AANTREKKELIJKE CARACTERE TECH MODELLEN BIJ VAN BEEK. fcT voor Oostkapelle, Jeugdig duo maakt furore RCS en Vlissingen CITROËN C4 €1.000 extra bonus op veel voorraadmodellen CITROËN 50 Vrijdag 23 maart 2007 PZC W Dazz Hitijahubessy (links) en Jair Tomasoa zijn vaste waarden op het mid denveld. foto Ruben Oreei goes - Voor Oostkapelle, RCS en Vlissingen staan dit weekeinde zware wedstrijden op het program ma. De drie ploegen ontmoeten al lemaal tegenstanders uit de top van de ranglijst. Oostkapelle voetbalt morgen in Leerdam tegen koploper LRC. De eersteklasser van Karl Vergouwen mist de geblesseerden Jan Baayens en Davy van Geersdaele. Roel Latu- heru en Ronnie Cremer ontbre ken vanwege een schorsing. „Een punt zou daarom al heel mooi zijn", stelt Vergouwen. Een dag later speelt tweedeklasser RCS in Tilburg tegen Longa, dat op slechts één punt van de Soubur gers derde staat. „Maar we gaan daar volledig voor de winst", aldus trainer Alexander van Keulen, die over de inzetbaarheid van Zico To- masoa en Joey van de Zweep nog twijfels heeft. Klassegenoot Vlissingen ontvangt op eigen veld Unitas, dat vorig week bij Zierikzee al kampioen werd. „Dat zou een voordeel kun nen zijn", weet trainer Ruud Pen- nings. Volgens de trainer wordt het spelen met een enorme gedre venheid de opdracht. Vlissingen kan zondag compleet aantreden. Dazz Hitijahubessy en Jair Tomasoa met Jong Ambon dicht bij titel. door Ron de Waal MIDDELBURG - Het binnenhalen van de titel is voor Jong Ambon een kwestie van tijd. In het gun stigste geval zou de vijfdeklasser zondag al de kampioensvlag kun nen hijsen. De jeugdige middenvel ders Jair Tomasoa en Dazz Hitija hubessy hebben hierin een fors aandeel. Drempelvrees voor hun eerste jaar bij de senioren hebben ze nooit ge had. Het jonge duo paste zich ra zendsnel aan. Inmiddels zijn Jair Tomasoa (18) en Dazz Hitijahu bessy (17) vaste waarden op het middenveld. „Natuurlijk ben je vooraf wel op je hoede voor het fy sieke spel waar deze klasse een beetje om bekend staat, maar om dat we slim speelden viel dat erg mee", vertelt linkshalf Hitijahu bessy. „Wij weten wat we kunnen, en moeten het fysieke niet opzoe ken. Als we lekker snel blijven tik ken, kunnen we het goed uitspe len", vult rechtshalf Tomasoa aan. Al vanaf de basisschool vormen de huidige Havo-scholieren een onaf scheidelijk koppel. Op voetbalge- bied scheidden hun wegen zich echter enkele seizoenen. „Ik heb vanaf de C2-jeugd tot de Br-jeugd bij RBC Roosendaal gespeeld", ver telt Jair Tomasoa. „In het laatste seizoen kreeg ik wat meningsver schillen met mijn trainer. Als je vijfmaal per week naar Roosen daal moet, en het niet meer zo naar je zin hebt, is een terugkeer naar Zeeland snel gemaakt", legt hij uit. Tomasoa koos voor de A-jeugd van RCS, waar vriend Dazz Hitija hubessy al wat langer speelde. „Maar daar kreeg je absoluut geen kans om door te stomen naar het eerste team. Toen aan het eind van vorig seizoen die ploeg bijna hele maal uit elkaar viel, was de keuze snel gemaakt", aldus Hitijahu bessy. „Terug naar Jong Ambon. Die vereniging en die hechte ge meenschap blijven altijd in je hart zitten", klinkt het in koor. „We hebben altijd gezegd dat we terug zouden keren als we bij onze oude club een kans zouden krijgen om in het eerste team te spelen", ver klaren de middenvelders. En zo kwamen de jeugdige spelers onder de hoede van 'oom Paul' Te- lussa, zoals Jair Tomasoa zijn trai ner betitelt. „Daar zijn we echt ge groeid. Trouwens veel spelers zijn individueel beter geworden", vindt Tomasoa. „Als we ons eigen spel konden spelen, werden de meeste tegenstanders overklast", is de ervaring van Hitijahubessy. De vrienden willen het samen met Jong Ambon tot de tweede of derde klasse schoppen. Allereerst moet dan wel de titel in de huidi ge vijfde klasse veilig gesteld wor den. „Gewoon nog tweemaal win nen", rekent Dazz Hitijahubessy voor. Wint Jong Ambon zondag op eigen veld van Kaaise Boys, en laat de enige concurrent Vivoo punten liggen tegen Hansweertse Boys, dan is de titelrace, vier wed strijden voor het einde, al gelopen. Volgens Jair Tomasoa blijft er op vallend genoeg ook dan nog wel iets te behalen. „Het behouden van die ongeslagen status. Dat geeft nog een beetje extra aan zien." Poolbiljarters laten de punten liggen TILBURG - The Roadhouse Blues, uitkomend in de regionale eerste klasse van de poolcompetitie, moest in Tilburg een gelijkspel toe staan aan The Saints: 4-4. De thuisploeg was met deze uit slag in haar nopjes. Dat kon van de Blues niet worden gezegd. Het gelijkspel voelde aan als een neder laag. Een plaats in de play offs komt dan wel niet in gevaar, maar de Middelburgers werden op de ranglijst wel gepasseerd door streekgenoot Cue Action. Cue Action 2 krijgt zijn revanche VLISSINGEN - De poolbiljarters van Cue Action 2 namen met een 8-1-overwinning op Jeto 3 uit Til burg revanche voor de nederlaag die in de heenronde werd geleden. De Vlissingers verschenen geladen aan de start. Er moest wat worden rechtgezet in het vierpuntenduel. De wraak was zoet. Niet alleen werd een mooie zege bijgeschre ven, maar ook werden de Braban ders voorbijgestoken op de rang lijst van de regionale tweede klas se. Ruime nederlaag Roadhouse Roadies TILBURG - De Middelburgse poolbil jarters The Roadhouse Roadies ver loren in Tilburg van Lucky 013: 7-2- Roadhouse Roadies hoopte vooraf op winst, omdat dan de play-offs in de regionale tweede klasse in zicht zouden komen. Arno van der Wal en Dennis van Belzen konden nog wel een partij in winst omzetten maar daarmee was de koek op. De thuisploeg was hierna de betere en dat vertaal de zich in de eindstand. UT WÊÊÊÊÊÊÊÊÊË BILJARTEN Driebanden groot. Vierde poule 5. Ste- ketee Schilders-DSMK 2 6-2: Jean Paul de Kraker-Fred. Knipscheer 30-23, 41; Pa trick Vasseur-Goof de Bok 20-25, 41; Martin Steketee-Piet Cortini 25-22, 59; Anton van Liere-Guillaume. Lenoir 20-14,31. Pool. Regionale eerste klasse. Saints-The Roadhouse Blues 4-4: Straight. Joris Hensen-Joris Lodder 50-44; Dennis de Wit-Martien Neumann 50-47. 9-ball. Brian Verhoeven-Bas Berg 4-6; Brian Verhoeven-Rinus Witte 4-6. 8-ball Dennis de Wit-Jan Roskam 5-3; Alex Teunissen-Joris Lodder 0-5. Tweede klasse. Cue Action 2-Jeto 3 8-1: 8-ball. Martine Pol-Marc van Hest 4-2; Mathieu Hartsuyker-Mart Berkens 4-0; Tim de Ruijter-Marc van Hest 4-3. 9-ball. Mathieu Hartsuyker-Mart Berkens 5-1; Maarten Grashoff-Peter Berkens 5-2; Jasper Vantricht-Peter Berkens 4-5. CRICKET Basseterre. WK, groep A. Schotland-Ne derland 0-2. Schotland 136 all out (34.1 overs), Nederland 140/2 (23.5). Stand: 1. Zuid-Afrika 2-4, 2. Australië 2-4, 3. Neder land 3-2, 4. Schotland 3-0. SCHAATSEN WK kunstrijden. Mannen, eindstand: 1 Joubert (Fra) 240,85 punten, 2. Takahashi (Jap) 237,95, 3. Lambert (Zwi) 233,35. Voor meer uitslagen zie www.pzc.nl De nieuwe Citroën C4 Picasso 5-zits vanaf €24.990 'Grand Angle' panoramische voorruit. Grote zijruiten met slanke raamstijlen. Panoramisch zonnedak (optioneel). Laadvolume tot maximaal 1.734 liter achter de voorstoelen. Lengte 4.47 meter. Moduleerbaar en gebruiksvriendelijk design. Leaseprijs Citroën C4 Picasso vanaf 479 De ruimtevisie Actiemodel Citroën C2 Caractère Tech vanaf €12.940* Caractère Tech-uitrusting o.a.: Garmin navigatiesysteem Sony radio/CD- en MP3-speler Mistlampen in voorbumper Zij-airbags Caractère Tech voordeel 900 Voorjaarsvoordeel 500 Totaal voordeel tot 1.400 Er is nu al een Citroën C2 vanaf 11.440* Leaseprijs Citroën C2 vanaf 299 Actiemodel Citroën C3 Caractère Tech vanaf €15.350* Caractère Tech-uitrusting o.a.: Garmin navigatiesysteem Philips MP3-speler Automatische airconditioning Regensensor en parkeersensoren achter Caractère Tech voordeel €1.700 Voorjaarsvoordeel 800 Totaal voordeel tot 2.500 Er is nu al een Citroën CS vanaf 12,390* Leaseprijs Citroën C3 vanaf 335 Genoemd bedrag is na aftrek van de korting Geldig op de Citroen C2, C3. C4. C5 en Xsara Picasso Financ enngen worden verstrekt door Citroen Financiering handelsnaam van PSA Finance Nederland B V, ingeschreven bi| AFM te Amsterdam onder nummer 12007744 loeismg en registratie b'j het BKR te Tiel Vraag uw dealer naar de actievoorv/aarden Prijzen zi r rc! BTW en BPM. excl verwijdenngsbijdrage. leges en kosten n|klaar maken Gemiddeld brandstofverbruik 4.3 - 10 01 (1 op 10.0 - 23.3) CO. emissie 113 - 238 gr/km Pnjs- en specificatiewijzigingen voorbehouden Alle aanbiedingen zijn geldig t/m 31 maart 2007 bij de aan de actie deelnemende Citroèn verkooppunten Uiterste regiStratieddtum IS.31 mei 2007 Fleetklanten Ziin uitaesloten van riezp zuanhipHinnpn AinishootHo mrv-lollon kimnon afixmVon war Hö «ïio.AaarHr^nHollön ei 2C07 Fleetklanten zijn uitgesloten van deze aanbiedingen Afgebeelde modellen kunnen afwijken van de standaardmodellen Bel OSOO-CITROEN (0800-2487636) voor een proefrit of informatie, of kijk op www citroen nl. Citroen prefereert Total. Van Beek Autobedrijf Vlissingen B.V. Pres. Rooseveltlaan 745, Vlissingen, tel. 0118-629955

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52