ger. Zien we bij grote mensen veel bleke kleu ren en veel grijs en zwart, voor de kleintjes is het veel groen, blauw, oranje en roze. Wit blijft een echte babykleur. Worden de baby's wat groter dan komt het echte volwassen werk om de hoek kijken. Een baby in een colbertje, dat was een jaar of tien geleden toch echt ondenkbaar. Maar, nu is het superhip. Ook een overhemd met spencer is er voor de allerkleinsten en minispijkerbroekjes en rokjes zijn er in overvloed. En wat te den ken van een stoere ruitjesbloes, net als papa of een jurk/tuniek met een broek of legging eron der net als mama? rokjes, sweaters, trenchcoats en meer van dat soort grote mensen kledij. Oranje is dé kleur die zorgt voor een vrolijke noot tussen het vrij sombere kleurenbeeld van deze zo mer. Ook legergroen is het helemaal. Verder is het veel grijs wat de klok slaat, net als bij de vol wassen mode. De streep is favoriet. Dwars en dik bij de vel casual rugbyshirts die we deze zomer gaan zien of dun en fijn bij het wat formelere werk. Een kind moet natuurlijk wel kind blijven. Daarom zitten er veel speelse elementen in de nieuwe kin derkleding. Het zit hem echt in de details. Grappi ge of juist hele lieve teksten of opdrukken, applica ties en emblemen, ruches en strikjes en veel prak tische zakken. De stoffen zijn over het algemeen natuurlijk en 'ravotproofDe accessoires zijn daar entegen weer best volwassen. Hippe sjaaltjes (ook voor jongens), stoere petten en hoedjes, dunne stropdasjes, grote zonnebrillen en tassen. Camoufïagepnnt Bij de grote kinderen is het helemaal volwas senheid troef. Blazertjes, getailleerde bloesjes (met pofmouwen en/of ruches), leggings en stoere jacks. De camouflageprint is weer hele maal terug en grote bloemen doen het goed voor zowel jongens als meisjes. Qua inspiratie lijken de jaren vijftig en de Ame rikaanse collegecampus model te hebben ge staan. We zien veel polo's, rugbyshirts, wijde Online: Extra foto's en weblinks

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 81