ben een Belg, dus ik zwijg' Oranje traint achter gesloten deuren Robin Haase verliest in eerste ronde waar anders? www.autoshak.nl Tiësto maakt tune EK onder 21 'De meeste spelers van Hoek zijn te veel bezig met andere zaken buiten het voetbal. Stefan van Dender, voetballer Hoek PZC Donderdag 22 maart 2007 43 Stefan van Dender: „Nu weet iedereen waar bij Hoek het gevaar vandaan komt." had verwacht. En Hoek is organisa torisch een uitstekende club, verge lijkbaar met clubs net onder de hoogste klasse in België." De inzinking, al van vóór de win ter, heeft de Belg een realistischer beeld gegeven. Hoek is op voetbal- gebied niet in staat gebleken een gooi naar de titel te doen. Zoekend naar een verklaring zegt hij: „De te genstanders kennen ons nu beter en weten hoe ze ons moeten aan pakken." Maar ook: „De meeste spelers zijn te veel bezig met ande re zaken buiten het voetbal." „Wat ik als prof nooit heb meege maakt, gebeurt in Hoek wel. In de kleedkamer wordt vaak alleen ge praat over wat spelers gaan doen. Wie blijft er bij Hoek, wie gaat weg, wie is met andere clubs be zig, welke spelers komen er bij? Het zijn zaken die op dit moment belangrijker zijn dan het voetbal zelf, zo lijkt het wel." Voetballend, vindt hij, is er veel waar Hoek zich zorgen om moet maken. „We zijn veel te afhanke lijk, bijvoorbeeld van de spits. Ik heb het er wel eens met jan Huy- gens over. Als hij er geen vijftien had ingeschopt, waar hadden we nu dan gestaan? Mooie voetballers genoeg: Ameziane, Bakx, Kesikbas. Maar het rendement is er lang zaam uit gegaan. Ik vermoed dat de tegenstanders zich hebben ing- steld op onze stijl. Zelf merk ik dat ook. Voor de winter kon ik opko men zonder tegenstander in de buurt. En Ameziane kon zich aan vallend heerlijk uitleven. Nu weet iedereen waar bij Hoek het gevaar vandaan komt." En tenslotte: „Het is ook niet nor maal op welke velden ze ons laten voetballen. Zaterdag in Huizen was een dieptepunt, maar ook in MIAMI - Robin Haase is in de eer ste ronde van het tennistoernooi in Miami blijven steken. De negen tienjarige Nederlander verloor gis teren in twee sets van de Argen tijn ]uan Monaco. Het werd 4-6 4-6. Haase, met positie 139 momenteel de hoogste Nederlander op de we reldranglijst, had zich via de kwali ficaties geplaatst voor het hoofd toernooi. De jonge Hagenaar verloor in door regen onderbroken partij in de eerste set één servicegame en le verde bij het begin van de tweede set ook snel een opslagbeurt in. Bij 3-4 brak Haase terug. Het hielp de Nederlander echter niet, want in de daaropvolgende opslagbeurt ging het weer mis. Monaco had daarna op eigen service de nodige moeite de wedstrijd af te maken. Pas op zijn tweede matchpunt sloeg de nummer 54 van de we reld toe. Naast Robin Haase haalden nog drie Nederlanders het hoofdtoer nooi van Miami. Raemon Sluiter sloeg zich eveneens door de kwali ficaties heen. Martin Verkerk en Michaëlla Kraji- cek werden rechtstreeks toegela ten. Zij kwamen gisteren nog niet in actie. foto Wim Kooyman Kloetinge en op andere velden is het schandalig. Dat heeft me in Ne derland nog het meest verbaasd. En het grote verschil in de hoofd klasse. Wij waren slecht zaterdag, maar Huizen was nog veel erger, anders win je niet met 2-0. De ranglijst zegt het ook al: het is een klasse van zeven goeie en zeven mindere clubs." Stefan van Dender is aan zijn eer- ste jaar in Hoek bezig en is bij toeval aanvoerder geworden bij de Zeeuws-Vlaamse hoofdklas- VW Touron 2.0 FSi 2004 - 24.950.- 51.520 km AUTOBEDRIJF 'S-HEER ARENDSKERKE Vermeerstraat 38 0113-561381 Invulling Nederlands elftal nog met veel vraagtekens omgeven. door Leon ten Voorde KATWIJK - Wie de contouren van de basisformatie van het Neder lands elftal wil zien voor de wed strijd tegen Roemenië, zal vandaag met een helikopter boven De Kuip moeten gaan vliegen. Geheel tegen de gewoonte in voor een kwalifica tiewedstrijd doet bondscoach Mar co van Basten de deur op slot. Die besloten training is interes sant, omdat er nogal wat plekken te verdelen zijn voor het duel van zaterdag. In de achterhoede zijn Stekelenburg (doelman), Boulah- rouz, Mathijsen en Van Bronck- horst normaal gesproken zeker van hun plaats, maar wie wordt de vierde veldspeler nu Ooijer langdurig is uitgeschakeld? Aange zien het experiment tegen Rus land met twee linkspoten in het hart van de verdediging (Bouma en Mathijsen) niet goed uitpakte, maken Jaliens en Heitinga de meeste kans op een basisplaats. De bezetting op het middenveld staat ook nog niet vast, want durft Van Basten het aan om met Sneij- der en Seedorf te beginnen? Tegen Rusland begon Sneijder op de bank, maar toen hij na rust in het veld verscheen, kwam er structuur en tempo in de wedstrijd. Seedorf speelde in die tweede helft nog steeds mee. Toch liet Van Basten na afloop doorschemeren dat hij Sneijder en Seedorf in een elftal te riskant vindt. Zaterdag zal duide lijk worden of hij die mening nog is toegedaan. Voor de meest defensieve plek op het middenveld is ook Heitinga kandidaat. Bij Ajax speelt hij de laatste weken op die plek. Ook De long en De Zeeuw kunnen op die positie uit de voeten. De Zeeuw speelde daar gisteren tijdens de training, maar toen deed de licht- geblesseerde Heitinga niet mee. Van der Vaart zal ook dit keer te gen zijn natuur als een valse rech terspits moeten opereren. Robben is de man vanaf links, de vraag is wie tussen die twee spelers in gaat spelen: Kuijt of Huntelaar. De spits van Ajax, droeg gisteren tijdens de training voortdurend het hesje. Klaas-Jan Huntelaar, met hesje. CROESBEEK - DJ Tiësto compo neert de toernooitune voor het Eu ropees kampioenschap voetbal voor spelers tot 21 jaar, dat van 10 tot 23 juni in Arnhem, Nijmegen, Heerenveen en Groningen wordt gehouden. Dat zei toernooidirecteur Harry Been gisteren in Groesbeek. „De besprekingen lopen, maar de eer ste reacties waren positief en ik verwacht geen problemen. Met na me voor de herkenbaarheid van het toernooi is het geweldig als hij een mooi nummer maakt." DJ Tiësto (Tijs Verwest) compo neerde ook de muziek voor de ope ning van de Olympsiche Spelen in Athene en de tune die contrac tueel altijd wordt gespeeld bij uit zendingen van de eredivisie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 45