Familieberichten 26 I Dinsdag 20 maart 2007 PZC Zijn werk zijn kracht zijn interesse voor het leven. Zijn moed zo sterk hij heeft er alles voor gegeven. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat onverwacht is overleden mijn levenspartner, onze lieve opa, broer, zwager en oom Firmin Emiel Josephine Boon (opa Firmin) Watervliet (B), 19 januari 1935 t Middelburg, 19 maart 2007 Vlissingen: Middelburg: Nel Richard en Carin Middelburg: Marijke en Erik Jeffrey, Cindel Middelburg: Richard en Elina MariskaAlex Ko Quinten en Marlies Middelburg: Biggekerke: Soignies (B): Linkebeek (B): Perwez (B): Roger en Gossee Astrid en René Herman en Cammielle Neven en nichten Wij willen al het personeel en vrijwilligers van Zorgstroom, zorgcentrum Buitenrust en verpleeghuis 't Gasthuis harte lijk danken voor de goede zorgen. 4335 NH Middelburg Westerscheldestraat 235 De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 24 maart om 12:15 uur in het uitvaartcentrum h. jobse, Bach- weg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaande is er van 12.00 tot 12.15 uur gele genheid tot afscheid nemen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd centrum. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve en dierbare moeder en oma Henderika Aletta Heika Romeijn-Lula Riekje 23 februari 1933 t 17 maart 2007 Nieuwveen, Koos Romeijn Erika Segers Maks Job Correspondentieadres: J.|. Romeijn Meeuwenveld 16 2441 BE Nieuwveen De afscheidsbijeenkomst zal donderdag 22 maart om 11.00 uur worden gehouden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na hel afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ont moetingsruimte van het crematorium. Heden nam de Heere, na een ernstige ziekte, uit ons midden weg onze lieve mevrouw Bergwerff Vele jaren hebben wij vriendschap van haar mogen ont vangen. Wij wensen meneer Leen veel sterkte voor nu en in de toe komst. Arnemuiden: Ina de Nooijer Jo en Lieven Oreel Cathrien en Aart Marteijn Ik zal u niet begeven, en zal u niet verlaten. Jozua 1:5b Vol verdriet om de leegte die zij achterlaat, maar ook vol goede herinneringen aan alles wat zij voor ons heeft bete kend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder en oma fans de Witte-van Eijzeren weduwe van Antheunis de Witte eerder weduwe van Adriaan Boogaard in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: Wim Boogaard en Janneke Visser Arjen en Esther Ellen en Sjacco Bram, Niek, Erwin Johanneke en Jan-Willem Oost-Souburg: Piet en Tiny Boogaard-Locht Jeroen Marlijn en Claudia llze, Lars, Yoni Middelburg: Adri en Sari Boogaard-Brouwer Joke en Kees Wilco en Annelies Seth, Loïs Adrian en Carla Anneke en Timon Biggekerke: Jan en Marian Boogaard-Rottier Dennis en Marjolijn Angelique Vlissingen: Joke de Witte en Karei Verdurmen Judith en Jack Moos, Chris Suzan 19 maart 2007 Briandlaan 2, Kamer 42,4334 AT Middelburg Correspondentieadres: A. Boogaard, Diamant 20,4337 MD Middelburg Donderdag 22 maart is er gelegenheid tot condoleren in Verzorgingshuis Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg van 19.30 tot 20.00 uur. Vrijdag 23 maart zal D.V. een rouwdienst gehouden wor den in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen om 13.15 uur. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de Marnixkerk. geen bloemen. Wat de toekomst krengen moge mij geleidt des Heren hand Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemer Dina Reijnierse-van der Heijden weduwe van Pieter Reijnierse Koudekerke Middelburg 12 februari 1924 18 maart 2007 Leny en Ben Mathijs en Gerbricli Micbiel en Fanna Maarten en Janneke Willem en Mechgelien Gudrun en Jan Willem Mirjam en Bregt Lennart Peter en José Manon Rosanne Mark Emily Correspondent] Will em Reijniers Onze moeder en U kunt afscheid 17.00 tot 19-00 uur. Wij willen onze moeder en oma herdenken tijj ens een dien st- in de Oostkerk te Middelburg op donderdag 22 maart om 12.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude LI avendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. 33, 4371 MX Kom is thuis op de Nadorstweg 23. haar nemen op woensdag 21 maart van Bedroefd geven wij u kennis dat van ons geliefde zuster en schoonzuster Dina Reijnierse - v.ci. Heijden Koudekerke: J. v.d. Voorde - v ,d. Heijden A. v.d. Heijden L. v.d. Heijden - Brasser 1 v.d. Heijden - de Pagter M. v.d. Heijden Koudekerke, 18 maart 2007 Met droefheid geven we u kennis van het overlijden van onze lieve kegelvriendin mevrouw R. Romeijn-Lula Zij was sinds 1980 een actief en enthousiast lid van onze club. We zullen haar erg missen. Bestuur en leden T.O.G. Zierikzee, 17 maart 2007. Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze schoonzuster Jans van Eijzeren echtgenote van onze overleden broer en zwager Toon de Witte Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen sterkte toe. Familie de Witte Wij hebben afscheid moeten nemen van onze lieve, hartelijke schoonzus Dien van der Heijden weduwe van Piet Reij nierse Serooskerke: Bep Reijnierse-Verstraate Kruiningen: Corrie Reijnierse-LIaas Goes:Ko en Matty Reijnierse Kloetinge:Tanny de J onge-Rei j nierse Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Marinus Jacob Steur echtgenoot van Jogchemina Berendina Prins op de leeftijd van 82 jaar. Noordwelle: J.B. Steur-Prins Gean Huttinga-Steur Bé Huttinga Dennis en Eveline Marco Middelburg: Kees Steur Elske Steur-van Hese Robert en Linda Anouk Jesper Tomas Noordwelle, 18 maart 2007 Correspondentieadi'es: Zuidwellewekken 6 4326 SH Noordwelle De dienst van Wooi'd en gebed voor familie en belangstel lenden zal gehouden woi'den vrijdag 23 maart om 13.30 uur in de Corncliuskerk aan de Dorpsring te Noordwelle, waarna de begi-afenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats te Noordwelle. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid de familie te condoleren. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze schoonzuster en tante Jans de Witte-van Eijzeren weduwe van A. de Witte eerder weduwe van A. Boogaard Kapelle: P. Boogaard F. Boogaard-Dingemanse Kruiningen: M. Boone-Boogaard L. Boone Brielle: N. Hoek van Dijke-Boogaard t I. Hoek van Dijke f St.-Laurens:Arendse-Boogaard A. Arendse t Neven en nichten Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Mevrouw Dien Reijnierse - van der Heijden Wij herinneren ons haar als e m hartelijke, vrolijke en gast- vrije vriendin en huurtgenote. fam. Baljeu fam. De Koster mevr. L. de Boks fam. De Nies fam. Breel mevr. S.W.C. Notehoom fam. Dekker fam. Pouwer fam. Donders fam. Verhage mevr. A. Grootjans fam. 1 en Voorde mevr. CJansen en mevr. 1Vis ser fam. Wensveen fam. D. Kasse fam. Wisse fam. P. Kasse fam. Van Wouwe fam. Kool fam. Zweistra Dankbaar voor de vriendschap en alles wat zij voor ons heeft betekend, nemen wij met verdriet afscheid van Dien Reijnierse Middelburg Rien 1 on-Geschiere 18 maart 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28