Familieberichten O&ê*/1 M&sJiSI I) 28 Donderdag 22 maart 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Geschokt zijn wij, door het plotselinge overlijden van "Den Adries" We zullen je missen. Je vrienden van "Kasteel van Batavia" Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze buurman Adri Houmes Wij wensen Angelina, Peter en verdere familie sterkte toe dit verlies te verwerken. Aarnout en Anneke Vincent en Erika Henk en Inge Sjaak en Coby Foort en Dianne Jaap en Marleen Bert en Jo Evert en Anne en kinderen zv Strooi mijn as in zee voor alle stromen Zodat wat mijn lichaam was kan komen Naar alles wat ik zo beminde Mijn liefste weer kan vinden Naar wolken, strand en zee En zich daarmee kan verbinden Verdrietig delen wij u mee, dat rustig is ingeslapen onze lieve moeder en oma Ella Schipper-Weijens Weduwe van Harry Schipper Zij is bijna 85 jaar geworden. Ronald Schipper Marjolie en Hans Grevink-Schipper Martijn Joost en Claire Oost-Souburg, 16 maart 2007 Correspondentieadres: M. Grevink-Schipper Schellachseweg 5A 4552 SK Gapinge De crematie heeft volgens de wens van onze moeder in besloten kring plaatsgevonden. Lieve opa Adrie je zal altijd in mijn hart blijven! kus van Richard In eenvoud heb je geleefd Soms eenzaam, vaak moeilijk te bereiken Je gevoelens liet je niet gauw blijken Veel denken, dat heb je gedaan Maar praten slechts geprobeerd: Het had geen naam. Nu is jouw leven verleden Slaap zacht Adrie, rust in vrede Verbijsterd zijn wij. Het is niet te bevatten, maar Adrie is er niet meer. Volkomen onverwacht is hij overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Adriaan Houmes sinds 28 november 1986 weduwnaar van Margarete Elisabeth Schmidt in de leeftijd van 58 jaar Westkapelle: Angelina en Peter Dingemanse Richard Westkapelle, 18 maart 2007 Correspondentieadres: Koestraat 75 4361 BG Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 23 maart om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Jeugdgebouw. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te be schouwen. Juli 2006 een nieuw begin, onder de vlag van Taxi van der Meer startten wij vol goede voornemens met ons team een vestiging in Vlissingen. Een van de rustpunten binnen ons "clubje" is Adrie Houmes Een man die er altijd was, maar nooit op de voorgrond trad. Adrie deed zijn eigen ding, daarnaast deden wij nimmer vergeefs een beroep op hem. Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze Adrie. Wij wensen zijn familie, vrienden en bekenden de kracht toe dit verlies te aanvaarden en te verwerken. Direktie en Medewerkers Taxi van der Meer Rozenburg - Vlissingen Onverwachts is overleden A. Houmes Lid van Biljartvereniging "De Vuurtoren" Bestuur en Leden B.V. "De Vuurtoren" Nog vol plannen voor de toekomst is na een korte maar ernstige ziekte overleden op de leeftijd van 60 jaar Jan Helder Levenspartner van onze dochter, zus, schoonzus en tante Joke Vermaire-Oele Vader en Moeder Oele-Glas Adrie - Joke en kinderen Familie Vermaire Kapelle 21 maart 2007 Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Na een leven vol toewijding en zorg voor haar gezin, is vredig en in vol geloofsvertrouwen van ons heengegaan onze geliefde moeder en oma Maria Goedbloed-Goedbloed getrouwd geweest met Abraham Goedbloed, overleden 24 januari 2006 7-7-1920 t 21-3-2007 Gapinge: Joop Koos en Wim Edwin en Adriëtta, Demi Theo Middelburg: Piet en Ria Thijs Mieke en Peter Corcieux (Fr)Adrie en Sarien Marijn en Elise Annemarie Dorpsstraat 61 4352 AB Gapinge De dienst van Woord en Gebed voor familie en belangstel lenden, welke geleid wordt door ds. G. Klein, zal gehouden worden op zaterdag 24 maart om 11.00 uur in de Mozaïek- kerk, Dorpsstraat 7 te Gapinge. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats te Gapinge. Voor de dienst is er vanaf 10.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat in de leeftijd van 58 jaar, onverwacht is overleden onze broer en oom Adriaan Houmes Westkapelle: Piet Houmes Arnmemuiden: Jo Houmes Middelburg: Jaap Houmes en Marjo Voorham Goes: Maatje Houmes Tineke Droevig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Adrie Houmes Wij wensen Angelina, Peter en Richard veel sterkte met dit grote verlies. Piet en Zoete Dingemanse Wilbert, Mirella en Luna Dingemanse Rust zacht Adrie Lieve Angelina, Peter, Richard Wij zullen er altijd voor jullie zijn. Wanda, Kees, Marinka, Anouk, Jaimy Na een vriendschap van meer dan 50 jaar is plotseling over leden onze goede vriend Adrie Houmes We wensen Peter, Angelina en Richard heel veel sterkte toe. Jan en Marja Brasser Opgewekt en zorgzaam, Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud en bescheidenheid is van ons heengegaan onze lieve pa en opa Gerrit Knook weduwnaar van T. H. Driesprong in de leeftijd van 84 jaar Oost-Souburg: Ko Knook Suus Knook-Wolters Rob en Carla Ruud en Carmen Rijswijk: Dio Knook Nel Knook-van Belzen Martin en Harry Vlissingen: Nel Joziasse-Knook Kees Joziasse Geralda en Sidney Lucien en Richard en achterkleinkinderen Vlissingen, 20 maart 2007 Westerzicht 210 Correspondentieadres: J. Knook. Esdoornstraat 73,4388 PI Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 24 maart om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheidnemen van 11.00 uur tot 11.30 uur in het uitvaartcentrum h. jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangruimte van het crematorium. Zeer verdrietig, met een gevoel van groot verlies, melden we u, dat van ons heengegaan is, in de leeftijd van 86 jaar, onze zorgzame lieve zuster, schoonzus en tante. Marie Goedbloed Gapinge: J. Goedbloed S. Goedbloed-Louwerse Veere: S. Sturm-Goedbloed F. Sturm Gapinge, 21 maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64