PZC Maandag 19 maart 2007 43
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Kloetinge-Bennekom
2-0, Nunspeet-SSV'65 3-1, Quick
Boys-WOG 3-1, Spakenburg-GVW 2-1,
Huizen-Hoek 0-2.
IJs'meervogels 19 13
4
2 43
47-18
Nunspeet
19 11
4
4 37
42-27
Quick Boys
19 10
5
4 35
38- 25
Spakenburg
19 10
5
4 35
32-21
Sparta N
19 10
3
6 33
41-27
GVW
19
9
4
6 31
35- 24
Hoek
19
8
7
4 31
39- 29
Ajax
19
5
9
5 24
25-28
Kloetinge
19
5
7
7 22
20- 28
Huizen
19
4
7
8 19
24-31
Bennekom
19
4
6
9 18
33-47
Geinoord
19
3
6
10 15
22- 43
WOG
19
3
5 11 14
18-34
SSV'65
19
0
4 15 4
15- 49
Eerste klasse C: LRC-WGZ 6-3, GJS-Nv
Sparta 4-1, Nw Lekkerland-Schelluinen
2-3, Roda Boys-Oostkapelle 1-1.
LRC
18 13
4
1 43
55-26
Nivo Sparta
17
11
4
2 37
46- 24
Rijsoord
17 10
4
3 34
23- 17
Roda Boys
18
9
6
3 33
27- 20
WGZ
17
7
5
5 26
31-22
GJS
18
7
5
6 26
31-29
Nw Lekkerl.
18
6
6
6 24
23-19
Schelluinen
18
6
3
9 21
25-35
Ach Veen
17
3
5
9 14
27-39
Meerkerk
18
4
2 12 14
27-39
Oostkapelle
18
3
4 11 13
19-37
Tern Boys
18
2
2 14 7*
17- 44
Tweede klasse E: Zwaluwe-GPC VI 1-1,
Arnemuiden-Heinenoord 1-1, AZW-Ril-
landia 2-0, Kapelle-Dinteloord 4-0, Thol
Boys-Zaamslag 3-6.
GPC VI
18 14
3
1 45
50- 14
Arnemuiden
18 13
4
1 43
50- 14
Heinenoord
18
7
9
2 30
36-27
Bruse Boys
18
6
7
5 25
31- 29
Zaamslag
18
7
4
7 25
35- 40
Zwaluwe
18
6
5
7 23
18-19
Kapelle
18
6
4
8 22
29-31
Dinteloord
18
6
4
8 22
26-31
AZW
18
4
7
7 19
19-32
Meeuwen
18
5
3 10 18
21-27
Thol Boys
18
4
5
9 17
34- 44
Rillandia
18
1
3
14 6
9-50
SPUI - De voetbalvereniging Spui is niet in het bezit van een overdekte zit- naar de ontmoeting. Het betekende dat ze bestand waren tegen de zon en
tribune. Voor de toeschouwers is dat geen enkel probleem, zo bleek afgelo- de maartse nuien. De derby eindigde in een 2-0-overwinning voor Spui.
pen zaterdag tijdens de derby tegen Cadzand. Met parasol en al trokken ze foto Wim Kooyman
Derde klasse A: Bevelanders-Dauwendae-
le 0-2, Veere-WHS 3-0, VCK-Duiveland
2-1.
18 12
8 10
8 10
Nieuwdorp
Serooskerke
Veere
Noad'67
Duiveland
Heinkenszand
Dauwend.
VCK
Krabbendijke
WHS
SKNWK
Beveland.
1 41
2 36
5 33
3 31
7 27
9 23
7 22*
7 19
9 19
8 18
4 10 16
4 12 10
43-11
33-17
49-21
24- 18
34-39
30-38
39-32
23- 28
23-45
24- 34
25- 29
10-45
FC Dauwendaele één punt in minde
ring
Vierde klasse A: Wolfaartsdijk-Arends-
kerke 3-3, Wemeldinge-DFS 0-2,
Spui-Cadzand 2-0, SVD-Col Boys 0-4,
MZVC-Borssele 1-3, Goes-Hoedekensker-
ke 0-6, Apollo-Nieuwland 4-1.
Col Boys 21-58 Nieuwland 21-27
Wolfaarts. 21-48 DFS 21-26
Apollo 20 44 Spui 21-26
Wemeldinge 21-36 SVD 21-26
Arendskerke 19-32 Borssele 21-21
H'kerke 21-29 Cadzand 20-9
MZVC 21-28 Goes 19-1
Vierde klasse B: Kruiningen-Brouwersha-
ven 3-1, Mevo-SPS 0-2, Smerdiek-ZPR
1-5, WIK-Chrislandia 0-2, Waarde-FSV
0-4, Yerseke-Vrederust 2-0, ZSC-Stavenis-
se 2-1
Yerseke 22-49 Chrislandia 21-25
ZPR 19-48 WIK 19-23
ZSC 21-45 SPS 20-22
FSV 20-43 Vrederust 20-18
Mevo 21-38 Brouwersh. 20-14
Kruiningen 21-37 Stavenisse 20-10
Smerdiek 21-34 Waarde 21 -7
RESERVES ZATERDAGVOETBAL
Reserve hoofdklasse: ASWH 2-Koz Boys
2 0-3, Oranje Wt 2-Sliedrecht 2 1-1, Rijs-
oord 2-Meerkerk 2 3-2, WGZ 2-Gr Lindt
2 2-1, Heerjansdam 2-Arnemuiden 2 0-2.
H'jansdam 2 15-30 Gr Lindt 2 16-20
ASWH 2 16-30 WGZ 2 15-19
Sliedrecht 2 17-25 Rijsoord 2 15-19
Arnem.2 16-24 Meerkerk 2 16-18
Koz Boys 2 16-22 Oranje Wt 2 16-11
Hoek 2 16-22
Reserve 1e klasse: WGZ 3-GPC 2 0-6,
Serooskerke 2-Sliedrecht 3 3-0, Tern
Boys 2-Oostkapelle 2 2-0, Heerjansdam
3-ASWH 3 2-6, De Zwerver 3-Rijsoord 3
afg.
ASWH 3 18-44 H'dam 3 18-25
GPC 2 18-32 Zwerver 2 17-24
Sliedrecht 3 18-31 Oostkap. 2 18-23
Rijsoord 3 17-28 Seroosk. 2 18-20
SSV 2 17-26 AZVV2 18-11
Tern Boys 2 18-26 WGZ 3 17-9
Reserve 2e klasse A: Meeuwen 2-Kloe-
tinge 3 2-2, Bruse Boys 2-Wemeldinge 2
BNO, Heinkenszand 2-Hoek 3 2-2.
Kapelle 2 18-41 Dauwend. 2 18-27
Zaamslag 2 18-38 Hoek 3 18-20
Veere 2 18-30 Yerseke 2 17-18
Meeuwen 2 17-29 Arnem. 3 18-18
Bruse Boys 2 17-28 H'zand 2 18-14
Kloetinge 3 18-27 Wemeld. 2 17-11
Reserve 2e klasse B: Duiveland 2-SPS 2
0-0, Klundert 2-Olympia 2 1-1, SKNWK
2-Kloetinge 4 1-0, Kogelvangers 2-Gun-
ners 2 5-1.
Zwaluwe 2 15-42 Gunners 2 16-18
Olympia 2 17-33 WHS 2 16-17
Drechtstr. 2 17-26 SKNWK 2 16-16
Kloetinge 4 16-25 Duiveland 2 15-12
Kogelv. 2 15-20 Klundert 2 16-8
SPS 2 15-19
Reserve 3e klasse A: Mevo 2-VCK 2 1-2,
Meeuwen 3-Zeelandia 7 3-1, Hoek
4-Tern Boys 3 1-2, Spui 2-Oostkapelle 3
2-3.
Mevo 2 18-34 Meeuwen 3 17-25
Seroosk. 3 17-31 Tem Boys 3 17-24
Beveland. 2 18-30 Spui 2 18-22
Nieuwd. 2 16-27 VCK 2 18-21
Oostkap. 3 18-27 Zeelandia 7 15-16
GPC 3 18-26 Hoek 4 16-4
Reserve 3e klasse B: Tern Boys 4-Wolf-
aartsdijk 2 1-4, Arendskerke 2-Krabben-
dijke 2 2-4, Yerseke 3-Apollo 2 2-2.
Krabbend. 2 18-43 Apollo 2 18-19
Thol Boys 2 18-36 WC 2 18-18
W'dijk 2 18-34 WHS 3 18-16
Seroosk. 4 18-33 Tem Boys 4 18-16
SSV 3 18-31 Yerseke 3 17-13
Arendsk. 2 17-23 Kruiningen 2 18-13
Reserve 3e klasse C: Noad 2-Dinteloord
2 2-1, DSE 2-FSV 2 2-0, Klundert 3-DVO
2 3-1, Rood Wit 7-Seolto 2 2-5.
Seolto 2 17-46 Noad 2 16-23
Gd Luck 2 16-39 Internos 14 15-13
Dinteloord 2 16-28 FSV 2 16-13
Unitas 7 15-26 Klundert 3 16-12
DVO 2 16-24 DSE 2 15-7
Rood Wit 7 16-23
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse: Stedoco 2-Oostkapelle
0-2, Rijsoord-Smerdiek 0-2, Rijnvo-
gels-Wartburgia 2 1-1, Reiger Boys-Ter
Leede 2 1-1, Muiden-RCL 1-1, Buitenvel-
dert 2-Jodan Boys 0-4.
RCL 19-44 Wartburgia 19-24
Reiger Boys 18-41 Smerdiek 17-20
Rijnvogels 19-34 Rijsoord 18-20
Ter Leede 2 17-33 Jodan Boys 19-17
Oostkapelle 18-29 Stedoco 2 19-14
Muiden 17-26 Buitenvld. 2 16-0
Derde klasse: Zierikzee-Peursum 0-1,
Stedoco 3-Oostkapelle 2 2-0, Papend-
recht-Tricht 1-1, Meeuwen-Kerkwijk 1-1,
WIK-Wieldrecht 4-1, GJS-Everstein 3-3.
GJS 16-37 Everstein 16-22
Stedoco 3 16-35 Zierikzee 17-17
Peursum 17-34 Kerkwijk 17-16
Papendrecht 17-27 Wieldrecht 17-15
WIK 17-27 Tricht 16-14
Oostkap. 2 17-26 Meeuwen 17 -9
Vierde klasse: Gr Lindt-Noormannen
2-1, Kruiningen-Aardenburg 2-0, Rijsoord
2-Dauwendaele 1-2, Zeel Sport-Smerdiek
2 0-5, Patrijzen-Gastel 0-6, Wemeldin-
ge-Nieuwdorp 0-7.
Gastel 16-41 Rijsoord 2 15-20
Kruiningen 17-40 Gr Lindt 17-20
Nieuwdorp 16-37 Smerdiek 2 16-16
Noorman. 17-33 Patrijzen 16-9
Aardenburg 17-30 Wemeldinge 16-7
Dauwend. 16-27 Zeel Sport 15-4
Vijfde klasse: Walcheren-Nieuwland 3-1,
RCS-Zaamslag 4-0, Zeelandia-SVD 6-3,
Wolfaartsdijk-Thol Boys 9-0, Nieuwdorp
2-Veere 4-0.
RCS 16-48 Zeelandia 15-16
Wolfd. 16-38 Thol Boys 16-13
Walcheren 14-28 Zaamslag 13-11
Nieuwd. 2 16-27 Veere 14-7
ZSC 16-26 SVD 15-7
Nieuwland 15-17
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C:
TOP-Rood Wit V
2-1.
Internos-Nuenen 1-0,
1-1, Rhode-Unitas'30
Best Vooruit
17
9
5
3 32
26-13
DESK
17
9
4
4 31
30- 20
Unitas'30
17
9
3
5 30
24-21
WSC
16
7
6
3 27
24- 14
Nuenen
17
7
5
5 26
20- 17
OSS'20
17
6
7
4 25
23- 18
Terneuzen
16
6
5
5 23
25- 20
TOP
17
4
8
5 20
21-19
Internos
17
6
2
9 20
22- 33
Rood Wit V
17
4
6
7 18
17- 21
Rhode
15
3
1
11 10
17- 34
RKDVC
17
2
4 11 10
17-36
Tweede klasse E: Zierikzee-Unitas 2-5,
SC 't Zand-EBOH afg., Oosterhout-Don
gen 1-1.
Unitas 17 14 3 0 45 62- 16
RCS 17 8 5 4 29 43-27
Longa 17 8 4 5 28 27-30
MadeseBoys 17 6 7 4 25 26- 20
EBOH 16 7 3 6 24 26- 24
Halsteren 17 7 3 7 23* 30- 34
Dongen 17 5 7 5 22 22- 23
SC't Zand 16 6 3 7 21 26- 25
Oosterhout 17 5 4 8 19 21- 30
BSC 17 5 4 8 19 19- 30
Vlissingen 17 5 3 9 18 23- 35
Zierikzee 17 1 2 14 5 17-48
Halsteren één punt in mindering
Vierde klasse B:
ODIO-Patrijzen afg.,
3-0.
FC Bergen 16 1
Walcheren 18 1
Zeeland Sport 17
Domburg-Divo 4-2,
De Schutters-Val Aan
Domburg
De Schutters
Luctor'88
Patrijzen
Val Aan
Grenswacht.
Odio
Divo
Noormannen
1 41
3 41
5 28
7 28
6 23
9 22
8 20
7 19
8 18
7 17
2 10 17
1 13 10
44-11
46-19
35- 29
26-21
27- 28
24-32
26-31
19- 28
19- 26
23-35
27- 34
24- 46
Vijfde klasse A: Hoofdplaat-Volharding
2-0.
Kwadend. 15-32 Graauw 15-21
Hoofdplaat 17-32 Vogelwaarde 15-19
Schoondijke 16-31 Philippine 16-17
Groede 16-24 Sluis 15-15
Oostburg 16-22 SDO'63 16-2
Volharding 17-22
Vijfde klasse B: Vivoo-Lew. Boys 6-2,
Nieuw Borgvliet-Kaaise Boys 4-1.
Jong Ambon 17-49 Rimboe 16-20
Vivoo 17-38 Kaaise Boys 17-20
Robur 17-33 Lewed. Boys 17-18
Nw Borgvl. 17-25 Renesse 16-16
Dreischor 17-23 Hansw. Boys 17-16
WW'67 17-22 Ouwerkerk 17-7
Vijfde klasse C: SC Kruisland-Achtmaal
0-1.
NSV 18-48 NVS 17-24*
Schijf 17-43 Moerstraten 17-20
DEVO 17-40* Cluzona 17-19
DIOZ 16-32 Vosmeer 17-8
Lepelstr. B. 17-27 SC Kruisland 16-4
Achtmaal 17-27 SC Welberg 18-3
RESERVES ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse: Noad 2-Papendrecht 2
2-1, RCD 2-Jeka 2 2-4, Zierikzee 2-Uni-
tas'30 2 3-2.
Papendr. 2 19-35 Noad 2 17-25
Internos 2 17-34 RCD 2 16-19
Jeka 2 16-32 Zierikz. 2 17-19
HW'24 2 16-30 Unitas 2 17-15
MoerseB. 2 16-27 Halst 3 16-12
BSC 2 17-25 Vlissingen 2 17-7
Tweede klasse 201: Zeelandia M2-Ter-
neuzen 2 2-2, HW'24 3-RCS 2 0-9, Terhe-
ijden 2-Dosko 2 1-0.
RCS 2 17-47 Terheijden 2 17-22
SC Gastel 2 17-37 Steen 2 17-18
MOC'17 2 17-32 Terneuzen 2 17-17
Dosko 2 18-32 Alliance 2 17-13
Zeelandia 2 16-27 Zundert 2 17-12
Goes 2 18-23 HW'24 3 16-10
Tweede klasse 202: Oosterhout 2-IFC 2
4-0, Zeelandia M3-Jeka 4 3-3, Gilze
2-TSC 2 afg.
Jeka 4 17-41 Zeelandia 3 17-22
't Zand 2 17-37 Gilze 2 17-17
TSC 2 15-29 Hardinx. 2 17-17
RKTW2 17-27 Bavel 2 16-14
Oosterh 2 17-27 Dubbeld. 2 17-14
IFC 2 16-22 Veerse B. 2 17-12