asiel snel op orde hebben... Na vijf jaar begint bouw bij Oranjeplaat Onderzoek naar pompstation Politie hoort getuigen W pzc Zaterdag 24 maart 2007 31 Toren Oostkapelle ondergaat restauratie oostkapelle - De toren van Oost kapelle wordt op korte termijn ge restaureerd. De gemeente wil daar vier ton voor uittrekken. De leien dakbedekking moet vervangen worden en ook driekwart van het voegwerk is aan vernieuwing toe. De toren is voor het laatst gerestau reerd in 1958. Omdat de toren in slechte staat is, wil Veere niet lang wachten met de werkzaamheden. Samenzang met gospelkoor middelburg - In de Ontmoetings- kerk in de Oosterscheldestraat in Middelburg wordt zaterdag 31 maart een zangavond gehouden, aanvang 19.30 uur. Gospelkoor en combo Nova Musica uit Kapelle en Voice Fout uit Vlissingen wer ken mee aan deze bijeenkomst. De opbrengst komt ten goede aan een school in Cartagena (Colombia) en Banjulunding (Gambia). Allijn geeft paasontbijt in Vlissingen Bromfietser gewond na botsing met fietser middelburg - Op de Walcherse- weg bij Middelburg raakte giste rochtend een 20-jarige bromfietser uit die plaats gewond nadat hij in aanraking was gekomen met een jeugdige fietser. De bromfietser viel en liep letsel aan zijn knie op. De fietser, die samen was met leef tijdgenoten, stopte niet maar reed door zonder zich om hem te be kommeren. Kay is één van de honden in het Vlissings asiel die moet verhuizen. De gemeente Vlissingen had afgesproken dat het dierenasiel weg zou zijn als de wonin gen op het Bunkerterrein klaar waren. foto Lex de Meester vlissingen - De Stichting Allijn verzorgt op tweede paasdag een traditioneel paasontbijt. Iedereen kan zich aanmelden. Het ontbijt is van 9 tot 12 uur en kost 3,50 euro. Kinderen betalen 1 euro. Het ont bijt vindt plaats in CasAllijn aan de President Rooseveltlaan 744 in Vlissingen. Allijn ondersteunt mensen die iets willen onderne men in het Middengebied. Tentoonstelling in hal raadhuis Domburg arnemuiden - De vlag ging giste ren uit bij restaurant Oranjeplaat bij Arnemuiden. Na vijfjaar plan nen maken en procederen kon de eerste officiële paal geslagen wor den voor de bouw van twaalf ap partementen bovenop het restau rant. Volgens ontwikkelaar A. van Dijke zijn vier van de twaalf al verkocht en hebben vier belangstellenden een optie genomen op een van de overige appartementen. De kopers en optienemers komen, gelijkelijk verdeeld, uit België en Nederland. Wat de Nederlanders betreft, gaat het volgens Van Dijke om ex-Zeeuwen die na een geslaagde carrière elders nu weer terugkeren naar hun geboortegrond. De bouw van het complex is over een jaar afgerond, zo verwacht Van Dijke. Het gaat om apparte menten die volgens hem zeer flexi bel zijn in te delen. Daar is volgens hem grote vraag naar. „In deze prijsklasse willen mensen zelf hun ideeën kunnen realiseren." middelburg - De Statenfractie van GroenLinks vindt dat de vergun ning voor de plannen met het wa terpompstation in het duingebied van Biggekerke moet worden inge trokken. Ook moeten de gronden volgens de fractie worden overge dragen aan Staatsbosbeheer. Een particulier heeft het perceel van Delta gekocht om er een luxe land huis op te bouwen. GroenLinks denkt dat de verkoop niet volgens een eerlijke weg is ver lopen en wil dat de vermeende be langenverstrengeling wordt onder zocht. domburg - In de hal van het ge meentehuis in Domburg is een ex positie geopend van Liesbeth Min- derhoud uit Domburg. De ten toonstelling bestaat uit keramische objecten. Het zijn vooral 'bollen op veel voetjes', zoals ze het zelf omschrijft. De kunstwerken zijn tot en met 27 juni te zien tijdens de openingsuren 'van het gemeen tehuis. middelburg - De politie heeft gis teren een buurtonderzoek uitge voerd naar aanleiding van de over val donderdagochtend op een kan toorhouder aan de Dam in Middel burg. Ook zijn er enkele getuigen gehoord. De politie wilde gisteren niet ingaan op de vraag hoeveel die getuigen gezien hebben. Donderdag overvielen twee jonge mannen een 54-jarige man op het moment dat hij zijn kantoor wilde openen. Ze verdwenen met zijn portemonnee. Bel voor de dichtstbijzijnde Intratuinvestiging 0900-7707700 of kijk op: www.intratuin.nl Geldig t/rn 28 maart en zolang de voorraad strekt- Prijs- en modelwijzigingen en zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 33