Clean en chic Teeny, weeny Even een andere 'ik' 20 Van schets tot model 23 Baboes Meer mode online Passend Alles in de wereld van modellen, cat walks en ontwerpers lijkt gericht op glamour en extravaganza. Een snelle wereld, waarin de gezichten en namen elkaar afwisselen als de seizoenen. Met hooguit een handvol stijliconen als con stante factor. Natuurlijk is dit maar een stukje van het totaalplaatje. Want ont werpen vraagt meer dan inspiratie. Het vergt ook doorzettingsvermogen, voor uit denken én -werken. In dit Mode Magazine laat ontwerpster Rianne de Witte ons meekijken hoe dat proces bij haar verloopt. Van inspiratie naar kant-en-klaar design. En 'coming man' Percy Irausquin betuigt zijn liefde voor wat hij doet en wat hij maakt De coverreportage over pruiken laat zien dat snelle gedaanteverwisselingen ook wel degelijk bij het modebeeld ho ren. Of: hoe een andere haardracht en een pittige voorjaarsmake-up van een sportieve blondine zo een venijnige feeks maken. Gelukkig hebben we Karin Kuijpers om de aanhoudende jacht naar passen de uitdossingen te relativeren. En on ze columniste stelt meteen de vraag die de vroege zonzoeker bezighoudt: waar kan ik m'n shotje zomertextiel halen als het hier nog winter is? Online Special Ontdek de extra's! Ga naar ■jt de website van deze krant en klik op de rubriek Mode: IW - Hoe was uw HW modebeeld in de jaren zestig? Of de jaren tachtig? Hoe zag uw rock-'n-rolljeugd er uit? Of uw flowerpowertijd? De jaren tachtig-discotijd? Ga naar onze site, laat uw foto's achter of bekijk inzendingen van andere lezers. - Maak van Baboes uw eigen droommodel. - De 50 beste websites Het internet biedt voor elke smaak wel wat. De redactie heeft de 50 beste Mode-websites geselecteerd. - Doe mee aan de Mode-prijsvraag Test uw kennis van mode door de jaren heen en win één van de fraaie hoofdprijzen. COLOFON Artwork: Jonh van der Most Vormgeving: Angela van Eek Beeldbewerking: Fabiënne de Lange Coördinatie: Herbert Kats Sober maar vrouwelijk Vrolijke badmode Pruiken om mee te spelen Ontwerpen: stap voor stap Model zonder nukken En verder 11 COLUMN 18 XTREME Oe koffer van Dr. Livingstone Waanzinnige zonnebrillen Nagels van 7,51 meter Echte mannen mixen Alena: van folklore naar engeltjes Shorts met malaria Irausquin houdt van Percy Nepjuwelen zijn razend populair Kinderen als miniatuur-volwassenen 26 TRENDS XTREME ONTWERPEN 35 GLAMOURIZE 36 TRENDS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 47