24 I Dinsdag 20 maart 2007 PZC sd Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 076.5 312 550 Fax 076.5 312 340 E-mail familieberichten@pzc.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze goede collega Hans Huizen Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Medewerkers en directie Mtax Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Na cel na cel te zijn gesloopt en altijd nog te hebben gehoopt, was er uiteindelijk niet te kiezen tussen winnen of verliezen. De kaarten zijn nu uitgedeeld, en mijn troeven helaas uitgespeeld. Daarom, lieve mensen, een laatste groet, dank voor alles, het ga u goed. Han Niet onverwacht, maar veel te vroeg is mijn lieve Han en onze allerliefste papa en opa overleden. We leven verder met warme herinneringen aan zijn krachtige persoonlijkheid, humor, behulpzaamheid en wijs- heid. Han Tuinman 21 januari 1947 18 maart 2007 Lieve Han, lieve papa, Het gemis is enorm maar jouw optimistische levenshouding blijft ons altijd inspireren. Boukje Tuinman-Geleijnse Marijke en Ab Smit-Tuinman Anouk en Marit Annette en Edwin Aertssen-Tuinman Stephan, Meike en Rozan I Buitenhovelaan 193, 4337 HL Middelburg Vrijdag 23 maart is er van 13.00 - 13.45 uur gelegenheid om afscheid van Han te nemen in de protestantse kerk 5 'De Hoeksteen', Roozenburglaan 22 te Middelburg. Hier vindt om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaats. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Han wordt gecremeerd, hij wenst geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het j overlijden van Han Tuinman Han deed de meeste dingen in zijn leven met de precisie van de landmeter: graag trok hij rechte lijnen. Maar in het brid- I gespel kon hij zijn uren laten krullen. Dan gaf hij zich over aan dit spel - én zijn entourage - met het enthousiasme en jj de bevlogenheid van de echte liefhebber. Samen met zijn vrouw Boukje was Han veel jaren lang lid van onze bridgevereniging. In de laatste jaren was hij daar naast lid van de Technische Commissie en de 'eerste man' van ons Valkenisse Toernooi. Wij wensen zijn gezin de sterkte toe die ze nu zo nodig hebben. Bridgeclub Valkenisse Koudekerke Jasper Zuijdervliet, voorzitter Marijke de Jong, secretaris I Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een langdurig ziekbed, op 70-jarige leeftijd van ons is heengegaan, onze lieve vader, schoonvader, opa en levensmaatje Jacobus Buijze weduwnaar van Aagje de Smet Evergem: Rineke Cabeke-Buijze Stefaan Cabeke Stefan en Martine Angelique Natalie Terneuzen: Jan Buijze Marian Buijze-ten Kate Ingrid Berry Melanie Stephanie Ronny Graauw: Tineke Vos-Buijze Paul Vos Dion Roy Axel: Wim Buijze Willeke Buijze-Veer Cynthia Kimberly Graauw: Nelly de Koster-Buijze Wim de Koster Jaimy Rosalia Terneuzen: Jo Leenman 17 maart 2007 Oostelijk Bolwerk 514 4531 GV Terneuzen De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 22 maart om 15.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar artsen en verplegend personeel van afd. A2 van ziekenhuis Zorgsaam, locatie De Honte. Met grote bewondering voor zijn kracht en moed moeten J I wij nu afscheid nemen van onze geliefde zwager en oom Han Tuinman Wij herinneren ons Han als een uniek en warm persoon. Betsy Bolkenbaas-Geleijnse Piet Bolkenbaas Govcrt Geleijnsc Marijke.Geleijnse-Meerman Neven en nichten Met verdriet geef ik kennis, dat een lieve, altijd behulpzame 1 vriend is overleden. Han Tuinman echtgenoot van Boukje Geleijnse 60 jaar oud. De HEERE vertrooste Boukje, kinderen en kleinkinderen. I Middelburg, Mevr. J.C. Hoek Han, I Veel herinneringen blijven, 1 Maar er komen geen nieuwe bij. I Blij dat we je hebben gekend, I Bedroefd nu je er niet meer bent. Janny en Johan Dag buurman Han, Fijn dat we jarenlang jouw buren mochten zijn. Bedankt voor alles. Jan Mariet, Maarten, Martijn en Iris Middelburg, 19 maart 2007 I Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden I van Han Tuinman 1 lan is ruim dertig jaar werkzaam geweest bij de Provincie Zeeland waarvan de laatste 10 jaar als seniormedewerker landmeten en kartografie bij de directie Infrastructuur cn Vervoer van dc Provincie Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zich heelt ingezet voor dc Provincie Zeeland. Wij zullen ons Han herinneren als een sociaal betrokken mens. Wij hebben grote bewondering voor zijn positieve instelling die hij ook tijdens zijn ziekte niet verloren heeft. Onze deelneming gaat uit naar Boukje, zijn kinderen en kleinkinderen. Directie en medewerkers Directie Infrastructuur en Vervoer Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de heer J. Tuinman De heer Tuinman is van 1 september 1975 tot 1 december 2005 werkzaam geweest bij de Provincie Zeeland, waarvan de laatste tien jaar in de functie seniormedewerker landme ten en kartografie. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zich heeft ingezet voor de Provincie Zeeland. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. K.M.H. Peijs, voorzitter mr.drs. L.J.M. Verduit, provinciesecretaris Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Cor Kooman zeer gewaardeerd lid en mede-oprichter van het strao-comité Burgh-Haamstede strao-comité Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede, 15 maart 2007 vf JP 1" msMm tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 98