Zoek, Vind... mensen nq.nl S| J Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! II 26 j Woensdag 21 maart 2007 PZC Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een periode van zorgen, onze lieve, zorgzame moeder en oma Catharina Louws-Hugense sinds 31 januari 1990 weduwe van Jan Louws Aagtekerke Koudekerke 3 april 1916 20 maart 2007 Meliskerke: K. Dekker-Louws L. Dekker Johan Carolien en Ko Meliskerke: P. Louws K.M. Louws-Flikweert Gertjan Marieke en Adriaan Meliskerke: A. Louws Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verpleeghuis Vliedberg, app. 10-12 voor de liefdevolle verzorging Molenweg 5a 4365 NN Meliskerke Zaterdag 24 maart zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke om 11.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Meliskerke om 12.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. geen bloemen. Heden nam de Heere uil ons midden weg, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Catharina Hugense weduwe van Jan Louws in de ouderdom van 90 jaar. Aagtekerke: H. Hugense Domburg: Joz. Hugense Meliskerke: M. Dingemanse-Hugense C.Dingemanse Neven en nichten Meliskerke, 20 maart 2007 Ik lig zo graag in bed Daar lag ze het liefst In haar slaap is zacht en rustig overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Maquelin-de Smit weduwe van Alexander Cornelis Maquelin in de leeftijd van bijna 94 jaar. Alex en Anneke Bram en Jannie en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar allen die haar de laatste periode liefdevol verzorgd en omringd hebben. 16 maart 2007 Vredehoflaan 440, Vlissingen Correspondentieadres: Westerzicht 333 4385 BB Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons oud-lid Marinus de Meulmeester Bestuur en leden PV "de Voorwaarts" Amemuiden Heden overleed na een lang en gelukkig leven mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze groot- en overgrootmoeder Johanna van de Zande-van den Hoek sinds 1965 weduwe van Leendert Pieter van de Zande Rotterdam. 23 november 1908 t Zierikzee, 17 maart 2007 Nieuwerkerk, L.J. van de Zande A.F. van de Zande-Vleugels Schutter Zierikzee, Evert en Anita Annegreet en Edwin, Evert Zierikzee, Peter en Liesbeth Evianne, Erik Jan, Niek, Pieter Oosterland, Robert en Annelies Lizzy, Julie Rotterdam, Frederike en Tjhoen Robert, Alex, Lilian Austin (U.S.A.), Renéen Julie Jason, Tarah Nijmegen, Marleen en Corinne Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: L.J. van de Zande Kerkring 1 4306 CJ Nieuwerkerk De begrafenis heeft dinsdag 20 maart in besloten kring plaatsgevonden op de begraafplaats te Nieuwerkerk. Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begra fenis van onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Maria van der Hart-van Pagee betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kruiningen, maart 2007 Voor dé vele blijken van medeleven in de gebeden, per soonlijk, schriftelijk en telefoontjes tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde zeer zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Tona Lucretia Moerdijk-Hartog betuigen wij u onze hartelijke dank. Het heeft ons naast de kracht die wij van de HEERE mochten ontvangen zeer goed ge daan. Dhr. W. Moerdijk, kindereden kleinkinderen Krabbendijke, maart 2007 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 m Vraag ons gratis informatiepakket aan www.oitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42