Zoek, Vind... ©fHensenif .nl Een bekende overleden? uw regio! 28 I Dinsdag 20 maart 2007 PZC be Om je heengaan treuren wij, om watje was zijn we je dankbaar. Mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa is rustig ingeslapen Adriaan Cornelis Blok Wolphaartsdijk, 7 juni 1921 "f Goes, 18 maart 2007 in de leeftijd van 85 jaar Wolphaartsdijk: N. Blok - van der Weele Schore: Francien in 't Anker - Blok Kees in 't Anker Willem en Jessica, Jasper Elles en Taco, Maartje, Gijs Wolphaartsdijk: Jan Blok Marjan Blok - de Blaeij Aletta en Florian Emma Kruiningen: Annemarie Mosselman - Blok Ad Mosselman Arjen en Mirjam Koen en Lizzy Marieke Oostkerkestraat 26, 4471 BB Wolphaartsdijk Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 23 maart om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Ma afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangstkamer van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van "Ter Valcke" voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Familie Blok Bedroefd zijn we door het overlijden van mijn geliefde broer en onze oom Adriaan Cornelis Blok A.C. Noteboom-Blok Meven en nichten Wolphaartsdijk, 18 maart 2007 Verdrietig melden wij u dat na een moeilijke laatste levensperiode is overleden onze zeer gewaardeerde zwager en oom Adrie C. Blok echtgenoot van Nellie van der Weele Rinus "f en Saar van der Weele-Sinke t Kees en Koos van der Weele-van Iwaarden Riek en Ko Dees-van der Weele en hun kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve oom Adrie Blok Na vele jaren van vriendschap, samenwerking en behulpzaamheid zullen we hem zo blijven herinneren. We wensen tante Nellie en de kinderen veel sterkte. Pieten Ina Peter en Marja Jan en Daphne Wolphaartsdijk, 18 maart 2007 Bedroefd, maar dankbaar wat hij voor ons heeft bete kend, is na een jarenlange vriendschap overleden Adriaan Cornelis Blok Wolphaartsdijk: Corrie en Bram Flikweert Enige en algemene kennisgeving Herinner mij niet in sombere dagen herinner mij in de stralende zon herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en oude oma Eliza Maria Sophia Hiel-de Waal weduwe van Joseph Désiré Hiel Ossenisse, 17 mei 1908 t Hulst, 17 maart 2007 Aalsmeer: E.Hiel Kloosterzande: H.Hiel H.Hiel-de Bruycker Hulst: M.J. Volleman-Hiel G. Volleman f Paul en Carla, Katrien, Anouk, Carolien Werner en Ineke Walter St. Jansteen: G. Hiel Stephan en Esther, Thierry. Iza, Evi Michielen Yolanda, Phéline. Een woord van dank aan de thuiszorg, dr. Ter Burgen afdeling Elzeboom van 'de Blaauwe Hoeve' voorde goede zorgen aan haar besteed. Correspondentieadres: H. Hiel Hulsterweg 6 d, 4587 EC Kloosterzande U kunt afscheid nemen van onze moeder in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 21 maart van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 22 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus te Kloosterzande, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het cremato rium te Terneuzen, Bellamystraat 28 c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Iedere dag een beetje, steeds meer leverde je in. Je wereld werd steeds kleiner, wij pasten er bijna niet meer in. Zoveel vragen, zonder antwoord, wat ging er allemaal in je om. Steeds proberen alles te begrijpen, en steeds weer af\>ragen: Waarom Na een moeilijke laatste levensperiode is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Cornelis Wakkee Cor 17 mei 1917 19 maart 2007 weduwnaar van Aaltje de Groot t 1983 eerder weduwnaar van Maria van Aartsen 11951 Peter Frans en Hanneke Marlies en Adem Jolien en Ronald Zorgcentrum De Sterrenlanden, Minnaertweg 4, Dordrecht Correspondentie naai': Grote Hond-ring 43, 3328 HH Dordrecht Donderdag 22 maart is er van 14.00 tot 14.30 uur gelegen heid tot condoleren en afscheid nemen in de Wilhelmina- zaal van Het Uitvaartcentrum van Dordrecht en Omstre ken, Nassauweg 190 te Dordrecht. Aansluitend willen wij hem om 15.00 uur, samen met u, ge denken in de aula van crematorium Essenhof, Nassauweg 200 te Dordrecht, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop ontmoeten wij elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Jji mi«t 20-03-2002 20-03-2007 Lieve Sven Het is alweer 5 jaar geleden Dat je bij ons kwam en ons weer verliet Maar één ding is zeker Je vergeten doen we zeker niet Papa Mama en je zusje Quinty TlWilRfMrai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 94