Televisie
mislukte verkiezingscampagne
„Ik moet twee rollen spelen. Ik moet vies terugdoen tegen Verhagen en
Staatsmanachtig tegen Balkenende. PvdA-leider Wouter Bos tijdens de verkiezingscampagne
PZC Maandag 19 maart 2007 4/
07.00 Teleshop 7: Ik
ben in balans! 08.00
RTL Nieuws 08.15 Te
leshop 7: Tel sell 08.45
RTL Nieuws 09.00 RTL
Z Nieuws 10.20 Neder
land onderweg 10.40
RTL Z Nieuws
06.15 The incredible
Hulk 07.00 Xiaolin
Showdown 07.30 Tele
6: Tel sell 08.30 It's all
relative 08.55 Tele 6:
Tel sell 09.55 Medisch
centrum 10.30 Neder
landers in ontwikke
ling 11.00 Tele 6: Tel
sell 12.10 Geboren
getogen 12.40 Reset.
14.00 The bold and
the beautiful 14.30 Res
et 16.30 The Cosby
show 17.00 The bold
and the beautiful 17.30
The flying doctors
06.00 Killer instinct
07.05 Raising Dad
07.35 Roseanne 08.05
Boo! 08.35 Tel Sell
09.10 Everwood 10.00
Tel Sell 10.30 Astro TV.
11.40 Phone Factory
12.40 Tel Sell 13.40 Ho
pe Faith 14.00
Phone Factory 14.40
Roseanne 15.15 Disney
Feest: 101 Dalmatians
15.45 King of the Hill
16.10 Phone Factory
16.50 Tyra 17.40 Ellen
VERONICA
07.25 Totally Spies
07.50 Lilo Stitch
08.10 Ernst, Bobbie en
de rest, Symfollies
09.05 Bob de Bouwer,
Wielen van de bus,
Koala Broertjes, Trac
tor Tom 10.55 Pecola
11.06 Hamtaro 11.40
De Drieling 12.05 Total
ly Spies 12.30 Atomic
Betty 12.55 De Tofu's
13.18 Captain Flamin
go 13.40 Jacob Dubbel
14.05 Oban star racers
14.26 Galactic football
14.55 Pokemon 15.15
Yin Yang Yo 15.40 Ato
mic Betty16.03 Carl 2
16.26 Team Galaxy
16.49 Shuriken school
17.10 Lilo Stitch
17.35 Totally Spies
OVERIGE
06.00 Homeshopping
09.00 Lotte 09.35 Inter
actieve dag televisie
09.45 Interactieve och
tend televisie 10.20 De
Gouden Kooi 10.55
Tijd voor tien 11.50 In
teractieve dag televisie
12.00 Live Shop 14.05
Life with Bonnie 14.30
Postcode Loterij: Deal
or no deal 15.15 Inter
actieve middag televi
sie 16.05 Tijd voor tien
17.00 Life with Bonnie
17.25 De leukste thuis-
video's
O
o
18.00 The A-Team, ac
tieserie
18.55 Law order,
misdaadserie
18.00 The flying doc
tors, doktersse
rie
18.25 Medisch cen
trum, realityse-
18.10 Judging Amy,
dramaserie
18.0& Spin city, come
dyserie
18.30 The Drew Carey
show, comedyse-
18.00 De leukste thuis-
video's
18.25 Het weer
18.30 Lotte
21.25 Julia's tango, Ne- 21.30 Criminal minds,
derlandse dra- Amerikaanse
maserie misdaadserie
00.29 Teleshop 7 00.20 Line of fire
00.30 Ik ben in balans! 01.10 Nachtprogram-
00.45 Nachtlounge mering: Reset
03.00 The hotspot 04.00 Nachtprogram
mering: Hart
van Nederland -
Late editie
00.55 Nachtprogram
mering: Relax
TV
00.25 Poker European
Open
02.15 Nachtprogram
mering: Late
night
05.15 Hart van Neder
land
00.35 Interactief spel-
programma: Ga-
meWorld
00.45 De Gouden
Kooi
01.15 GameWorld
03.30 Hour of control
Het gaat van kwaad tot erger. Bos
is zich er bewust van, maar het
lukt hem niet er verandering in te
brengen. „Ik zie mezelf veel fouten
maken, en daardoor ga ik nog
meer aan mezelf twijfelen", analy
seert hij in een van de gesproken
dagboeken die hij op verzoek van
de documentairemakers heeft bij
gehouden. Naar buiten toe pro
beert Bos de moed erin te hou
den. In werkelijkheid is de totale
ontluistering nabij. Vlak voor het
laatste lijsttrekkersdebat van de
verkiezingscampagne zitten Bos
en een paar adviseurs maar wat bij
elkaar, zonder veel te zeggen. „Ie
mand nog een briljante gedachte?"
informeert Bos. Hij stuit op een
verslagen stilte.
De Wouter Tapes, deel 1. Vanavond, Ned.
2, 20.55 uur. Volgende week deel 2.
00
o
19.50 De Pfaffs, Bel
19.00 Hart van Neder
19.05 Extreme home
19.00 Funny videos,
19.00 De bruiloft van
gische docusoap
land - Vroege
makeover, klus-
thuisvideos
Annegriet en
editie
programma
19.30 Enterprise, Ame
Ruurd
IO
19.25 Shownieuws
rikaanse sf-serie
19.30 De Gouden
Kooi, realityse-
rie
O
O
20.30 Dancing on ice,
20.30 Die another day,
20.00 Will Grace, co- 20.30 De ultieme 10:
20.00 Postcode Lote
ijsdanswedstrijd
actie met Pierce
medyserie Spectaculaire
rij: Deal or no
Brosnan en Hal
20.30 Grey's anatomy, reddingen
deal, spelshow
le Berry
dramaserie
20.30 Just the two of
us, zangduel
met bekende
Nederlanders
22.00 De politie op je
22.30 Hart van Neder
22.20
Evelien, drama
22.30 Payback, Actie
22.30 De Wedstrijden,
hielen!, reporta
land - Late edi
serie
met Mel Gibson
de wedstrijden
geserie
tie
22.50
Evelien, drama
in de Bundesli-
22.30 Voetbal insite,
22.45 Piets weerbe
serie
ga, Serie A. Pri-
discussiepro
richt
mera Division
gramma
22.55 Die another day,
vervolg
en Schotse Pre
mier League
23.30 European Poker
23.25 Shownieuws
23.30
Will Grace, co
23.30 Het weer
Tour Copenha
23.50 The Force: Be
medyserie
23.35 Zendtijd voor
gen, verslag van
hind the line, do
23.55
Tyra
NOX: Compila
het pokertoer-
cumentaire over
tie
nooi
de politie van
West-Australië
IO
O
b
o
IO
IO
IO
b
O
IO
Ui
n
Wouter Bos houdt een toespraak tijdens de start van de PvdA-verkiezings-
campagne op de markt in Rotterdam. foto Phil Nijhuis/GPD
Omroep
09.00 Tekst-tv. 18.00
NOS-Journaal. 18.23 Omroep
Zeeland nieuws. 18.44 Op
noppen klompen. 18.50 Em-
maus-gangers.19.08 Omroep
Zeeland nieuws. Herh. 19.29
Op noppen klompen. 19.35
Emmaus-gangers. 19.52 Re-
gioNed. 20.02 Omroep Zee
land nieuws. 20.23 Op nop
pen klompen. 20.30 Em
maus-gangers. 20.47 Re-
gioNed. 20.56 Rondje Zee
land. 21.00-09.00 Herhalingen
België 1
9.00 Donna op één. 12.00 Ein
de. 12.10 De rode loper.
12.35 Blokken. 13.00 Het jour
naal. 13.30 Het weer. 13.35
Man bijt hond. 14.00 Dogs
with jobs. 14.25 Thuis. 14.50
Sue Thomas: F.B. Eye. 15.35
De drie wijzen. 16.20 Return
to Tuscany. 16.50 Clips. 17.05
Vrolijk Vlaanderen. 17.35 Bu
ren (Neighbours). 18.00 Het
journaal. 18.10 De rode loper.
18.30 Blokken. 19.00 Het jour
naal. 19.40 Man bijt hond.
20.05 Het weer. 20.10 Thuis.
20.40 0032. 21.30 Emma.
21.55 De laatste show. 22.45
Het journaal laat. 23.06 KE-
NO-uitslagen. 23.07 Het weer.
23.10 Studio 1.23.40 Dero
de loper. 0.00 Man bijt hond.
0.25 Doorlopende herhalin
gen van journaal laat en weer.
België 2
8.55 CANVAS 8.55 De zeven
de dag. 9.55 Winterbeelden.
12.00 Einde.KETNET 15.30
Bumba. 15.35 Draakje. 15.40
De Fimbels. 16.00 Bob de bou
wer. 16.10 Charlie Sr Lola.
16.25 Samson Sr Gert. 16.50
De Reddertjes in het Disney
festival. 17.15 Miss BG. 17.30
Smos. 17.45 De drie vrienden
en Jerry. 17.55 Go IV. 18.05
Karrewiet. 18.15 Spring. 18.30
En daarmee basta! 18.45
6Tien. 19.10 Degrassi: The
next generation. 19.35 The
Sleepover Club. 20.00 CAN
VAS 20.00 Terzake. 20.45 Lux.
20.50 Belga sport. 21.45 De
rechters. 22.15 Between the
sheets. 23.05 The fast show.
23.35 Morgen beter. 0.10
Moslima's. 0.45 Doorlopende
herhaling van Terzake.
Duitsland 1
9.05 Rote Rosen. 9.55
ARD-Wetterschau. 10.00 Ta-
gesschau. 10.03 Das Frühlings-
fest der Volksmusik. 12.00 Ta-
gesschau urn zwölf. 12.15
ARD-Buffet. 13.00 ARD-Mit-
tagsmagazin. 14.00 Ta-
gesschau. 14.10 Rote Rosen.
15.00 Tagesschau. 15.10
Sturm der Liebe. 16.00 Ta
gesschau. 16.10 Elefant, Tiger
Sr Co. 17.00 Tagesschau urn fü-
nf. 17.15 Brisant. ^^Ta
gesschau. 17.55 ARD vor acht.
18.00 ARD vor acht. 19.50
Das Wetter im Ersten. 19.55
Börse im Ersten. 20.00 Ta
gesschau. 20.15 Erlebnis Erde:
Planet Erde (Planet earth).
21.00 Tschüss Öl, Ciao Gas!
21.45 Report Mainz. 22.15
Tagesthemen. 22.43 Das Wet
ter im Ersten. 22.45 Beck-
mann. 0.10 Nachtmagazin.
0.30 Dittsche - Das wirklich
wahre Leben. 1.00 Die Kaktus-
blüte
Duitsland 2
9.00 Tagesschau. 9.05 Volle
Kanne - Service taglich. 10.30
Wege zum Glück. 11.15 Reich
und Schön (The bold and the
beautiful). 12.00 Tagesschau
um zwölf. 12.15 Drehscheibe
Deutschland. 13.00 ARD-Mit-
tagsmagazin. 14.00 Heute - in
Deutschland. 14.15 Unsere
Farm in Afrika. 15.00 Heute -
Sport. 15.15 Ruhrpott-Schnau-
zen. 16.00 Heute - in Europa.
16.15 Wege zum Glück.
17.00 Heute - Wetter. 17.15
Hallo deutschland. 17.45 Leu
te heute. 18.00 SOKO 5113.
19.00 Heute. 19.20 Weerbe
richt. 19.25 WISO. 20.15 Oh-
ne einander. 21.45 Heute-jour-
nal. 22.12 Weerbericht. 22.15
Ihr letzter Coup (Ni pour, ni
contre). 0.00 Heute nacht.
0.15 Aspekte extra: Martin
Walser wird 80. 0.30 A Zulu
love letter.
BBC 1
10.15 Don't get done, get
Dom. 11.00 Escape to the
country. 11.55 Nieuws en
weerbericht. 12.00 To buy or
not to buy. 12.30 Car booty.
13.10 Nieuws en weerbericht.
13.15 Cash in the attic. 14.00
Nieuws en weerbericht. 14.30
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 14.40 Neigh
bours. 15.05 Doctors. 15.35
Diagnosis murder. 16.20
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 16.25 Maya and
Miguel. 16.45 The Likeaballs.
17.00 Whizz whizz bang bang.
17.30 The slammer. 18.00
Best of friends: Sports relief
special. 18.30 Newsround.
18.35 Neighbours. 19.00
Nieuws en weerbericht. 19.30
Regionaal nieuws. 20.00 Miss
ion Africa. 20.30 Holiday
2007. 21.00 EastEnders.
21.30 Panorama. 22.00 Whist-
leblower. 23.00 Nieuws, regio
naal nieuws en weerbericht.
23.35 Sleep clinic. 0.05
Cricket.
BBC 2
9.00 The Cramp Twins. 9.15
Chucklevision. 9.30 Come out
side. 9.45 Underground Ernie.
10.00 Boogie Beebies. 10.15
Higgledy house. 10.30 Big
cook little cook. 10.50 Doodle
Do. 11.10 Bill and Ben. 11.20
Charlie and Lola. 11.30
Watch. 11.45 Words and pic
tures. 12.00 Maths challenge.
12.15 Maths challenge. 12.30
Shakespeare: The animated ta
les. 13.00 The daily politics.
13.30 Working lunch. 14.00
What? Where? When? Why?
14.15 Something special.
14.30 Animal Park. 15.15 Esca
pe to the country. 16.15 Su-
do-Q. 16.45 Flog it! 17.30 Rea
dy steady cook. 18.00 Ready
steady cook. 18.15 Weakest
link. 19.00 Eggheads. 19.30 A
taste of my life. 20.00 The
trees that made Britain. 20.30
Nation on film. 21.00 Universi
ty challenge. 21.30 Return to
Lullingstone Castle. 22.00 Ana
tomy of a crime. 23.00 Ideal.
23.30 Newsnight. 0.20 Last
flight to Kuwait. 1.50 Tribes of
the Amazon.
Discovery
9.00 Hooked on fishing: Shal
low water sharks. 9.30 Rex
Hunt fishing adventures: Cro-
ker Island - Threadfin salmon.
10.00 Scrapheap challenge.
11.00 Extreme engineering:
Oil rigs. 12.00 How it's made.
12.30 How it's made. 13.00
Storm force: Hurricane. 14.00
FBI Files: Deadly heist. 15.00
Deadliest catch 16.00 Rides:
Fast forward fast back. 17.00
Hooked on fishing: Warm sal
mon in Chile. 17.30 Rex Hunt
fishing adventures 18.00 A
4x4 is born. 18.30 A 4x4 is
born. 19.00 How it's made.
20.00 American chopper: Le-
no bike. 21.00 Mythbusters
22.00 I shouldn't be alive Lost
in the snow. 23.00 Through
hell and high water. 23.30
Through hell and high water.
0.00 American casino. 1.00
FBI files: Stolen identity.
Nat.Geographic
12.00 National Geographic
Channel. 12.00 Dogs with
jobs: Jassel, Ingrid and Hogan.
12.30 Mad labs. 13.00 Hunter
hunted: Predators in paradise.
14.00 Megastructures: Ultima
te Vegas casino. 15.00 Earth
investigated: Stonehenge.
16.00 National Geographic Ju
nior. 16.00 Dogs with jobs: Ke-
no, Mentor and Prince. 16.30
Totally wild. 17.00 Hayden Tur
ner's wildlife challenge: Bats.
17.30 The snake wranglers:
From meerkats to mambas.
18.00 Secret bible: Knights
templar - Warriors of God.
19.00 Hunter hunted: Preda
tors in paradise. 20.00 Me
gastructures: Ultimate Vegas
casino. 21.00 Mad labs. 21.30
Genius of the Vikings: Raiders
by design. 22.30 Genius of
the Vikings: Victims of suc
cess. 23.30 Mad labs. 0.00 Se
cret bible: Knights templar -
Warriors of God. 1.00 Genius
of the Vikings: Raiders by de
sign. 2.00 Genius of the Vi
kings: Victims of success.
Eurosport
8.30 Curling. 10.00 Volleybal.
10.30 Schoonspringen 12.00
Curling. 15.00 Wielrennen.
16.00 Curling. 17.30 "Euro-
goals. 18.00 Eurogoals. 18.30
WATTS. 19.00 Curling 20.30
Kunstschaatsen. 22.00 Fight
club. 0.00 Eurogoals. 1.00 Eu
rosport buzz. 1.30 Einde.
TV 5
9.00 TV5monde I'info. 9.05
Cöté maison. 9.30 Le maïtre
des genies. 10.00 Nieuws.
10.15 Kiosque. 11.15 La cible.
12.00 TV5monde I'info. 12.05
Itinéraire d'un gourmet. 12.30
Rumeurs. 13.00 Belgisch
nieuws. 13.35 Des chiffres et
des lettres. 14.00 Nieuws.
14.30 La volière aux enfants.
16.15 Nieuws. 16.30 Le jour
nal de l'éco. 16.35 Questions
pour un champion. 17.00
TV5monde I'info. 17.05 Le
point. 18.00 Nieuws. 18.15
TV5monde, l'invité. 18.30 J'ai
vu tuer Ben Barka. 20.30 Frans
nieuws. 21.00 Avocats et asso
ciés. 21.50 Avocats et asso
ciés. 22.45 Zwitsers nieuws.
23.15 Le journal de l'éco.
23.20 Des racines et des ailes
I.00 Afrikaans nieuws.
CNN
9.00 Business international.
10.30 World sport. 11.00 Lar
ry King. 12.00 Business inter
national. 13.30 World sport.
14.00 World news Asia. 14.30
MainSail. 15.00 Your world to
day. 18.00 Your world today.
18.30 MainSail. 19.00 Your
world today. 19.30 World busi
ness today. 20.00 World news
Europe. 20.30 World business
today. 21.00 World news Euro
pe. 21.30 World sport. 22.00
Business international. 23.30
World sport. 0.00 CNN today.
MTV Europe
9.00 Why can't I be you? 9.30
Taildaters. 10.00 Breakfast
club MTV top 10.11.00 Top
11 at 11.12.00 Brand new.
12.30 Top 5 most wanted.
13.00 Top 25.15.00 6 Pack.
15.30 MTV Road rally. 16.00
The final fu. 16.30 The real
world: Austin. 17.00 Room rai
ders. 17.30 Dismissed. 18.00
Two-a-days. 18.30 My own.
19.00 All access. 20.00 Pimp
my ride UK. 20.30 Stankervi-
sion. 21.00 Yo momma. 21.25
Boiling points. 21.50 Made.
22.45 MTV Road rally: Kick
off. 23.10 WildBoyz. 23.35
Jackass. 0.00 Brand new.
TMF
8.00 Moviefacts. 8.10 Wakker
worden op TMF. 10.00 Movie-
facts. 10.10 De videotheek.
II.00 Eeuwige hits. 12.00 10
X Anouk. 13.00 Moviefacts.
13.10 De videotheek. 14.00
Moviefacts. 14.10 De vide
otheek. 15.00 30 minuten.
15.30 Interactive chart. 16.30
Reaction. 17.30 Valerio in de
sneeuw. 18.00 Moviefacts.
18.10 ClipKennis. 19.00 Kaf
of koren. 19.30 De vide
otheek. 20.00 Moviefacts.
20.10 Interactive chart. 21.00
30 minuten. 21.30 Shapeshif-
ters serveert. 22.00 Movie
facts. 22.10 TMF Pure. 0.00
Moviefacts. 0.10 Nachtdienst.