Familieberichten mtz. 32 I Zaterdag 24 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Wij zijn ontzettend blij en gelukkig met de geboorte van onze dochter Amy Amy Marie Jacomina Zij is geboren op 23 maart 2007 Mario, Chan tal en Sera Kalisvaart Quistkostsedijk 3 4434 PL Kwadendamme Ambulante Haarverzorging Chantal Blij zijn wij met de geboorte van onze zoon. Vico 17 Maart 2007 Marco Eversdijk Anne-Wil Steketee Oesterstraat 3 4401 ELYerseke Het lijkt altijd ergens anders te gebeuren En dan is het ineens zo dichtbij We zijn er allemaal stil van. Waarom, Dymphy, waarom jij? We zijn erg verdrietig nu mijn lieve vrouw, moeder, schoondochter, onze zus, schoonzus en tante Dymphy Heijens-van Troost op de leeftijd van 42 jaar geheel onverwacht is overleden. Axel: Mare Heijens Niels Axel: S. Heijens-van Laere Familie van Troost Familie Heijens 22 maart 2007 Attleelaan 1 4571 JA Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 27 maart om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat28c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crema torium. Maandag 26 maart is er van 19.00 - 20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Rid der", Hughersluys 22 te Terneuzen. De meest wezenlijke aspecten van het leven zijn verborgen. - v Je ziet ze niet, omdat je ze voortdurend voor ogen hebt. Verbijsterd vernamen wij het overlijden van onze vriendin Wim en Marjolijn Alexander en Julie Gabriëlle Anne-Marie Dymphy Jan en Marina Jorrit Patrick en Sonja Justin enTygo Je was altijd op de achtergrond aanwezig Toch laatje een grote lege plek bij ons Dymphy Heijens leder van ons heeft over jou, zijn eigen verhaal en al die indrukken zijn niet meer uit te wissen. Voor dit alles en nog veel meer zeggen wij jou dank en zullen wij jou missen. Johnnie, Marina en Tim Harms Peter van de Velde Hier zijn geen woorden voor... Waarom? Dymphy Rust zacht Wij wensen Mare, Niels en verdere familie heel veel sterk te toe. Janny, Piet, Patrick en Dylan Als het moeilijk is om te zeggen wat je diep van binnen voelt. Als het niet is uit te leggen hetgeen je werkelijk bedoelt. Laat dan het woord maar rusten en zeg maar even niets. De woorden die je had willen zeggen daarvan zegt de stilte niets. Dymphy Jouw stem Jouw lach Jouw begrip Jouw respect Jouw gevoel Jij Jij was bij ons Jij bent in onze gedachten Laat onze gedachten aan jou de vleugels zijn die jou altijd weer bij ons terug brengen. Medewerkers, vrijwilligers, bewoners en directie van Zorgcentrum de Vurssche wensen haar echtgenoot Mare, zoon Niels en de familie veel kracht toe om het véél te vroege afscheid van Dymphy te kunnen dragen. En ineens....is zij niet meer. Onze Dymphy, baken en maatje, plotseling weg uit ons. leven. Anders dan Dymphy zijn we nu niet creatief, positief, gezellig, betrokken en op bouwend, maar gewoon hopeloos en intens verdrietig. Dymphy, we koesteren maar onze herinnering aan je en die is blijvend, bedankt meid dat we met je mochten werken. Mare, Niels en familie, ontzettend veel sterkte. Team P&O Zorgcentrum De Vurssche, Marlies, Patricia, Peter, Anja, Ester en Rob Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijdenvan onze zus,schoonzus en tante: Dymphy van Troost Wij wensen Mare, Niels en verdere familie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Willy Marleen Natasja-Pascal Angelique-Thierry Pascal Met grote verslagenheid en erg bedroefd hebben wij ken nis genomen van het overlijden van onze lieve nicht Dymphy Heijens-van Troost Wij wensen Mare en Niels heel veel sterkte toe om dit gro te verlies te kunnen dragen. Frieda - Johan Erna - Roger Robert - Ria Jozef - Marianne Antoine - Marie-José Andrea - Piet Neven en nichten Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve collega Dymphy Wij wensen Mare, Niels en de familie heel veel sterkte toe. We zullen haar heel erg missen!! Collega's van afdeling 't Fort Lieve Dymphy Voor altijd in ons hart! Wij wensen Mare, Niels en verdere familie veel sterkte toe. Collega 's team Bossenblie Te vroeg, onverwachts Wie had dit ooit gedacht? Verdrietig en vol ongeloof nemen wij afscheid van onze collega Dymphy Wij wensen Mare, Niels en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's team Kiekuut ZV Lieve Dymphy De wereld stond stil Vol ongeloof dat jij niet meer onder ons bent. We zullen je ontzettend missen Wij wensen Mare, Niels en familie veel sterkte bij dit zware verlies. Collega's team Watervliet Lieve Dymphy Woorden schieten tekort. We missen je! Veel sterkte Mare, Niels en familie voor nu en de komen de tijd. Collega's team extramuraal, substitutie, dagbehandeling en dagverzorging Nooit meer goedemorgen, nooit meer een lach Nooit meer een vrolijke noot door de dag. We kunnen het nog niet bevatten. Wij wensen Mare, Niels en familie heel veel sterkte met het veel te vroege verlies van Dymphy Collega's Receptie de Vurssche Tiny, Martine, Silvia, Anne, Colinda en Claudia Verdrietig hebben wij vernomen dat onverwachts uit ons midden is weggenomen, onze collega Dymphy We zullen haar missen! Ons medeleven gaat uit naar Mare, Niels en de familie. Collega's van Team algemene ruimten Team linnenkamer Team winkel Verbijsterd hebben wij kennisgenomen van het plotse overlijden van Dymphy Heijens-van Troost moeder van onze leerling Niels en echtgenote van onze medewerker Mare Wij leven mee met Mare en Niels en wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit ondraaglijke verlies. Directie en medewerkers van de Eyke Hogendoorn Groep De afdeling staal wenst Mare veel sterkte bij het verlies van zijn vrouw en Niels bij het verlies van zijn moeder. De afdeling verhuur is door dit plotselinge overlijden van de vrouw van Mare zeer geschokt en wenst Mare en Niels heel veel kracht voor de komende periode. Beiden zullen te allen tijde op onze steun en collegialiteit kunnen rekenen. Collega's van de staalafdeling Collega's van de verhuurafdeling Bestuur, leraren en leerlingen van de Stichting Metaal en Elektro Opleidingen Zeeuws-Vlaanderen zijn geschokt door het plotseling overlijden van Dymphy Heijens-van Troost moeder van leerling Niels Wij wensen Niels en zijn familie veel sterkte toe. Ons bereikte het bericht dat plotseling is overleden de vrouw van Mare Dymphy Heijens Wij wensen Mare en Niels veel sterkte toe. Alexander, Jeroen, Jan, André, Peter, Arjen, Johnny, Wim Verbijsterd en vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Dymphy Zaterdag waren we nog allemaal vrolijk samen en nu dit, het is niet te bevatten. Het gemis zal enorm zijn voor Mare en Niels. Wij wensen hun en verdere familie dan ook veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens het bestuur van de Stichting Internationale Junioren 3-daagse, Johnnie, Joop, Herman, Jan, Honk, Remy, Jan, Thijs, Jackie, Toon, Gino, Curd, Roland, Marcel, Luc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64