieter Leonie en Addie Maarten, Veerle Rherten; Corrie en Jaap Lootsma Trienke en Erik Charlotte Boukje Hielke en Joyce Purmerend: Jan en Ina Walraven Onze dank gaat uit naar allen die onze moeder de laatste jaren hebben verzorgd. Middelburg, 23 maart 2007 Correspondentieadres: Veersesingel 260,4552 TH Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 28 maart om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Lieve opa Bedankt voor al die mooie jaren. Een behouden vaart schipper. Uw kleinkinderen: Menno, Marcia, Zazoe, Zenno Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze onvergetelijke oma en mijn overgrootoma Sien Bouterse-Alburg Wij willen daarom, op deze manier, een ieder laten weten dat de vele kaarten, telefoontjes, handdrukken, bloemen, warme woorden en aanwezigheid ons enorm goed hebben gedaan en ons tot grote steun waren. Onze oprechte dank. Corrie Berger-Bouterse Louis Berger Raymond en Sandra Chantal en Maarten, Jesse Oost-Souburg, maart 2007 1 Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat onze zwager Gerrit Gort is overleden. We zullen hem echt missen in onze familiekring. Nieuwdorp: P. van Boven t M.A. van Boven-Cijsouw Middelburg: N. Cijsouw f F.M. Cijsouw-La Soe f Terneuzen: A.J. Bakker t L. Bakker-Cijsouw Heemskerk: J. Cijsouw E.C. Cijsouw-van Huizen Oost-Souburg: J. Gideonse J.H. Gideonse-Cijsouw Neven en nichten Nieuwdorp, 22 maart 2007 Tot het laatst toe wilde je leven door je sterke wil hiertoe gedreven. Je geest nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat rustig maar toch nog onverwacht is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, zus en tante Agnes van Goethem Sinds 21 januari 1983 weduwe van Prudent de Smit in de leeftijd van 91 jaar. Oostburg: Nelly en Gerard van Pamelen-de Smit Grobbendonk (B): Eduard en Ria de Smit-Broodman Bouwel (B): Angelique en Kurt Laurens, Evelyne Vorselaar (B): Chantal en Gert Lennert, Annelien Terneuzen: Nathalie en Michel Julia Sluis: Werner Bergen op Zoom: Eric Terneuzen, 21 maart 2007 Correspondentieadres: Prins Mauritsstraat 25 4501 JR Oostburg Onze dank gaat uit naar Dr. Warringa en alle medewerkers van woonzorgcentrum De Blide voor de goede zorg aan haar besteed. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op maandag 26 maart om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ontroerd en getroffen waren wij door de vele blijken van mede leven na het overlijden en bij de begrafenissen van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Abraham de Bruine en mijn geliefd zorgenkind, onze allerliefste broer, zwager en oom Adriaan de Bruine Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank A. de Bruine-Lous Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Broers, zussen, neven en nichten Middelburg, maart 2007 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de hartverwarmen de steun, het medeleven, de telefoontjes en kaartjes na het tragi sche overlijden van onze lieve meid en mamaatje Maaike Doppenberg Hans Devin, Davy Jannes en Marianne Franny en Stefan Anouk, Silvan Rianne Vlissingen, maart 2007 Dankbetuiging Een kaart, een woord, een gebaar, doen je zo goed, als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Voor uw blijken van medeleven en belangstelling die wij moch ten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder en oma Maria Louisa van Renterghem-de Boevere betuigen wij onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan dokter J.K. Slingerland, Marinus en vrijwilligsters van Annelot ter Walle, medewerk sters van ZorgSaam Thuis, doktoren en verplegend personeel van de ziekenhuizen in Terneuzen, Oostburg en het UZ in Gent, Pastor F. van Geijt en het dameszangkoor, uitvaartverzorging mevrouw Vera Quataert en de heer Jac. van Voorenberghe. fam. van Craenenbroeck fam. van Renterghem Biervliet, maart 2007 sd Bedankt voor elke vorm van medeleven tijdens het ziekzijn en na het overlijden van onze lieve man en papa en dochter en zusje Peter Kodde en Camilla Mesu-Kodde Het heeft ons goed gedaan. Ria Kodde Simone Kodde Erwin de Boer Middelburg, maart 2007 Dankbetuiging Wij willen u allen hartelijk bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoon vader en onze opa Marcel Lippens A. Lippens-van de Velde Willy en Hildegard Klein- en achterkleinkinderen Hoek, maart 2007 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Engele Piersma willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd was. Leny Piersma-van Eijl Kinderen en kleinkind Maart 2007 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden na het over- lijden van onze lieve moeder en oma Catharina Hendrika Eikenhout-Schrier f betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Hendrikse f Nieuwerkerk, maart 2007 De vele kaarten en brieven, de mooie bloemen en de hartver warmende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze papa en opa Jan Schipper hebben ons heel goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Tiny Schipper-Hagedoorn Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, maart 2007 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader Jacobus Cornelis Verhulst hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. M. Verhulst-van Hermon Adrian en George Axel, maart 2007 In plaats van kaarten Hartverwarmend was het meeleven, de vele kaarten en tele foontjes tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jacobus Zandee Hiervoor willen wij iedereen hartelijk bedanken. H.C. Zandee-Bijl Anita en Joost Mariene en Hans Danny en Truus André en Nicole en de kleinkinderen 's-Gravenpolder, maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74