n r Familieberichten ARENSMAN 11 Natuursteenbedrijf Ferket en de Maat B.V. GRAFMONUMENTEN MARMER GRANIET NATUURSTEEN Peter Butler ft de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 32 I Vrijdag 23 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlij den van mijn schoonzuster, onze tante M. Goedbloed-Goedbloed Veere: T. Wondergem-Goedbloed Neven en nichten stil maar, wacht maar alles wordt nieuw In liefdevolle herinnering onze buurvrouw Mevr. Goedbloed-Goedbloed Johan en Lies Edo en Nel en kinderen Gapinge. Veel te energiek, ontzettend enthousiast en in afwachting van een hersteloperatie, hebben wij met ongeloof kennis genomen van het overlijden van onze golfmaat Bert Hoogenboom Afgelopen zaterdag 17 maarthebben we nog 18 holes met hem gespeeld en zijn score gevierd. Wij wensen Tonny en de kinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Het afscheid van Bert zal plaatsvinden op vrijdag 23 maart om 13.00 uur op het crematorium in Middelburg. Namens Directie en medewerkers Golfboerderij Molenberg en Bestuur en leden Golfclub Molenberg, Die Oostdam, voorzitter ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L M, VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G VAN DE KREEKE uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Een modern bedrijf, al meer dan 50 jaar gespecialiseerd in: Steensedijk 100 4561 GP Hulst natuursteen@ferketendemaat.nl Tel.: 0114-312906 Fax: 0114-310611 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons lid Adrie Houmes Wij wensen de familie veel sterkte toe. Leden en bestuur HSV Westkapelle Verdrietig, maar ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Carolina Antonia Davadina Rijntjes-Peters weduwe van Johannes Marinus Rijntjes in de leeftijd van 74 jaar. Carla de Groot-Rijntjes Jent de Groot Carla en Simone Peter Rijntjes Antoinette Rijntjes-de Vos Ramon, Raymond, Sander, Rick, Lindsey Helma Walthaus-Rijntjes Ton Walthaus Theresa en Mare Barry Lewedorp, 21 maart 2007 Correspondentieadres: Oude Zandweg 15,4455 RH Lewedorp De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 26 maart om 10.00 uur in Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.30 - 9.50 uur in bovengenoemde kerk gelegenheid tot afscheid ne men. Na de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats gele genheid tot condoleren. Wij willen de huisartsenpraktijk van dokter Harten-Heilig, het verzorgend personeel van zorg- en dienstverlening Allévo en de vrijwillige thuiszorg hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Er is nu een eind gekomen aan het aardse leven van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma. Wij zijn dankbaar voor haar warmte, onvoorwaardelijke liefde en zorg die ze ons altijd gegeven heeft. Cornelia Lammers-Dingemanse Corrie weduwe van Johannes Lammers Jo Nieuw- en St. Joosland 24 mei 1920 t Middelburg 21 maart 2007 Els van de Velde-Lammers Piet van de Velde Jeffrey en Irene Mirte, Robbin Guido en Marcia Owen Marga van der Linden-Lammers Adrie van der Linden f facinta DebrahAidan Rianne Correspondentieadres: President Rooseveltlaan 162 4382 KW Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 27 maart om 13.00 uur in het uitvaartcentrum h. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. ^7 J Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl uitvaartverzorging Gratis en vrijblijvend informatiepakket. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl wa 7/7 het huis van mijn Vader zijn vele woningen. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze moe der, lieve en zorgzame grootmoeder en overgrootmoeder Jannetje Tilroe-Flipse 2 juni 1920 t 18 maart 2007 Tiny Til roe Leon Jeannette en Erik Martin en Mia Jan en Corrie Tilroe-Louwerse Angelique en Gilbert Richard Adri en Aletta Tilroe-van Duijne Arno Nadine Leo en Stijntje Tilroe-Verdoold Ferdi Louis en achterkleinkinderen Correspondentieadres: T. Tilroe Wijkhuisweg 5 4356 RC Oostkapelle We hebben onze moe en oma, naar haar eigen wens, in kleine kring begraven op donderdag 22 maart op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Woensdag is plotseling overleden onze zwager en oom Ko Dagevos Wij wensen Hans, Laura en kinderen veel sterkte toe. Yerseke: Familie D.C. Zoeteweij Heden namen wij kennis van het overlijden van de heer E.T.M. (Eugène) van Wesemael voormalig bestuurslid van een van onze rechtsvoorgangers, het waterschap Hulster Ambacht. De heer Van Wesemael was in de periode van 1 januari 1965 tot en met 31 decem ber 1970 lid van de algemene vergadering en van 1 januari 1971 tot en met 31 januari 1982 lid van het dagelijks bestuur van het waterschap Hulster Ambacht. Wij herinne ren ons de heer Van Wesemael als een betrokken en kundig bestuurder. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, klein- en achterkleinkin deren veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit ver lies. Bestuur en medewerk(st)ers Waterschap Zeeuws-Vlaanderen Door je sterke wil hiertoe gedreven. Je geest nog op volle kracht, maar over je lichaam had je geen macht. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat rustig maar toch nog onverwacht is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, zus en tante Agnes van Goethem sinds 21 januari 1983 weduwe van Prudent de Smit in de leeftijd van 91 jaar. Oostburg: Nelly en Gerard van Pamelen-de Smit Grobbendonk (B.): Eduard en Ria de Smit-Broodman Bouwel (B.): Angelique en Kuurt Laurens, Evelyne Vorselaar (B.): Chantal en Gert Lennert, Annelien Temeuzen: Nathalie en Michel Julia Sluis: Wemer Bergen op Zoom: Eric Terneuzen, 21 maart 2007 Correspondentieadres: Prins Mauritsstraat 25 4501 JR Oostburg Onze dank gaat uit naar Dr. Warringa en alle medewerkers van woonzorgcentrum De Blide voor de goede zorg aan haar besteed. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op maandag 26 maart om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c,Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het cre matorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze ad vertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34