compassie te rekenen
In de slangenkuil van de Dragons' Den is het alles of niets.
Uitvinders moeten hun mannetje staan in ontwerpwedstrijd
PZC Woensdag 21 maart 2007 I 39
06.59 Teleshop 7.
07.00 Ik ben in balans!
07.45 Laat de Amazo
ne leven. 08.00 RTL
Nieuws. 08.15 Teles
hop 7: Tel sell. 08.45
RTL Nieuws. 09.00 RTL
Z Nieuws. 13.20 Neder
land onderweg. 13.40
RTL Z Nieuws. 15.20
Teleshop 7: Laat de
Amazone leven. 15.40
RTL Z Nieuws.
06.15 The incredible
Hulk. 07.10 Hart van
Nederland - Vroege
editie. 07.30 Tele 6: Tel
sell. 08.30 It's all relati
ve. 08.55 Tele 6: Tel
sell. 09.55 Show
nieuws. 11.00 Tele 6:
Tel sell. 12.05 Medisch
centrum. 12.40 Reset.
13.55 Roseanne. 14.30
Reset. 16.00 Cosby
show. 16.30The bold
and the beautiful.
17.00 The bold and
the beautiful. 17.30
The flying doctors.
06.00 Extreme home
makeover. 06.40 Safari.
07.05 Hope Faith.
07.30 Roseanne. 08.00
Raising Dad. 08.30 Tel
Sell. 09.05 Everwood.
09.55 Tel Sell. 10.25 As
tro TV. 11.35 Phone
Factory. 12.35 Tel Sell.
13.35 Hope Faith.
14.00 Phone Factory.
14.45 Roseanne. 15.20
Disney Feest: 101 Dal
matians. 15.50 Justice
League. 16.15 Phone
Factory. 16.45 Tyra.
17.40 Ellen.
VERONICA
09.00 Symfollies 09.05
Bob de Bouwer 09.25
Wielen van de bus
09.45 Harry 10.05 Sym
follies 10.10 Koala
Broertjes 10.30 Tractor
Tom 10.55 Pecola
11.06 Hamtaro 11.40
De Drieling 12.05 Total
ly Spies 12.30 Atomic
Betty 12.53 De Tofu's
13.30 Mini marathon
13.50 Mini marathon
14.13 Mini marathon
14.33 Mini marathon
15.03 Pokemon 15.23
Pucca 15.33 Atomic
Betty 16.00 Carl 2
16.23 Team Galaxy
16.50 Shuriken school
17.10 Lilo Stitch
17.35 Totally Spies
06.00 Homeshopping.
09.00 (TT) Lotte. 09.35
Interactieve dag televi
sie. 09.45 Interactieve
ochtend televsie. 10.20
(TT) De Gouden Kooi.
10.55 Tijd voor tien.
11.50 Interactieve dag
televisie. 12.00 Live
Shop. 14.05 Life with
Bonnie. 14.30 (TT)
Postcode Loterij: Deal
or no deal. 15.15 Inter
actieve middag televi
sie. 16.10 Tijd voor
tien. 17.05 Life with
Bonnie. 17.25 (TT) De
leukste thuisvideo's.
O
Cl
18.00 The A-Team,
18.00 The flying doc
18.05 Judging Amy,
18.00 Spin city, come
18.00
De leukste thuis
Amerikaanse ac
tors, Australi
dramaserie
dyserie
video's
tieserie
sche ziekenhuis
18.30 The Drew Carey
18.25
Het weer
00
18.55 Law order,
serie
show, comedy
18.30
Lotte
misdaadserie
18.25 Medisch cen
trum, reality-
serie
serie
O
19.50 De Pfaffs, do-
19.00 Hart van Neder
19.00 Extreme home
19.00 Funny videos,
19.00
De bruiloft van
cusoap over Bel
land - Vroege
makeover, klus-
amateurfilmpjes
Mimi Jan
■A
gische voetbal
editie
programma
19.30 Enterprise,
19.30
De Gouden
vo
held Jean-Marie
19.25 Shownieuws
sf-serie
Kooi
Pfaff
O
20.30 Mijn tent is top,
20.30 De afvallers met
20.00 Will Grace, co
20.30 NCIS, Misdaad
20.00
Postcode Lote
strijd tussen res
sterren, reality-
medyserie
serie
rij: Deal or no
to
taurants
serie over men
20.30 Desperate
deal
O
sen die willen af
measures, Ame
20.30
Godsend, Ameri-
vallen
rikaanse film uit
kaans-Canadese
O
1998 met Mi
thriller
chael Keaton
21.30 Levensgevaar
21.30 Je echte leeftijd,
21.30 NCIS, misdaad
lijk!, reality-
interactief pro
serie
ro
programma
gramma dat
mensen wil con
fronteren met
O
huidige levens
stijl
22.30 Je gelooft je
22.30 Hart van Neder
22.25 NET 5 Doe: Wat
22.25 Numb3rs,
22.30 Just the two of
ogen niet! Ame
land - Late edi
er fout ging met
misdaadserie
us: Compilatie,
ro
rikaanse docu
tie
mijn borsten
amusements
to
mentaireserie
22.50 Piets weerbe
programma
over ongelukken
richt
O
22.55 Shownieuws
23.30 European Poker
23.20 Rome, dramase
23.35 Will Grace, co
23.20 Alias, serie
00.05
Het weer
Tour Copenha
rie over het Ro
medyserie
00.10
Interactief spel-
ro
gen, verslag van
meinse Rijk
programma:
UI
pokertoernooi
PlayTogether
00.20
De Gouden
O
Kooi
00.45
PlayTogether
00.29 Teleshop 7
00.20 CSI Academy
00.00 Tyra
00.10 Jamie Kennedy
00.30 Ik ben in balans!
00.50 Nachtprogram
00.55 Nachtprogram
experiment
2
00.45 Nachtlounge
mering: Reset
mering: Relax
01.05 Nachtprogram
03.00 The hotspot
Aansl: Hart van
TV
mering: Late
n
06.59 Einde
Nederland -
06.00 Einde
night
x
Late editie
04.05 Hart van Neder
H
06.15 Einde
land
drie jaren kan opdreunen, is bij
voorbaat kansloos.
Onderling kibbelen de Britse 'dra
ken' er ook flink op los. De min
achtende blik uit het eerste sei
zoen is ingeruild voor openlijke ri
valiteit. Regelmatig ondergraaft de
ene draak het bod van de ander,
maar net zo goed worden er tus
sen de grootste kemphanen merk
waardige kongsi's gesloten, zodat
de gevraagde investering in geza
menlijkheid op tafel komt.
Want één ding staat als een paal
boven water, voor een goede inves
tering halen de raskapitalisten hun
neus nooit op. Niet in de warme
Nederlandse drakenzolder, niet in
de kille Britse Den.
Dragons' Den, KRO Nederland 3
22.55 uur Dragons' Den, BBC2,
21.00 uur
OVERIGE
Omroep
09.00 Tekst-tv 18.00
NOS-Journaal 18.23 Omroep
Zeeland nieuws 18.44 Mag ik
ff storen? 18.49 Leedwezen
19.08 Omroep Zeeland
nieuws Herh. 19.29 Mag ik ff
storen? 19.34 Leedwezen
19.52 RegioNed 20.02 Om
roep Zeeland nieuws Herh.
20.23 Mag ik ff storen? 20.29
Leedwezen 20.47 RegioNed
20.56 Rondje Zeeland
21.00-09.00 Herhalingen
Jort Kelder presenteert de Nederlandse versie van Dragons' Den, een wed
strijd voor uitvinders. foto GPD
België 1
9.00 Donna op één 12.00 Ein
de 12.10 De rode loper 12.35
Blokken 13.00 Het journaal
13.30 Het weer 13.35 Man
bijt hond 14.00 Dogs with
jobs 14.25 Thuis 14.48 Clips
15.00 Villa politica 16.15 Re
turn to Tuscany 16.45 Clips
17.05 Vrolijk Vlaanderen
17.35 Buren (Neighbours)
18.00 Het journaal 18.10 De
rode loper 18.30 Blokken
19.00 Het journaal 19.40 Man
bijt hond 20.05 Joker- en lot
totrekking 20.10 Het weer
20.15 Thuis 20.45 Kinderen
van Dewindt 21.35 Emma
22.00 De laatste show 22.50
Het journaal laat 23.10 Winst
verdeling joker en lotto 23.12
KENO-uitslagen 23.13 Het
weer 23.20 Are you being ser
ved? 23.50 De rode loper
0.10 Man bijt hond 0.35 Door
lopende herhalingen van Het
journaal laat en weer 9.00 Ein
de.
België 2
KETNET 6.30 Sta op met KET-
NET 8.55 CANVAS 8.55 Terza
ke 9.00 Sporza: Kunstschaat
sen 9.30 Winterbeelden
12.00 Einde KETNET 14.00
De Reddertjes in het Disney
Festival 14.25 Pepper Ann in
het Disney Festival 14.50 Pitt
Kantrop 15.15 De Smurfen
15.40 De badbrigade 15.55
Samson Gert 16.20 Lazy-
town 16.40 Miss BG 16.50 De
Reddertjes in het Disney Festi
val 17.15 Mega Mindy 17.40
Spring 17.55 Go IV 18.05 Kar-
rewiet 18.15 Spring 18.30 En
daarmee basta! 18.45 6Tien
19.10 Degrassi: The next gene
ration 19.35 The Sleepover
Club 20.00 CANVAS 20.00
Terzake 20.45 Lux 20.50 Scar-
face 23.35 Morgen beter 0.10
De rechters 0.40 Doorlopen
de herhaling van Terzake 6.00
Einde.
Duitsland 1
5.30 Morgenmagazin 9.00 Ta-
gesschau 9.05 Rote Rosen
9.55 ARD-Wetterschau 10.00
Tagesschau 10.03 Brisant
10.25 Urn Himmels Willen
11.15 In aller Freundschaft
12.00 Tagesschau urn zwölf
12.15 ARD-Buffet 13.00
ARD-Mittagsmagazin 14.00 Ta
gesschau 14.10 Sportschau li
ve: Kunstschaatsen 15.00 Ta
gesschau 15.10 Sturm der Lie-
be 16.00 Tagesschau 16.10
Elefant, Tiger Co 17.00 Ta
gesschau urn fünf 17.15 Bri
sant 17.47 Tagesschau 17.55
ARD vor acht 18.00 ARD vor
acht 19.50 Das Wetter im
Ersten 19.55 Börse im Ersten
20.00 Tagesschau 20.15 Der
FilmMittwoch im Ersten: Vom
Ende der Eiszeit 21.45 ARD-ex-
clusiv 22.15 Tagesthemen
22.43 Das Wetter im Ersten
22.45 Harald Schmidt 23.15
Fritz Pleitgen: Rastlos -Gelas
sen 0.00 Komisches
Deutschland 0.45 Nachtmaga-
zin 1.05 Max Ophüls - 50 To
destag (25.3.): Lola.Montez
Duitsland 2
5.30 Morgenmagazin 9.00 Ta
gesschau 9.05 Volle Kanne -
Service taglich 10.30 Wege
zum Glück 11.15 Reich und
Schön (The bold and the beau
tiful) 11.35 Reich und Schön
(The bold and the beautiful)
12.00 Tagesschau um zwölf
12.15 Drehscheibe
Deutschland 13.00 ARD-Mit
tagsmagazin 14.00 Heute - in
Deutschland 14.15 Unsere
Farm in Afrika 15.00 Heute -
Sport 15.15 Ruhrpott-Schnau-
zen 16.00 Heute - in Europa
16.15 Wege zum Glück 17.00
Heute - Wetter 17.15 Hallo
deutschland 17.45 Leute heu
te 18.00 SOKO Wismar 18.50
LOTTO Ziehung am Mittwoch
19.00 Heute 19.20 Weerbe
richt 19.25 Küstenwache
20.15 Der Fürst und das Mad-
chen 21.00 ZDF.reporter
21.45 Heute-journal 22.12
Weerbericht 22.15 Das Wun-
der von Europa - Vom
Schlachtfeld zur Union 23.00
Johannes B Kerner
BBC 1
7.00 Breakfast 10.15 Don't
get done, get Dom 11.00 Esca
pe to the country 11.55
Nieuws en weerbericht 12.00
To buy or not to buy 12.30
Car booty 13.10 Nieuws en
weerbericht 13.15 Cash in the
attic 14.00 Nieuws en weerbe
richt 14.30 Regionaal nieuws
en weerbericht 14.40 Neigh
bours 15.05 Doctors 15.35
Diagnosis murder 16.20
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht 16.25 Maya and
Miguel 16.45 The Likeaballs
17.00 Whizz whizz bang bang
17.30 The slammer 18.00
Blue Peter 18.25 Newsround
18.35 Neighbours 19.00
Nieuws en weerbericht 19.30
Regionaal nieuws en weerbe
richt 20.00 Firegirls 20.30 My
family 21.00 Watchdog 21.30
Seaside rescue 22.00 New
street law 23.00 Nieuws, regio
naal nieuws en weerbericht
23.35 Budget broadcast 23.40
National Lottery: Midweek
draws 23.45 Scary movie III
BBC 2
7.00 Fimbles 7.20 The story
makers 7.40 Balamory 8.00 As
tro boy 8.25 Newsround 8.30
Even Stevens 9.00 The Cramp
Twins 9.15 Chucklevision 9.30
Tommy Zoom 9.40 Num-
berjacks 9.40 Numberjacks
10.00 Nina and the Neurons
10.15 Lunar Jim 10.25 Me
too! 10.40 Mama Mirabelle's
home movies 11.00 In the
night garden 11.30 Star Trek:
The next generation 12.15
The flying gardener 12.30 The
daily politics: Budget special
15.30 Kunstschaatsen 16.15
Sudo-Q 16.45 Flog it! 17.30
Ready steady cook 18.00 Rea
dy steady cook 18.15 Weakest
link 19.00 Eggheads 19.30 A
taste of my life 20.00 Top ge
ar 21.00 Dragons' den 22.00
Party animals 22.50 Don't
watch that watch this! 23.00
Have I got old news for you
23.30 Newsnight
Discovery
6.00 Ray Mears' world of survi
val: The red centre 6.30 Ray
Mears' extreme survival:
Deserted islands 7.00 Kings of
construction: Tung Chung -
Hong Kong's new cable car
8.00 Ultimate biker challenge:
Russia 8.30 A bike is born:
Triumph 9.00 Hooked on fis
hing: Bream dreams in Ireland
9.30 Rex Hunt fishing adventu
res: New South Wales - Wirra
cod 10.00 A chopper is born
10.30 A chopper is born
11.00 Extreme engineering:
Tanks 12.00 How it's made
12.30 How it's made 13.00
Ray Mears' world of survival:
The red centre 13.30 Ray
Mears' extreme survival:
Deserted centre 14.00 FBI Fi
les: Vanished 15.00 Kings of
construction: Tung Chung -
Hong Kong's new cable car
16.00 Rides: Big miniature
17.00 Hooked on fishing: Flori
da offshore 17.30 Rex Hunt fis
hing adventures: Queensland -
Spanish mackerel 18.00 Birth
of a sports car: Testing 19.00
How it's made 19.30 How it's
made 20.00 American chop
per: Liberty bike 21.00 Myth-
busters: Archimedes burn-off
22.00 Men in white 23.00
Stunt junkies 23.30 Stunt jun
kies.
Nat.Geographic
6.00 CNBC 6.00 Today's busi
ness 7.00 Squawk box Europe
10.00 Worldwide exchange
12.00 National Geographic
Channel 12.00 Mad labs
12.30 Mad labs 13.00 Hunter
hunted: Victims of venom
14.00 Megastructures: North
Branch Correctional Facility
15.00 Megastructures: Deep
sea drillers 16.00 National
Geographic Junior 16.00
Chimp diaries 16.30 Totally
wild 17.00 Hayden Turner's
wildlife challenge: Wildebeest
17.30 The snake wranglers:
Flying snakes 18.00 Secret bi
ble: The Apocalypse 19.00
Hunter hunted: Victims of ven
om 20.00 Megastructures:
North Branch Correctional Fa
cility 21.00 Mad labs 21.30
Marine machines: Diggers
22.30 Megastructures: Rockea-
ters 23.30 Mad labs.
Eurosport
8.30 Kunstschaatsen 10.15
Curling 11.45 Kunstschaatsen
15.00 Curling 17.00
Schoonspringen 18.00 Kunst
schaatsen 19.00 Langlaufen
21.00 Inside Alinghi 21.05
Wednesday selection 21.10 Ri
ders club 21.15 Wedsnesday
selection guest 21.20 Golf
22.20 Golf 22.50 Golfclub
22.55 Yacht club 23.00 Volley
bal 23.30 Marathon.
TV 5
6.00 Nieuws 6.30 Télématin
8.00 Canadees nieuws 8.30
Catherine 9.00 TV5monde l'in-
fo 9.05 Une brique dans Ie
ventre 9.30 Littoral 10.00
Nieuws 10.15 Autour de La
Virgule 11.15 La cible 12.00
TV5monde l'info 12.05 Étapes
gourmandes 12.30 Rumeurs
13.00 Belgisch nieuws 13.35
Des chiffres et des lettres
14.00 Nieuws 14.30 L'avare
16.15 Nieuws 16.30 Le jour
nal de l'éco 16.35 Questions
pour un champion 17.00
TV5monde l'info 17.05 Questi
ons a la Une 18.00 Nieuws
18.15 TV5monde, l'invité
18.30 Fort Boyard 20.30 Frans
nieuws 21.00 Pour l'amour de
Dieu 22.45 Zwitsers nieuws
23.15 Le journal de l'éco
23.20 Avocats et associés.
CNN
6.00 CNN today 9.00 Business
international 10.30 World
sport 11.00 Larry King 12.00
Business international 13.30
World sport 14.00 CNN Con
nects: India's generation next
15.00 Your world today 18.00
CNN Connects: India's gene
ration next 19.00 Your world
today 19.30 World business
today 20.00 World news Euro
pe 20.30 World business to
day 21.00 World news Europe
21.30 World sport 22.00 Busi
ness international 23.30
World sport.
MTV Europe
6.00 MTV Breakfast club 9.00
Why can't I be you? 9.30 Tail-
daters 10.00 Breakfast club
MTV top 10 11.00 Top 11 at
11 12.00 Brand new 12.30
Top 5 most wanted 13.00 Top
25 15.00 6 Pack 15.30 The fa
bulous life 16.00 MTV's little
talent show 16.30 The real
world: Austin 17.00 Room rai
ders 17.30 Dismissed 18.00
Hogan knows best 18.30 My
own 19.00 The fabulous life
20.00 Pimp my ride UK 20.30
Stankervision 21.00 Yo mom
ma 21.25 Boiling points 21.50
Made 22.45 MTV Road rally
23.10 WildBoyz 23.35 Jackass.
TMF
6.00 Wakker worden op TMF
8.00 Moviefacts 8.10 Wakker
worden op TMF 10.00 Movie-
facts 10.10 De videotheek
11.00 Eeuwige hits 12.00 10
X Justin Timberlake 13.00 Mo
viefacts 13.10 De videotheek
14.00 Moviefacts 14.10 De vi
deotheek 15.00 30 minuten
15.30 Interactive chart 16.30
Reaction 17.30 30 minuten
18.00 Moviefacts 18.10 Clip-
Kennis 19.00 Kaf of koren
19.30 De videotheek 20.00
Moviefacts 20.10 Interactive
chart 21.00 30 minuten 21.30
Carolien Spoor serveert 22.00
Moviefacts 22.10 TMF NL
23.00 Mobile chart