Banen Q JobTrack.nl Ervaren stoffeerder Monteur #*T\ xr/j TIMESAVERS ODDS VERKOOPSTER Assistent meubelexpeditie Logistiek medewerker KOM WERKEN BIJ TMC WOONWINKELS II Met zorg geselecteerd: O Verzorgenden m/v O Verpleegkundigen m/v O Helpenden m/v Area Sales Manager HTS wtb) Monteur After Sales Service (internationaal) Medewerker Financiële administratie (met doorgroeimogelijkheden) ^Creyf's 50 I Zaterdag 24 maart 2007 PZC Kijk ook op De TMC Woonwinkels zijn echte interieuradvieswinkels met formules zoals de Binnenhuisadviseurs, Biggie Best. Verf S. Wand, Multi Vloer, ZenZ home S. living. Sleepy, Henders Hazel en Nachtruzzzt. Door grote veranderingen en vernieuwingen binnen onze TMC Woonwinkels zijn wij op zoek naar een Door onze groeiende omzet in zowel de particu liere als in de projectmarkt willen we ons stof feerdersteam uitbreiden om vakwerk te kunnen leveren. We zoeken iemand die z'n vakman schap graag wil tonen en daarnaast netjes en gestructureerd werkt. Voor onze nieuwe formule Cabinet, kasten op maat, zijn we op zoek naar iemand met twee rechterhanden die de kunst van het monteren tot in de puntjes beheerst. Daarnaast ben ji nauwkeurig en werk je gestructureerd. Ook zal ji ingezet worden voor onze meubelbezorging. Voor deze functie zoeken we een junior, die as sisteert in het magazijn en bij het bezorgen van meubels. Een ideale functie voor schoolverlaters die zich bij ons in het vak willen bekwamen. Door onze groeiende orderstroom zoeken we een logistiek medewerker, die zich met name met planning bezig zal houden. Dat houdt o.a. het verwerken van orders, het binnenmeiden en service afhandeling in. We zoeken iemand die logisch denkt en het als een uitdaging ziet om alle puzzelstukjes in elkaar te laten vallen, zodat al onze klanten tevreden zijn. Ervaring met com putersystemen is een pré. De ideale baan voor junioren die als logistieker willen starten. Zie je het zitten om bij onze woonwinkels te komen werken en heb je hart voor je werk? Beschik ie over goede omgangsvormen en werk je resultaatgericht? Twijfel dan niet en stuur ons vandaag nog je sollicitatiebrief! Solliciteren? Schrijf of mail naar TMC Woonwinkels t.a.v dhr, J Witte, Dorpsplein 35, 4371 AC Koudekerke e-mail: directie@tmckoudekerke.nl of bel voor meer informatie naar 06-22744450 r gstroon B5 De gezondheidszorg vraagt om mensen met grote sociale betrokkenheid. 1 Dezelfde betrokkenheid die je naast openheid, gedrevenheid en deskundig- r heid van Zorgstroom en Creyf's kunt verwachten. Wij zijn op zoek naar: Voor vast dienstverband, oproepwerk of vakantiewerk. Creyf's Uitzendbureau, Lange Noordstraat 2, Middelburg Tel. (0118) 67 9 0 40 middelburg@creyfs.nl Van ons mag je meer verwachten SANDINGMASTER GRINDINGMASTER Timesavers International B.V. te Goes is een dochter van Timesavers Inc. te Minneapolis, US. Zij ontwikkelt, produceert, verkoopt en onderhoudt industriële breedbandschuur- en slijpmachines onder de merknamen Timesavers, Sandingmaster en Grindingmaster. Het bedrijf in Goes telt ca. 90 medewerkers. Klanten zijn wereldwijd verspreid. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: De functie: U bent omzet- en resultaatverantwoordelijk voor een nog nader te bepalen marktgebied. Dat kan binnen of buiten Europa liggen. Afhankelijk van het marktgebied draagt u zorg voor de pre-sales, sales en after sales, afhankelijk van de lokaal acterende agent of dealer. U reist intensief om naast een stuk account management ook vakbeurzen te bezoeken en Timesavers te representeren waar dat nodig is. Binnen Timesavers wordt u ondersteund door een verkoopbinnendienst alsook technische specialisten. De nadruk van uw activiteiten zal met name gericht zijn op het actief ontwikkelen en onderhouden van bestaande relaties, die u op professionele wijze verder weet te ontwikkelen. U rapporteert aan de Director of Sales Marketing. Vereist: - Een HTS-wtb opleiding (of gelijkwaardig niveau) aangevuld met verkoop -marketing gerichte cursussen. - Tenminste 5 jaar succesvolle ervaring in een soortgelijke verkoopfunctie, bij voorkeur met technische kapitaalgoederen in een internationale omgeving. - Gezien de internationale werkomgeving is taalvaardigheid in het Engels en Duits noodzakelijk. - Bij voorkeur woonachtig in het Zuidwestelijk deel van Nederland, of bereid zich daar te vestigen. - Als persoon bent u te typeren als een technisch verkoper in hart en nieren, sensitief in het zakendoen met "vreemde" businessculturen. - Gezien de categorie machines die verkocht dienen te worden, is ervaring en inzicht in marketing absoluut noodzakelijk. De functie: Het internationaal zelfstandig uitvoeren van servicewerkzaamheden aan door Timesavers geleverde machines en installaties bij cliënten. Het betreft het inbedrijfstellen van door Timesavers gebouwde machines en installaties en geven van bedienings- en onderhoudsinstructies. Het verhelpen van storingen en het oplossen van meer ingewikkelde technische problemen op applicatiegebied. Vereist: - Een volwaardige opleiding MTS werktuigbouw of gelijkwaardig niveau. - Enige jaren ervaring in montagewerkzaamheden, bij voorkeur machinebouw. - Affiniteit met electro en plc besturing. - Zelfstandig kunnen werken en goede communicatieve vaardigheden zijn noodzakelijk. - Beheersen van de Engelse taal is noodzakelijk, Duits is een pre. - In het bezit van rijbewijs B. De functie: In deze fulltime functie bent u betrokken bij de aansturing van de financiële administratie naar de verschillende disciplines die binnen het bedrijf aanwezig zijn. U heeft goed inzicht in de grote varië teit aan administraties. U neemt dagelijks operationele taken voor uw rekening hetgeen de basis vormt voor de maand- kwartaal- jaarafsluiting. De Operationele zaken zullen de volgende activiteiten bevatten: - Het verwerken, verzamelen en registreren van de declaraties en facturen. - De input geven voor de toekomstige Cash Flow alsmede Sales Forecast. - Kostprijscalculaties. - Assisteren bij de maand- jaarafsluiting. - Electronic Banking in al haar veelzijdigheid. - Aangifte BTW, beheer van de kas. Vereist: - Minimaal MBO+ HBO niveau (verkregen door ervaring en/of opleiding) - Minimaal 2 jaar werkervaring in soortgelijke functie. - Pro-actieve instelling communicatief zeer sterk gedreven persoonlijkheid - Ruime ervaring met ERP pakket (denkwijze) geautomatiseerde informatiesystemen. - Beheersing van de Nederlandse, Engelse taal in woord en geschrift. Reageren? Stuur binnen 14 dagen een korte brief met cv. naar Timesavers International B.V., Afdeling Personeelszaken, Mevr. G.J. Trimpe, Postbus 68, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook naar Gtrimpe@Timesaverslnt.com. Zie ook www.Timesaverslnt.com. For kids and shoes Servicegerichtheid en kwaliteit zijn eigenschappen die wij hoog in ons vaandel hebben staan. Daarom verwachten wij ook van onze medewerkers dat zij deze eigenschappen bezitten en in de praktijk brengen. Onze klanten waarderen dat enorm. Zo is met veel van onze klanten een vertrouwensrelatie gegroeid. Ter versterking van ons team zijn wij opzoek naar een ervaren V/M Deze functie is voor 20- 24 uur p/w inclusief het werken op de zaterdag. Wij zoeken iemand die het leuk vindt onze klanten de juiste schoen en de juiste kleding te adviseren. Iemand die graag samenwerkt met vriendelijke en vakkundige collega's in een informele sfeer. Als je denkt dat je in deze sfeer bij ons op je plaats bent stuur dan je sollicitatiebrief binnen 14 dagen aan: De heer Robert Bijleveld Postbus 20 4330 AA Middelburg of mail naar :info@bijleveld-mannenmode.nl www.creyfs.nl uitzendbureau

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52