Verdediger Binnerts moet weg bij Hoek PZC SSV'65 heeft niets te verliezen tegen Hoek Kloetinge wil goede serie vervolg geven ZOUTELANDE en KOUDEKERKE 52 Zaterdag 24 maart 2007 PZC W door Jan Dagevos kloetince - De ergste druk is van de ketel. Na twee opeenvolgende overwinningen heeft Kloetinge af stand genomen van de onderste re gionen in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal. Het is volgens trainer Diederik Hiensch nu zaak de goede reeks een vervolg te geven. Kloetinge ontmoet vandaag in eigen huis GVW uit Veenendaal. „Er komen een paar lastige uitwedstrijden (Quick Boys en Spakenburg) aan. Met het oog daarop zou het lekker zijn om nog eens drie punten aan het totaal toe te voegen. En bij mijn weten heeft Kloetinge nog niet zo vaak drie keer achter elkaar gewonnen in de hoofdklasse. Dat is dus een mooie uitdaging voor de spelersgroep", stelt Diederik Hiensch. Kloetinge moet het vandaag stel len zonder Daan Esser. De mid denvelder c.q. aanvaller middenvel der viel vorige week in de thuis wedstrijd tegen Bennekom (2-0) uit met een knieblessure. Onder zoek heeft uitgewezen dat er niets is beschadigd, maar Esser moest af gelopen week wel de groepstrai ning aan zich voorbij laten gaan. Zijn tweelingbroer Jaap is de logi sche vervanger tegen GVW. Naast Daan Esser ontbreekt ook Joffrey Geldof. De vleugelverdediger is vanwege een knieblessure voor lan gere tijd utgeschakeld. De vraag is zelfs of hij dit seizoen nog in actie komt. Kloetinge speelde op 14 ok tober van het vorig jaar een merk waardige wedstrijd in Veenendaal tegen GVW, De Bevelandse for matie leek voor rust op een kanslo ze nederlaag af te stevenen, maar maakte nadien een 2-0-achter- stand ongedaan. Het werd 2-4. „We zijn voor GVW een echte angstgegner", weet Hiensch. Middelburger (23) krijgt geen vertrouwen van technische heren. door Frits Bakker HOEK - Zijn hart ligt bij Hoek, hij voetbalt er met veel plezier, maar toch zal Thijs Binnerts er volgend jaar niet meer spelen. De 23-jarige Middelburgse verdediger vertrekt, omdat de twee heren van de tech nische commissie geen vertrou wen in hem hebben. „Ze zien het niet meer in me zitten." Hij heeft een vreemd gevoel over gehouden aan het gesprek dat hij donderdagavond na de training met Paul Telussa en Gert-Jan de Boer heeft gehad. „Ik had al eens eerder met ze gesproken. Toen zei den ze rechtuit dat ik maar een puinruimer ben en dat ik niet meer nodig was. Ze begonnen nog over de blessure aan mijn kruis banden van drie jaar geleden. Zo erg was het nu niet. Ik deed het wel redelijk, vonden ze, maar niet goed genoeg." Binnerts heeft de indruk dat heel Hoek het wel in hem ziet zitten, ook trainer Cees Houtepen, die in hem één van de weinige spelers in deze selectie ziet om één tegen één mee te spelen achterin. Bin nerts: „Hoek is een geweldige club om te spelen, dat verandert niet door mijn besluit. Alleen zijn er twee man die anders over me den ken dan de rest. En die beslissen toevallig over mijn lot. Het gesprek van donderdag heeft de deur defi nitief dichtgegooid. Zij hebben geen vertrouwen in mij, ik ook niet meer in hen." Het past wel in de sfeer die er de laatste weken heerst. De onzeker heid over de trainer (blijven of niet blijven) en spelers (weggaan of niet) hebben de situatie rond het eerste elftal er volgens Bin nerts niet beter op gemaakt. „Voor veel van ons geldt nog, dat we niet weten waar we aan toe zijn. Zo heeft Telussa weken geleden over Ameziane, Kesikbas en mij in de krant gezegd dat we zouden blij ven. Dat ontkende hij later weer." Cees Houtepen wordt, maar dan op bestuurlijk vlak, ook al maan den door de club aan het lijntje ge houden. Binnerts: „Wij spelers voelen alle maal aan dat Telussa het maar wat graag wil overnemen. Maar het is toch vreemd, dat de club dat zo maar laat doorgaan?" Houtepen staat zowat met de rug tegen de muur. Binnerts: „En over spelers die blijven, weggaan of nieuwe spelers gaan elke week andere ge ruchten." Binnerts, aan zijn vierde jaar bij Hoek bezig, betreurt het ten zeer ste dat hij na dit seizoen moet ver trekken. „Ik heb een prettig gevoel bij deze club en de supporters. En ik voel me thuis in de selectie. Hoek, dat vandaag tegen SSV'65 speelt, slaagt er maar niet in rust in de selectie te krijgen. Rond de trainer en enkele spelers gaan el ke week andere geruchten. Maar nu zal ik moeten gaan uitkij ken naar iets anders. Veel contac ten heb ik nog niet met andere clubs, omdat ze er vanuit gingen dat ik zou blijven. Ik had ook niets liever gewild, omdat Hoek mijn clubje is geworden." Vandaag start Binnerts in elk geval in de basis. De constructie achter in, met Binnerts en Van de Broeke als centrale verdedigers, is Hou tepen vorige week in Huizen goed bevallen. Het is mogelijk dat er ver dedigend alleen op rechts iets ver andert, omdat Houtepen over weegt de teruggekeerde Pieter de Munnik op zijn oude positie te zet ten. In Huizen speelde de rechts- voetige speler op de linkerflank. Hoek mist op eigen veld tegen SSV'65 een viertal spelers. Taoufik Ameziane heeft een kuitblessure opgelopen en staat drie weken bui tenspel. Houtepen: „Dinsdag op de trai ning voelde hij al iets, woensdag kwam hij van de trap af en schoot het er nog meer in." Ramazan Kesikbas, die overigens voor zijn schoolopleiding een weekje in Istanboel verblijft, werkt nog aan zijn herstel en Dennis van der Welle is volop in revalidatie. Jan Huygens, vorige week niet ge start door een liesblessure, heeft deze week getraind en is fit. Op een terugkeer van Djamel Buy- se (beknelde zenuw in de rug) is helemaal geen zicht. Het ziet er naar uit dat de Belgische verdedi ger dit seizoen niet meer kan spe len. Hekkensluiter wil zwakke plekken graag blootleggen in derby. door Barry van der Hooft goes - Het lijkt op voorhand een spel van kat en muis te worden. SSV'65, met vier punten hekken sluiter in de hoofdklasse B, moet vandaag op bezoek bij het ambiti euze Hoek, dat nog altijd jaagt op een plaats in de topvijf „Wij heb ben niets te verliezen", weet Mar co Groeneveld. De Goese oefenmeester bevindt zich samen met zijn spelers al een heel seizoen in een lastige situatie. De eerste overwinning is nog al tijd niet binnen en afgelopen week liep SSV'65 in Nunspeet te gen de vijftiende nederlaag op. „Officieel zijn we nog niet gedegra deerd", zegt Groeneveld. „Maar we zijn reëel genoeg om te weten dat we het niet meer gaan redden. Voor ons.is het zaak van week tot week te leven en op die eerste ze ge te blijven jagen. Het klinkt mis schien lacherig, maar het zou heer lijk zijn om in Hoek voor de eerste keer dit seizoen te winnen." De Zeeuws-Vlaamse ploeg heeft weinig geheimen voor Groene veld. „We hebben donderdag avond nog wel even gediscussieerd of ze met drie of vier verdedigers zullen spelen. Maar Cees Hou tepen kennende zullen het er wel vier worden. Hoek zal vol op de aanval spelen en normaal gespro ken zijn ze de bovenliggende par tij. Dan kunnen we ons terug la ten dringen óf juist proberen hun zwakke plekken bloot te leggen. Wij kiezen voor de laatste optie, omdat we niets te verliezen heb ben tegen Hoek. We proberen te knallen en zien dan wel waar het schip strandt." Groeneveld kan vandaag geen be roep doen op middenvelder Ro bert Stols, die na zijn vijfde gele kaart voor twee duels is geschorst. David den Hollander viel vorige week in Nunspeet uit met een zware voetblessure. Groeneveld: „Op de eerste foto was geen breuk te zien, maar zijn enkel was toen nog erg dik. Ik denk dat David nog een foto moet laten nemen om echt duidelijkheid te hebben." garag Teba Nationaal Laban Livingstoneweg 8 Schelde Rijnweg 6 4462 GL Goes 4691 RW Tholen tel 0113-22 22 31 tel. 0166-60 28 23 goes@ambiance-zonwering.nl tholen@ambiance-zonwering.nl AMBIANCE www.tebazonwering.nl BEZORGERS GEZOCHT IN De PZC zoekt enthousiaste kandidaten die wel een extraatje willen verdienen! Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076 - 531 23 14 Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebiibaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing rnpet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54