familieberichten i 24 I Woensdag 21 maart 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter op 19 maart 2007 Kim Sientje Haar gewicht is 3445 gram en is 52 cm lang. Henno en Anet Suurmoncl J.W. Schuurmanstraat 64 4357 EL Domburg Onze ouders Rie en Jaap Martijn zijn donderdag, 29 maart a.s. 50 jaar getrouwd. Gelegenheid tot feliciteren is zaterdag, 31 maart a.s. van 15.30 tot 17.30 uur in de kantine van de manege bij Fam. v.d. Endt-Martijn aan de Grintweg 60 te Yerseke. Petra en Jan Kees Bernardstraat 17,4401 ES Yerseke Stilletjes ben je weggegaan Stilletjes zul je altijd bij ons zijn Weer samen met pa, wie had dat gedacht? maar waarom zo snel, waarom zo onverwacht? Bedroefd om het verlies, delen wij mede dat geheel on verwacht is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder en oma (c/azt/u'e Go/tt/nee-^a/idman gehuwd geweest met Wim Commee f 5-2-2002 *29 juni 1933 Kapelle f 19 maart 2007 Kapelle: Dick en Corrien Commee Hansweert: Janine en Kevin Kapelle: Wiljan Correspondentieadres: Coxstraat 88 4421 DB Kapelle Onze moeder en oma is thuis (Bruëlisstraat 146), alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen op donderdag 22 maart van 19.00 tot 20.00 uur. Het samenzijn voorafgaande aan de begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 24 maart om 11.00 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de alge mene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzus ter en tante r /a/mie Garnrnee-^aiufinxui Vlissingen: Familie Hoiting-Commee Goes: Mevrouw Hoogerhoud-Commee Katwijk: Familie Hout-Commee Middelburg: Lenie Saija-Commee (f) John Saija (f) Neven en nichten Geheel onverwachts is overleden onze nicht (c/a/mu> Gom/nee(ancf/itan Veel herinneringen blijven Er komen geen nieuwe bij Haar gezelligheid zullen we missen Verdrietig nu je er niet meer bent George en Jennie de Bleijser - de Kok Herinner mij in de stralende zon toen ik alles nog kon. Verdrietig en met een gevoel van groot gemis, maar met een dankbare herinnering voor alles wat zij voor ons is geweest, omringd door hen die haar dierbaar waren, is zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve zorgzame ma en oma Koos Dooms-Scheele weduwe van Ko Dooms 27-05-1931 Othene r 19-03-2007 Terneuzen Bergambacht: Jan en Leijntje Dooms-Dooms Adriaan Stephan en Fiona Sluiskil: Ans en Piet van Puyvelde-Dooms IJzendijke: Els en Lesley van Houte-Dooms Terneuzen, 19 maart 2007 Corr.adres: Drostlaan 12,4541 ER Sluiskil De crematieplechtigheid, waarbij wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 24 maart om 11.00 uur in het crema torium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 C, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Geprezen zij Adonai, .en zo is de geest van Adriaan Dommisse echtgenoot van Catharina Cornelia van Dannne 7 juni 1929 f 19 maart 2007 tot zijn Schepper wedergekeerd. Goes: C.C. Dommisse-van Damme Goes: Desiree en Jacky Danielle en Marijn Angelique en Sjoerd Samanta Arnemuiden: Karin en Wim Vanessa, Dennis Goes: Bas Jordi Goes: Hannie en Edwin Claudia, Bryan Perzikstraat 15 4462 EE Goes Adrie heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de me dische wetenschap en is overgebracht naar het Universitair Medisch Centrum Rotterdam "Erasmus". Een herdenkingsdienst aan zijn leven zal plaatsvinden op zaterdag 24 maart om 10.30 uur in Hervormd Wijkcen trum "De Hoogte", Populierenstraat 29 te Goes. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in "De Hoogte". Han Het was een eer om je te hebben gekend! Bedankt voor je eerlijke vriendschap! Piet en Rie de Ruijter Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Han Tuinman Han heeft als provincievertegenwoordiger in het gebrui kersplatform GBKN Zeeland gedurende vele jaren een bij zonder waardevolle bijdrage geleverd aan de totstandko ming van de Grootschalige Basiskaart in Zeeland Met waardering denken we terug aan de prettige en inspire rende manier waarop hij altijd zijn rol heeft vervuld Bestuur en Platform GBKN Zeeland Ons bereikte het droevige bericht dat Han Tuinman is overleden. Han, we zullen je persoonlijke inbreng en betrokkenheid binnen onze vereniging erg missen. Wij wensen Boukje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leden en bestuur van Tennisvereniging Dauwendaele te Middelburg. Met droefheid vernamen wij het onverwachte overlijden van de (schoon)moeder van onze collega's Dick en Corrien /(fto(C/. Gom/neeandinait Wij wensen Dick, Corrien en de verdere familie heel veel sterkte toe. Collega's Autobedrijf Van Strien Goes Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man... Na een leven waarin zowel vreugde als verdriet zijn deel werd, is vredig gestorven Jetze Johannes Tuin Groningen, 12 mei 1933 t Koudekerke, 19 maart 2007 Peter Johan en Renata Jan en Diny Lody en Evelien en kleinkinderen Correspondentieadres: J. Tuin Breewaterstraat 4 4381 JX Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 23 maart om 13.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Vlissingen. Degenen die afscheid willen nemen worden om 13.30 uur verwacht. Onze dank gaat uil naar het personeel van De Schakel voor de liefdevolle verzorging en Vera de Groot voor haar trouwe bezoeken. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager, oom en neef Marinus facob Steur e. v. J. B. Steur-Prins Noordwelle: J. Steur Renesse: Bertie Steur Renesse: W. Steur (in herinnering) T. Steur-Stuyts Haamstede: familie Smallegange-Ribbens Noordwelle, 18 maart 2007 Heden overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante J. de Witte-van Eijzeren L.F. van Maelsaeke-van Eijzeren J. van Welsum-van Eijzeren Z. Koene Nichten en neven Koudekerke/Domburg, 19 maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28